Ak teknikle Burun Ameliyat olan arkadalar!

ay daha önceden de aynı şeyi söylemişim ama unutmuşum yazdığımı tekrar yazmışım
bunadım galibaa:roflol:

yakup avşarın kendi geliştirdiği bi teknik varmış,birde duydugum kadarıyla hep kapalı yapıyomuş ameliyatlarını.onunla görüş istersen hangi şehirdesin bilmiyorum ama.iz konusuna bu kadar önem veriyosan kapalı ol,rahatsız edici bi iz yok ama,tabiki alttan bakınca incecik bi iz var bilen biri anlayabilir

cnm ben ist a gidemem, benim kaldgim yere yakin olsun diye ist u eledim :KK43:
iz konusuna tabiki onem veriyorum, yani dusunsene sende orda bir iz olmasini istemezsin..
ama dr acik olacak dersede nekadar kapali yap kapali yap demek doru olur onuda bilmyorm..
ufff uff
cnm senin iz ne durumda suan?
hic resimlerin yokmu :ecrin_bebek:

Allah iyiliğini versin :) :eek:

Amin canım:kedi:
cnm ben ist a gidemem, benim kaldgim yere yakin olsun diye ist u eledim :KK43:
iz konusuna tabiki onem veriyorum, yani dusunsene sende orda bir iz olmasini istemezsin..
ama dr acik olacak dersede nekadar kapali yap kapali yap demek doru olur onuda bilmyorm..
ufff uff
cnm senin iz ne durumda suan?
hic resimlerin yokmu :ecrin_bebek:

ekliyorum seni,albumum var ordan bakarsın.
ama gün ışığında da yarın ekler koyarım.buyrunnnnnnnnn

haha aay cnm benim :KK70: ya pardon bende resimlerine bakmadan sordum, hatirladim onceden bakmistim resimlerine.. bende bunadim herhalde :KK70: yada baksana saat kac olmus hala ayaktayiz ondan bence :KK70:
ama burnun cok guzel olmus , kesik izi bazi fotolarda azcik belirgin ama tam olarak net olmaidgi icin foto.. gercekte nsl bilemiyorum tabi..

X