Saç Bakım Ürünleri Alfaparf lisse desing italyan marka düzleştici losyonu ile brezilya fönü yapımı

hacerx70

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2010
323
52
35
merhaba arkadaşlar ben brezilya fönünü 2012 yılında burdaki evde brezilya fönü yazan konu sayesinde başladım kilicbaligi adlı kullanıcının paylaştığı evde brezilya fönü adlı konudaki düzleştirme losyonunu alıp kuaför yanında çalışan kuzenime yaptırdım benim saçım iri dalgalı ama çok kabaran bi saçım vardı ve bıkmıştım artık yorumları okuyup gözümü karartıp yaptırdım 4 gün boyunca saşımda o losyon kaldı ve hergün dalgalanan yer olursa düzelttim ve 4 günün sonunda yıkadım ve çok memnun kaldım bi 7 ay kullandım sonrasında konyada bi kuaföre gidip yaptırdım 2013 yılında 300 tl ödedim ama bu düzleştirici losyon yapıldığı anda yani düzleştirme işleminin hemen ardından yıkanıyordu ve buda benim için çok ii oldu çünkü saçım omuzlarımın altındaydı uzundu 4 gün bekletemezdim.2013 kasım ayında bi motor kazası geçirdim ve 9 ay evde kaldım bu yüzden maddi olarak durumum olmadığı için kuaföre yaptıramadım zaten bulunduğum ilçede brezilya fönü yapan kuaför yoktu mecbur konyaya gitmem gerekiyordu sonrasında iyileştikten sonra bi işe başladım ve internetten konyadaki kuaförde kullanılan markayı fiyatını araştırdım fiyatı baya yüksekti yanıma 3 arkadaş daha buldum 4 kişi ortak 500 ml internetten siparişini verdik ve bugün bi sorun çıkmazsa burdaki bi kuaföre yaptırıcam size önceki ve şimdiki resimlerimi de paylaşıcam ben saç konusunda çok sıkıntı çektim o yüzden bu konuyu açtım herkes faydalansın bilmedikleriniz hakkında yardımcı olmak isterim...:21::KK9:)

Kullanılan Malzemeler;
No:1 Uygulama Öncesi Derin Temizleme Şampuanı 40ml
No:2 Kalıcı Düzleştirme Losyonu 60ml
No:3 Uygulama Sonrası Bakım Kremi 40ml
No:4 Uygulama Sonrası Bakım Maskesi 40ml
5- Keratin için uygulama kabı ve fırça
6- Ağzınızı ve burnunuzu kapatabilecek büyüklükte maske
7- Fön makinesi
8- 230 dereceye kadar ısınabilen kaliteli bir düzleştirici
9- Sülfatsız şampuan
10-Saç kremi
11-Krepe Tarağı
12-Bir çift eldiven

BU ÜRÜNLERİ NASIL KULLANICAZ AYRINTILI Bİ ŞEKİLDE ANLATIYORUM;

1.ADIM
Saçlar No:1 Uygulama Öncesi Derin Temizleme Şampuanıyla 2 defa yıkanarak sodyumdan yani tuzdan tamamen arındırılır.Sonrasında saç kremi ile saçı 5 dk falan bekletip duruluyoruz.Saç kremini saçın ortasına ve uçlara sürüyoruz ve bu 5 dk beklerken seyrek bi tarak yardımıydı saçı tarayabilirsiniz durulandıktan sonra taramasını kolaylaştırmak amaçlı ben her duşta bunu yapıyorum çıktığımda kolaylık oluyor.Sonrasında saçımızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulayıp kurutuyoruz hiç ıslaklık kalmayacak şekilde eğer saçlarınız kıvırcık veya dalgalı ise fön çekmeniz veya tamamen kuruttuktan sonra saç düzleştirici ile düzeltmeniz 2. aşama için büyük kolaylık sağlayacaktır.

