aldatmak degil mi bu?

pembevemaviler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2009
1.644
6
Evet arkadaslar evimizde 1 haftadir bu konuyla ilgili huzursuzluk, tartisma,kavga var bastan anlatayim gecen persembe esimin telefonunu bi arkadasimi aramak uzere elime aldim ,esim panik yapti ve hizlica elimden alip ben ararim al konus gibisinden elimden aldi bende kendim ararim ver sunu dedim o arada hizlica mesajlari silmeye calisti ve sonra telefonu vermedi bi 10 dk sonra israr edip bisey yapmiycam ver dedim aldim zorla,hemen mesajlara baktim bi kismi silinmis ama gecmiste hepsi kayitliydi ve okuyabildigim kadariyla okumaya calistim ,heyecan ,sinir,panik cunku esim bi kizla mesajlasmis seni seviyorum,askim gibilerinden cogu kizdan olmak uzere birsuru mesaj okudum esime kur yapmis ,ruyanda beni gor,guzel dudaklarindan optum,simdiye kadar hep sana bakiyodum ama beni hic gormuyordun falan filan yazmis kiz ,zaten son zamanlarda esimin soguk tavirlarindan ilgisizliginden sikayet ediyordum ,hamileyim galiba ondan diyordum cunku cok zor bi hamilelik gecirdim halada oyle bulanti ,halsizlik yeni yeni bitmisti.Bende galiba kaprislerimden falan bikti adam yorulup geliyo isten bide ben ugrastirmayayim diye ses etmiyordum,simdi bu kizi 4 aydir esim ise gotruyor yani birlikte calisiyorlar ama farkli bolumlerde pek gorusulmuyor is yerinde (bende taniyorum kizi hatta arkadasimdi cunku esimle bi donem bende calistim),iste nedir ne degildir bunlar falan kavga gurultu oldu esimle aramizda,hic inkar etmedi 1 hafta once ben bi eglence olsun diye teklif etttim dedi,once kabul etmedi evlisin diye,ikinci gun tamam dedi diyor,elini bile tutmadim bi anlik bi eglence aradim diye ozur diledi agladi af diledi vs.sonra kiza mesaj cektim kufur ettim falan esimede dedimki eger bi sans daha istiyorsan ara benim yanimda konus seninle oynadim,ben esimi seviyorum de dedim kabul etmedi is yerinde soyliycem soz dedi yemin etti,ertesi gun ise gitti gelmemis kiz,esimde mesaj cekmis gosterdi bak bunlari yazdim diye ,ogleden sonra ise gelmis kiz ve esime pislik asagilik demis ve gitmis ,simdi esim bir sans daha istiyor benden bu aldatmak degildi diyor ,simdiye kadar hic yaptimmi diyor 8 yil biti evliligilizde siz ne dusnuyorsunuz arkadaslar lutfen yazarken kirici olmayin hamileyim yeterince uzuldum yiprandim:KK43::KK43::KK43:
uzun oldu umarim anlatabilmisimdir derdimi:KK14:

aldatma mı değilmi yorum yapamıycam
herkesin değer yargıları farklı
ama eşin senin zor günlerinde ayıp etmiş
umarım kırılmadan dökülmeden halledersiniz

Çok zor bir durum öncelikle sakin olun,kendinizi ve bebeğinizi düşünün,herşeyden önce siz bir annesiniz artık...
Bebeğiniz sizin yaşadıklarınızdan etkileniyor ..

Eşiniz ve kızla aralarında ne yaşandı ne yaşanmadı bilemezsiniz ya da eşiniz bundan önce neler yapdı yine bilemezzsiniz...
Bunları öğrenmeye kalkıp kendinizi yormayın ..

Düşünün ...bu evliliğe bir şans vermeyi hak ediyor mu o?

Üzülen o olacak ,siz değil...Gerçekden pişman mı?

Eğer devam edecekseniz size bu acıyı unutturabilecek mi?

Bu soruları zamana yayıp cevap arayın,kendinizi yıpratmadan ...

