Aldatan kadınlar kulübü (onurlu hanımları tenzih ederim)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pek bir şey anlamadım ama bir üyeyi bu kadar çıldırtacak kadar neden üstüne geliniyor onu hiç anlayamadım. Üyenin abisiydi sanırım aldatılan ee ne yapsın yengesini mi savunsun? Kendi hayatında yanlışlar varsa bile bu kadar deşelemek neden? Altı üstü forum sitesi bazı üyeler çok abartıyor ya.

Ben konuları hatırlıyorum ama bütün mesajları tek tek okumadım önce onu söyleyeyim
Ama o konular eşini aldatan bir başka kadın hakkindaydi Bunu yapan kadın değil de bunu buraya konu olarak açan kadın suçlanıyordu Yani konu sahibi Ben de bunu tuhaf bulmuştum
Kesinlikle. Aldatan yenge diye melek mi olacaktı?

Valla ne güzel cevap vermişler. Eski konuna girip tek tek beğenesim geldi:))
Eğer iki abin varsa ve digeri uyuşturucu kullanan, pislik ve etrafı kadınlarla çevrili olansa demek ki öteki abin evli olan ve şu kişi
Böyle bir adama da ne denir ki? Karısını insan yerine koymayan adam, boynuzu yiyince üzülmüş. Keşke zamanında değer verseydi kadına. Belki böyle olmazdı...
Bence insanları tanıma konusunda iyi değilsiniz. Mesela abinızı harika zannediyorsunuz ama aslında belki de bu hikayede esas kötü adam odur
Aynı şu konuda annemi bırakamam,annem saf kadindir,onu herkes ezer. Pamuk gibidir diye övdüğünüz annenizin bu konuda Samanyolu dizilerindeki gibi cadı kaynana olması gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X