Aldatiliyor muyum ? Kocamın yeminleri gerçek mi ?

neden bu çiftin tavırlarını bu karikatürdeki veteriner hekim ve kediye benzettim acaba?

1702675246366.png

Eşiniz tam bir yalancı ve bir haltlar yiyor belli telefonu elinize alınca panik yapması hiç hoş değil. Siz de onun yaptığını yapıcam diyorsunuz ama sizi pek takacağın sanmıyorum. İstiyorsa kendi defolsun gitsin ya sizin gideceğiniz bir yer varsa gitsenize be görsün o zaman siz buna inandıkça aman zaten lafı yiyor oturuyor bir yere de gitmiyor diye düşünüyor

Gizli saklisi olan eşten hayir gelmez. Aldatiyor maalesef o acik ve net belli, ki daha oncede yakalamissiniz. Ne yazikki huylu huyundanda vazgecmez, kendinizi daha fazla yipratmadan, verin kararinizi😔

Büyük yeminler edince bir an durakladim düşündüm oyle birşey olsa böyle yeminler etmezdi diye. Allah'tan korkusu vardır heralde

Içinden töbee töbe demiştir. 😃
Şu kadar olay oluyor hala aldatiliyor muyum bilmem ne adam eşyani topla git demiş gitmiyorsunuz buna bile gurur yapamiyorsaniz adamin aldatmasina boşanmayacaksiniz zaten ne her seferinde yakalayip duruyorsunuz ki.

Arkadaşlar eşimi en son geçen sene başka bir kızla sosyal medya üzerinden görüşmelerini yakalamıştım. Önceden bu konularda sabıkalı yani. Birdaha olmayacagini söylemişti . 1 seneden beri bizim cinsel sorunlarımızda var önceki konumda da bunu anlattım. En son telefonunu elime aldım neden aliyorsun telefonumu diye ayaklandı bende hızlıca watsaba girdim arkadaşıyla olan mesajlarına tıklanmış bulundum. Evli olan arkadaşı karısını aldatiyormus benim eşime yazmış ki e**** kişisine mesaj atıyorum bana cevap vermiyor morelim çok bozuk demiş. Sonra benimkine yazmış ki "sen ne yaptın öğretmenle ?" Bunu görünce beynimden kaynar sular döküldü büyük bir kavga çıktı ayrılmaya karar verdik bana rest çekti hatta git diye. Gece yarısı tekrar geldi benden özür diledi sinirle söylediğini. Arkadaşı kızdan bahsediyor diye buda şaka amaçlı bende bir kızla konuşuyorum diye olmayan birşeyi anlattığını aslında öyle biri olmadığına dair yeminler etti. Babası cezaevinde babasının üzerine büyük büyük yeminler etti çok büyük yeminler etti. Öyle görünüyor ama öyle değil dedi. Bende inandım o kadar büyük yemin edince. Aradan 1 hafta geçti bugün dikkatimi çekti ki telefonunu benden gizliyor farklı odaya felan koyuyor. Bende gittim telefonu aldım neden karistiriyorsun diye tepki gösterdi. Elimden aldı vermiyorum ozellerim var dedi. Bende ne ozelin olabilir dedim önceden bişey demiyordun yine beni aldatiyorsun demi dedim . Yine işler ceviriyorsun arkamdan dedim bişey yoksa ver kanıtla dedim. Telefonu aldı vermiyorum dedi vermedi arkadaşlar. Ne düşünüyorsan düşün dedi. Yok öyle bişey dedi. Ama vermedi. Bende ağlama krizleri geçirdim hakaretler küfürler ettim ağır konuştum bundan sonra bende şifre koyup vermicem dedim.. psikolojim bitti arkadaşlar ne yapacağım bilmiyorum. Evden git dedi bana gitmiyorum bundan sonra bende şifre koyucam sende aynı supheleri yaşayacaksın aynı psikolojiye gireceksin bundan sonra inat değilmi dedim.. sizce gerçekten beni aldatıyor mu ben mi paranoyagim ? Hem telefonu vermeyen kendisi hemde bitsin eşyalarını topla git diyen kendisi.. gercekten çok kötüyum şuan.. fikirlerinizi bekliyorum.. ne yapayım sizce ? Şuan sadece aynı seyleri ona yapmak istiyorum için öfke dolu