Düşünün bunları yaşayan ne ilk ne de son kadın sizsiniz ...

fiilen olsun olmasin sedece konusmada olsun aldatma sonucta..Allah yardimcin olsun hamilesin sonucta gunahlari boyunlarina..pisman olmussa gercekten affetmeye calis..bu insanlara ne oluyo anlamiyorum ne kadar tatli geliyo evli biriyle flort etmek..

Canım evet aldatmak bu, gözleriyle bile aldatır eşler ama şuda var, bak anlatmışsın ne güzel çok bunaldı hamileliğim boyunca falan diye, herkes hata yapabilir, yalvarmış ağlamış önemli değil, önemli olan senin eşine ne kadar inandığın ve güvendiğin, bi anlık şeytana uymuş benim eşim aslında böyle biri değilde diyebilirsin, hayır bunu yaptıysa hep yapar erkek değilmi de diyebilirsin... Karar senin tatlım ama bebeğini düşün ve kendini çok üzme...

bende hamileyim ve böyle birşeyin başıma gelmesini hiç istemezdim. sana destek olması gereken zamanı, başka birine ayırmasıda büyük ayıp. bazen insanlar çok cahilce, sonunu düşünmeden işler yapabiliyor malesef. herkes bir şansı daha hak eder, sonuçta "birkere oldu, hep olucak" diye birşey yok. bu meseleyi birbirinizin onurunu gururunu kırmadan konuşarak aşmaya çalışın..

şöyle oynak kadınlardan nefret ediyorum :KK47:bi elime verseler ben neler yaparım kendi şerrimden korkarım :KK47:

Son düzenleme:
Aldatmadır, aldatmanın dik alasıdır...
Eğlenceyi nasıl 1 hafta sürdürebilmiş? İyi eğlenmiş mi bari? Siz mesajları görmemiş olsaydınız daha ne kadar eğlenecekmiş acaba?
Kusura bakmayın, ilgisizlikten bahsettiğiniz için diyorum, bu 1 haftalık bir işe benzemiyor.
Şans verip vermemek size kalmış ama bunun düpedüz aldatma olduğunu bilerek şans verin veriyorsanız da.

şöyle oynak kadınlardan nefret ediyorum :KK47:bi elime verseler ben neler yaparım kendi şerrimden korkarım :KK47:

Kesinlikle katılıyorum canım,, ya sevgilisi olan ve aldatanları geçtim, bu evli erkeklerden ne isterler yaa,, bi yuva yıkmak öyle kolaymı, hadi erkeklerimiz bi yanlışa düşüp şeytana uyup kıza teklif etsin, kızda diyemiyor mu sen ne biçim adamsın nasıl böyle birşeye cürret edersin evli barklı adamsın... Yeni nesilmi diyelim ne diyelim bu kızlara bilmiyorummm... RABBİM sorsun bölelerinden :KK20:

canım eşini en iyi sen tanıyorsun...en iyi yorumu sen yaparsın...affedersen yine yapar diye bir söz var...ama hamilesin..bu durumda ayrılmayı düşünemezsin sanırım..Allah yardımcın olsun..

bu zamana kadar yapmamış bu ilk olmuş ve maalesef seni aldatmış ama bebek var hemen kestırıp atmadan bı kac gun geçir ve düşün ne yapmak istediğine karar ver ama unutulabılır bebek için...

gerçi böyle birşeyi sen yapsaydın buyuk ıhtımalle suan bunları okuyamazdın ya neyse ....:KK50:

iste kizlar,dedigim gibi 8 yillik evliyiz bu gune kadar cok eminimki boyle biseyi olmadi simdide cok buyuk yemin ediyor hic bisey hissetmedim diye,bende sizin dediginiz gibi eger gormeseydim neler olacakti kimbilir diyorum,zaten sonlandiracaktim falan diyor ,dedigim gibi asil gucume giden ben hamileyken bunu yapmis olmasi ,vurdum,tokat ettim ama altta kalmadi oda boynumu sikti ,hirpaladi falan hadi senin yuzunden cocuguma bisey olsaydi diyorum ,kendimi oldururdum diyor off of cok zor bi durumdayim:KK50:

