Aklım Karıştı Hata Yapmak İstemiyorum

gezgintosbaaa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
185
171
32
Şöyle yapalım bu alternatif olmasa orada çalışacaktınız sanırım eğer cevabınız evetse çalışmaya devam
Artık gerçekten tahammül sinirim çok zorlandı yani başka alternatifim yok ama insanların nasıl utanmadan bu kadar hakrizlik yaptıklarını mantığım olmuyor hiç mi insanın vicdanı sızlamaz

captain price

erkek değilim ben
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2015
26.502
91.102
Bugün bile kaç kere

Şimdiki 30 dakika eskisi bir saat yoldan yana tek düşündüğüm maddi olarak burdan fazla ama maddiyattan çok ordada burda yaşadığım gibi sıkıntılar yaşamıyım iş güç vs hiç umrumda değil ben yoğun oldukça kafami dağıtıyorum ama haksızlığa tahammül edemiyorum yada sırf isim yürüsün diye birilerini pohpohlayamiyorum

yani 1 saat uzun bi süre. bilemedim. işinizi yapın geçin çok da kafaya takmaya gerek yok. eski yerde kısa çalışmışsınız, uzun halşnde ne olacağı belli değil.

Ocimum basilicum

👶💚
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2018
1.964
3.329
Noktalama işaretleri kullanalım lütfen, acıyın bize. :KK43:

Hayat, risksiz olmaz. Her işyerinin kendine göre iyi-kötü tarafları var. Hangisinin taraflarını daha iyi tolere edebilecekseniz; orayı tercih edin.
Ben olsam; eski iş yerimi tercih ederim. Ama buraya da alıştıysanız ve alışmak üzereseyseniz; kalın derim.

gezgintosbaaa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
185
171
32
yani 1 saat uzun bi süre. bilemedim. işinizi yapın geçin çok da kafaya takmaya gerek yok. eski yerde kısa çalışmışsınız, uzun halşnde ne olacağı belli değil.
Işte bende ondan dolayı emin olamıyorum belkide geçici olduğundan sorunlara vakıf olmadım belki sorunlar bana yansımadı ne bileyim belkide ben göremedim zaten o konudan emin olsam hiç tereddüt etmemde kendim ettim kendim buldum durumuna düşmek istemiyorum

gezgintosbaaa

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
185
171
32
Noktalama işaretleri kullanalım lütfen, acıyın bize. :KK43:

Hayat, risksiz olmaz. Her işyerinin kendine göre iyi-kötü tarafları var. Hangisinin taraflarını daha iyi tolere edebilecekseniz; orayı tercih edin.
Ben olsam; eski iş yerimi tercih ederim. Ama buraya da alıştıysanız ve alışmak üzereseyseniz; kalın derim.

Herhalde dilbigisi kurallarını çok iyi bilmediğimden dikkat etmiyorum kusura bakmayın :)

Buraya alıştım isimden yada arkadaşlarımdan yana bir sıkıntım yok gayet iyi anlaşıyoruz ama sahiden haketmedigim davranışlarla karsilasiyorum.
Haksızlık dizboyu ben hep geçecek geçecek diye beklerken gün geçtikçe daha fazlasını görüyorum bu yasima kadar çok canım yandı çok üzüldüm ama ilk defa birileri için yarattıklarının aynısını evlatlarida yaşar insallah dedim