Tabikide yalan. Basbaya aldatıyor.
Ayrıca nekadar laubali konuşmaları var arkadaşlarıyla.
Sende boşanmayacaksan ne diye kurcalıyosun?

Arkadaşlar eşimi en son geçen sene başka bir kızla sosyal medya üzerinden görüşmelerini yakalamıştım. Önceden bu konularda sabıkalı yani. Birdaha olmayacagini söylemişti . 1 seneden beri bizim cinsel sorunlarımızda var önceki konumda da bunu anlattım. En son telefonunu elime aldım neden aliyorsun telefonumu diye ayaklandı bende hızlıca watsaba girdim arkadaşıyla olan mesajlarına tıklanmış bulundum. Evli olan arkadaşı karısını aldatiyormus benim eşime yazmış ki e**** kişisine mesaj atıyorum bana cevap vermiyor morelim çok bozuk demiş. Sonra benimkine yazmış ki "sen ne yaptın öğretmenle ?" Bunu görünce beynimden kaynar sular döküldü büyük bir kavga çıktı ayrılmaya karar verdik bana rest çekti hatta git diye. Gece yarısı tekrar geldi benden özür diledi sinirle söylediğini. Arkadaşı kızdan bahsediyor diye buda şaka amaçlı bende bir kızla konuşuyorum diye olmayan birşeyi anlattığını aslında öyle biri olmadığına dair yeminler etti. Babası cezaevinde babasının üzerine büyük büyük yeminler etti çok büyük yeminler etti. Öyle görünüyor ama öyle değil dedi. Bende inandım o kadar büyük yemin edince. Aradan 1 hafta geçti bugün dikkatimi çekti ki telefonunu benden gizliyor farklı odaya felan koyuyor. Bende gittim telefonu aldım neden karistiriyorsun diye tepki gösterdi. Elimden aldı vermiyorum ozellerim var dedi. Bende ne ozelin olabilir dedim önceden bişey demiyordun yine beni aldatiyorsun demi dedim . Yine işler ceviriyorsun arkamdan dedim bişey yoksa ver kanıtla dedim. Telefonu aldı vermiyorum dedi vermedi arkadaşlar. Ne düşünüyorsan düşün dedi. Yok öyle bişey dedi. Ama vermedi. Bende ağlama krizleri geçirdim hakaretler küfürler ettim ağır konuştum bundan sonra bende şifre koyup vermicem dedim.. psikolojim bitti arkadaşlar ne yapacağım

Aslında sizde gayet farkındasınız neyin ne olduğunun ama bir umut belki öyle değildir diye bizden duymak istiyorsunuz.
Fiilen bir şey yapmış mıdır bilemem ama birileriyle konuştuğu kesin. Ki bu da aldatma sayılır.

Sizin yerinizde olsam bir avukata gidip akıl alırdım. Aldattığını kanıtlayıp güzel bir tazminat alıp yoluma bakardım.

Eğer boşanma niyetiniz yoksa böyle ortaya döküp kabul eden kadın durumuna niye düşüyorsunuz. Gördüğünüzü söylemeyip takip etmeniz gerekir, bu şekilde bir nevi ruhsat vermiş oluyorsunuz. Git diye blöf de yapmış, gitmeyecekseniz açıkça kabul etmiş oldunuz. Sırf yüzüne vurup rahatlamak için böyle yapmayın , adam aldatıyor şaka gibi uyduruk yalan söylüyor size, bir de utanmadan arkadaşlarıyla konuşuyorlar. Aldatmadığını varsaysak bile sizin gururunuzu düşünmeden nasıl arkadaşlarına aldatmış gibi anlatabilir evli barklı adam. Siz sağda solda onu öğretmenle , mühendisle aldattığınızın şakasını yapsanız kendisi ne yaparmış sordunuz mu?