Aldatmaya tesebbus etmis. Neyseki is ciddilesmeden yakalamissiniz. Yerinizde olsam esimi bunu yaptigina bin pisman eder ve birdaha boyle birseye kesinlikle musamaha gostermeyeceginizi kati suretle belirtin.Kopekler kadar pisman olsun.Siz nasil tum masumiyetinizle onun namusuna laf ettirmiyorsaniz, oda bacagini kirip oturmasini bilsin.Empati kurdurun ona, senin arkandan eve adam alsam ve senin onurunu ayaklar altina alsam ne kadar uzulurdun degil mi? Sadakat bekliyorsan sadik olacaksin..velev ki yakalamasaydim beni uyutup kim bilir neler yapacakdin ?su an nasil bir ruh hali yasiyorum biran kendini benim yerime koy.Ustelik hamileyim, yasadigim butun olumsuzluklar bebege geciyor.Bunun vebalini agir.. Hamile hamile beni soktugun su ruh halimin hesabini nasil vereceksin vs..
Kizada bu yaptigini pahaliya odetin..Kizida ailesinin bulundugu sirada evlerine gider, kizlarinin ne asagilik bisey oldugunu anlatirdim.Rezil ederim onuda. Taniyormussunuz kizi da, yuzunuze nasil bakacak pislik sey..Kizlarida birdaha evli adamlara musallat olamazdi..Esinizin zaten bu yaptiklarinizdan gozu yilar disi sinege bile bakamaz..Mesajda sizi uzecek bisey yazmadim insallah...

Son düzenleme:
iste kizlar,dedigim gibi 8 yillik evliyiz bu gune kadar cok eminimki boyle biseyi olmadi simdide cok buyuk yemin ediyor hic bisey hissetmedim diye,bende sizin dediginiz gibi eger gormeseydim neler olacakti kimbilir diyorum,zaten sonlandiracaktim falan diyor ,dedigim gibi asil gucume giden ben hamileyken bunu yapmis olmasi ,vurdum,tokat ettim ama altta kalmadi oda boynumu sikti ,hirpaladi falan hadi senin yuzunden cocuguma bisey olsaydi diyorum ,kendimi oldururdum diyor off of cok zor bi durumdayim:KK50:

hamile kadinsin hirpalayip boynunumu skti yuh yani :KK4:

Aldatma veya değil ama gerçekten eşiniz siz hamileyken bir boşluğa düşmüş olabilir erkeklerde bu durum olabiliyormuş afedersiniz etmezsiniz o sizin tercihiniz ama şuan önemli olan bebeğiniz ve sizsiniz öncelikle onu düşünmelisiniz kendinizi üzmemeye çalışmalısınız.
şunu demeden de geçemicem ama o kadın hem sizi tanıyor hemde eşinizi ve eşinizin evli olduğunu bilmiyormuyduda eşinizle bir ilişkiye yelken açmış bide sanki kandırılmış gibi eşinize kızmış hanfendi kusura bakmasından kişiliksiz haysiyetsizin tekiymiş :KK47: yazarken ben sinirleniyorum ya bu kadarda olmaz ne basit bir kadınmış

sen vursan, tokat atsan ne kadar canı yanabilirki, boynunu eğip dayağı yemeliydi. hadi en fazla kendini korusun ama karşılık vermekte ne demek ???

Ne denir ki ya aslında bu durumda dışarıdan bakan herkes boşan bitir der ama şu durumda zor görünüyor,ama bu şekilde de evlilik olmaz,bir çözüm bulmanız lazım,burnunu sürtün..maddi durumununuz varsa bırakın incelidği yerden kopsun..daha çok pişman olur o..