2.ADIM

Eki Görüntüle 1091463 Eki Görüntüle 1091470

Kuruttuğumuz saçları saçın sıklığına göre değişir ama ben 4 parçaya ayırıp tokalıyoruz.Sonrasında eldivenleri giyip No:2 Kalıcı Düzleştirme Losyonunu yani keratini bi cam kaba veya uygulama kabı varsa ona şişeyi çalkalayıp 30ml ile 60ml arası saçın uzunluğuna göre döküyoruz benim saçıma 60 ml yeterli olmuştu ve bu losyon diğerleri gibi yoğun değil mürekkep gibi hem sıvı hemde rengi mavi yani saça bu yüzden çok az gidiyor bu düzleştici losyon.Sonrasında Saçlarımızı incecik tutamlara ayırarak az miktar keratini bu tutamlara fırça yardımı ile saçın köküne 2cm kala sürerek iyice yediriyoruz saça yani saçın dibine sürmüyoruz 2 cm geriden fırça ile sürüyoruz ve krepe tarağıyla tarayarak tamamen dağıtıyoruz elimizde 60 ml bi ürün var, dağılımı iyi yaparsanız yetmemesi gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi, fazla ürün kullanmanın saça herhangi bir yararı yoktur aksine kurutması zorlaşır o yüzden fazlasını krepe tarağı ile tarayıp fazla losyondan arındırın.Birde saçımızın önünü nasıl ayırıyorsak o şekilde ayırıp losyonu sürmek gerekiyor yani ortadan ve yandan nasıl ayırıyorsanız düzeltme işlemi sırasındada öyle düzeltiyoruz.

3.ADIM

Eki Görüntüle 1091468 Eki Görüntüle 1091464 Eki Görüntüle 1091469

Saçın her tarafına losyonunu sürdükten sonra saçları salınık bi şekilde kulak arkasına atmadan bi 40 dk bekliyoruz sonrasında No:3 Uygulama Sonrası Bakım Kremini bu kremin özellikleri
Kalıcı düzleştirme işleminde aşırı yıpranmış saçlar için maşa ve fırçalama uygulamalarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Yüksek orandaki keratin içeriği ve babassu yağı ile saçın düz ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Kalıcı düzleştirme işleminin ömrünün uzatılmasına yardımcı olur.
Yıpranmış saç uçlarını onararak daha fazla zarar görmesini engeller.
Dolgu maddesi görevi görerek saç ucundaki kırıkların görünümünü azaltır.
Şekillendirici ve çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı saçı korur.
Formaldehit içermeyen özel yapısıyla saça zarar vermez.
Bu kremi saçları yukarı büyük bi toka ile toplayıp saçları yine ince bir şekilde ayırıp orta ve uçlarına sürüp tarakla yediriyoruz ve bu işlem bittikten sonra 5dk bekliyoruz.5 dk bekledikten sonra seyrek bi tarak yardımıyla saçı fön makinesini yukarıdan aşağıya fön gelecek şekilde hiç nem kalmayacak şekilde kurutuyoruz.
Eki Görüntüle 1091460 Eki Görüntüle 1091467 Eki Görüntüle 1091465 Eki Görüntüle 1091462

4.ADIM

Eki Görüntüle 1091463 Eki Görüntüle 1091466

Saçı tamamen kuruttuktan sonra saçları yine büyük bi toka yardımıyla yukarı topluyoruz ensedeki saçlardan başlıyoruz 230 derece ısısı olan düzleştirici ile ince tutam alarak saçın özellikle diplerini en az 6 defa düzeltiyoruz saçın dalgasına göre çoğaladabilir sonrasında dipten uca 10-15 defa yani saçtan duman kesilinciye kadar birde düzeltirken krepe tarağı ile tarar gibi tutarsanız saçı elinizi yakmazsınız bu işlemde ısı geçirmeyen eldiven bulabilrseniz daha kolaylıkta olabilir ama ben krepe taragıyla altta tarar gibi tuttum diğer elimlede düzleştirici ile gittim geldim kolay oldu hemde elim yanmadı.
kızlar arka saçtaki düzeltme işlemi bittikten sonra ön tarafı saçımızı hangi yöne ayırıyorsak o yönde düzleştiriyoruz sonrasında o yöne oluyor saçlar birde bu düzeltme işleminde düzleştirici ile gidip geldikçe saçın tonu açılacaktır korkmayın bu losyonun özelliği bu işlemde saç 2 ton açılıyor.