Arkadaşlar eşimi en son geçen sene başka bir kızla sosyal medya üzerinden görüşmelerini yakalamıştım. Önceden bu konularda sabıkalı yani. Birdaha olmayacagini söylemişti . 1 seneden beri bizim cinsel sorunlarımızda var önceki konumda da bunu anlattım. En son telefonunu elime aldım neden aliyorsun telefonumu diye ayaklandı bende hızlıca watsaba girdim arkadaşıyla olan mesajlarına tıklanmış bulundum. Evli olan arkadaşı karısını aldatiyormus benim eşime yazmış ki e**** kişisine mesaj atıyorum bana cevap vermiyor morelim çok bozuk demiş. Sonra benimkine yazmış ki "sen ne yaptın öğretmenle ?" Bunu görünce beynimden kaynar sular döküldü büyük bir kavga çıktı ayrılmaya karar verdik bana rest çekti hatta git diye. Gece yarısı tekrar geldi benden özür diledi sinirle söylediğini. Arkadaşı kızdan bahsediyor diye buda şaka amaçlı bende bir kızla konuşuyorum diye olmayan birşeyi anlattığını aslında öyle biri olmadığına dair yeminler etti. Babası cezaevinde babasının üzerine büyük büyük yeminler etti çok büyük yeminler etti. Öyle görünüyor ama öyle değil dedi. Bende inandım o kadar büyük yemin edince. Aradan 1 hafta geçti bugün dikkatimi çekti ki telefonunu benden gizliyor farklı odaya felan koyuyor. Bende gittim telefonu aldım neden karistiriyorsun diye tepki gösterdi. Elimden aldı vermiyorum ozellerim var dedi. Bende ne ozelin olabilir dedim önceden bişey demiyordun yine beni aldatiyorsun demi dedim . Yine işler ceviriyorsun arkamdan dedim bişey yoksa ver kanıtla dedim. Telefonu aldı vermiyorum dedi vermedi arkadaşlar. Ne düşünüyorsan düşün dedi. Yok öyle bişey dedi. Ama vermedi. Bende ağlama krizleri geçirdim hakaretler küfürler ettim ağır konuştum bundan sonra bende şifre koyup vermicem dedim.. psikolojim bitti arkadaşlar ne yapacağım bilmiyorum. Evden git dedi bana gitmiyorum bundan sonra bende şifre koyucam sende aynı supheleri yaşayacaksın aynı psikolojiye gireceksin bundan sonra inat değilmi dedim.. sizce gerçekten beni aldatıyor mu ben mi paranoyagim ? Hem telefonu vermeyen kendisi hemde bitsin eşyalarını topla git diyen kendisi.. gercekten çok kötüyum şuan.. fikirlerinizi bekliyorum.. ne yapayım sizce ? Şuan sadece aynı seyleri ona yapmak istiyorum için öfke dolu
Bazı insanlar için yemin etmek önemli değildir babasının üstüne de eder annesinin üstüne de eder. Bu yeminlere inanmayın. Daha önce de aynı hatayı yapmış huylu huyundan vazgeçmiyor ki. Belli ki eşinizin arkadaş çevresi de leş insanlarla dolu. Bütün bunları yapıp size git demiş neden gitmediniz? Gitmek varken neden aynısını sana yapacağım deyip onunla aynı seviyeye düşüyorsunuz ki? Eğer hayatınızı kendi başınıza devam ettirecek gücünüz varsa gidin. Yoksa gücünüzü toplayana kadar katlanin. Sonrasında tekmeyi basın

X