Aldatmaya tesebbus etmis. Neyseki is ciddilesmeden yakalamissiniz. Yerinizde olsam esimi bunu yaptigina bin pisman eder ve birdaha boyle birseye kesinlikle musamaha gostermeyeceginizi kati suretle belirtin.Kopekler kadar pisman olsun.Siz nasil tum masumiyetinizle onun namusuna laf ettirmiyorsaniz, oda bacagini kirip oturmasini bilsin.Empati kurdurun ona, senin arkandan eve adam alsam ve senin onurunu ayaklar altina alsam ne kadar uzulurdun degil mi? Sadakat bekliyorsan sadik olacaksin..velev ki yakalamasaydim beni uyutup kim bilir neler yapacakdin ?su an nasil bir ruh hali yasiyorum biran kendini benim yerime koy.Ustelik hamileyim, yasadigim butun olumsuzluklar bebege geciyor.Bunun vebalini agir.. Hamile hamile beni soktugun su ruh halimin hesabini nasil vereceksin vs..
Kizada bu yaptigini pahaliya odetin..Kizida ailesinin bulundugu sirada evlerine gider, kizlarinin ne asagilik bisey oldugunu anlatirdim.Kizlarida birdaha evli adamlara musallat olamazdi..Mesajda sizi uzecek bisey yazmadim insallah...

yok canim yok hic uzmedin,dedigim gibi kiza mesaj cekmekle yetindim gidemedim isyerine gelip rezil edecegim dedim cocugumdan korktum bisey olur diye,zaten esim buna karsi cikti bunun icinde ayrica kavga ettik ,kiza mesaj cektim diye bana artik kendin gidersin kontrollerine vs. dedi,bende yemin ettim dogunca sana elini surdurmiycem diye:KK14:
hamile kadinsin hirpalayip boynunumu skti yuh yani :KK4:

evet canim malesef,bende ona vurdum once karsilik vermedi sonra oda bacagima tekme falan atti:KK43:

canım benım bız nekadar temız kalpliyiz hamıleyken ya, zaten kadınların çoğu kuruntu yapmaz hisseder böyle şeyleri bende hissetmiştim..2hamılelığimide burnumdan getırdıler arkadaşça konuştum ben senı aldatmadım dıyo hep,ben msj ayrıntılarını gormedım, dökümandan çok msjlaşmaları gordum içeriği nedir bilmediğimden ikiside yalanladı..çok zor bi durumdasın seni okadar iyi anlıyorumkı...ne yaparsan yap içlerinde olunca yapıcakları varsa yapıyolar..kendini üzme hamilesin ve eşine en çok ihtiyacın olduğu zaman,sanki çocuklar sadece kadına ait doğduktan sonra çocuklarına okadarda bağlı oluyolar kı hamıleykende hiç düşünmeden bunları yapıyolar...allah islah etsin eşlerimizi.
nekadarlık hamılesın canım,bebeğine ve kendine dikkat et.nolur çok üzülmemeye çalış..

geçmişi yaşadım okurken gözlerim doldu...:KK14:

yok canim yok hic uzmedin,dedigim gibi kiza mesaj cekmekle yetindim gidemedim isyerine gelip rezil edecegim dedim cocugumdan korktum bisey olur diye,zaten esim buna karsi cikti bunun icinde ayrica kavga ettik ,kiza mesaj cektim diye bana artik kendin gidersin kontrollerine vs. dedi,bende yemin ettim dogunca sana elini surdurmiycem diye:KK14:

evet canim malesef,bende ona vurdum once karsilik vermedi sonra oda bacagima tekme falan atti:KK43:

Artık bu duruma ne denirki yuhhhhh hamile kadına tekme atacak kadar şerefs... biriymiş arkadaşım bu erkek müsvettesi eşine dikkat et sana zarar falan vermesin
:KK47:şuan çok sinirlendim hem aldat hem hamile kadına vur ALLAH nasıl biliyorsa öyle yapsın
bence şimdilik sessiz kal boşanmaktan bahsetme inanmış gibi yap hamilesin bebeğin ve sana zarar vermeye falan kalkar doğum yaptıktan sonra eğer imkanın varsa boşanırsın
aldatmış veya aldatmamış artık bence önemi yok hamile karısına şiddet uygulayan adamdan ne eş olur, ne baba olur:KK50:
canım seni üzmek istemezdim ama kendimi tutamadım Allah yardımcın olsun dualarım senle

X