5.ADIM
En güzel adım:)) Düzleştirme işlemi bitti ve saçları yıkama işlemi önceki düzleştiriciler gibi 4 gün beklemiyorsunuz hemen yıkama işlemine geçiyorsunuz bu benim en sevdiğim özelliğidir.saçımızı sülfatsız bi şampuan yardımıyla en az 2 defa yıkıyoruz ve saç kremini sürüyoruz biraz bekleyip yıkıyoruz sonrasında
No:4 Uygulama Sonrası Bakım Maskesini saçımızın ortası ve uçlarına sürüyoruz 10 dk bekliyoruz bu esnada seyrek bi tarakla saçı tarıyoruz sonrasında yıkıyoruz saçları ve havlu ile kurulayıp yine seyrek tarakla tarayıp fön makinası ile yukarıdan aşağı doğru fön gelecek şekilde kurutuyoruz ve dümdüz saçlara kavuşuyorsunuz saç bu işlemden sonra 2 ton rengi açılıyor bu boyalı saçlarda böyle oluyor doğal saçlarda sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1091530

ve buda benim eserim bu işlemi arkadaşımın saçına yaptım yıkadık fönle kuruttuk ve sonuç bakımlı ve dümdüz saçlar:))

Bu paylaşımımı sonuna kadar okuyan herkese teşekkür ederim ben kesinlikle reklam amaçlı veya ürün satan mümessil falan değilim bizzat kendim bu işin üstüne çok düştüğüm için herkesin faydalanmasını istiyorum zira çoğu kişi saçlarım yandı kuaför yaktı veya döküldü diyor losyonun kaliteli olması önemlidir birde yapan kişinin uzman olması lazım bu işte ben elimden geldiğince ince ince anlattım sorusu olanlara yardımcı olurum forumda olduğum sürece herkese ii günler. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
$10289944_10152344651712002_7253718850243609056_n.jpg $10157305_10152344650842002_292410827353567071_n.jpg $10168135_10152344649777002_7855828515755257093_n.jpg $10173556_10152344652952002_1022856862225612632_n.jpg $10177442_10152344652807002_3115651212481763246_n.jpg $hhhhh.jpg $loloo.jpg
merhaba arkadaşlar ben brezilya fönünü 2012 yılında burdaki evde brezilya fönü yazan konu sayesinde başladım kilicbaligi adlı kullanıcının paylaştığı style marka düzleştirme losyonunu alıp kuaför yanında çalışan kuzenime yaptırdım benim saçım iri dalgalı ama çok kabaran bi saçım vardı ve bıkmıştım artık yorumları okuyup gözümü karartıp yaptırdım 4 gün boyunca saşımda o losyon kaldı ve hergün dalgalanan yer olursa düzelttim ve 4 günün sonunda yıkadım ve çok memnun kaldım bi 7 ay kullandım sonrasında konyada bi kuaföre gidip yaptırdım 2013 yılında 300 tl ödedim ama bu düzleştirici losyon yapıldığı anda yani düzleştirme işleminin hemen ardından yıkanıyordu ve buda benim için çok ii oldu çünkü saçım omuzlarımın altındaydı uzundu 4 gün bekletemezdim.2013 kazım ayında bi motor kazası geçirdim ve 9 ay evde kaldım bu yüzden maddi olarak durumum olmadığı için kuaföre yaptıramadım zaten bulunduğum ilçede brezilya fönü yapan kuaför yoktu mecbur konyaya gitmem gerekiyordu sonrasında iyileştikten sonra bi işe başladım ve internetten konyadaki kuaförde kullanılan markayı fiyatını araştırdım fiyatı baya yüksekti yanıma 3 arkadaş daha buldum 4 kişi ortak 500 ml internetten siparişini verdik ve bugün bi sorun çıkmazsa burdaki bi kuaföre yaptırıcam size önceki ve şimdiki resimlerimi de paylaşıcam ben saç konusunda çok sıkıntı çektim o yüzden bu konuyu açtım herkes faydalansın bilmedikleriniz hakkında yardımcı olmak isterim...:21::KK9:

kızlar elimde tlfla olan resim hiç düşletirme yapmadan önceki saçımın hali kızıl saçlı olan resim kuaförde yaptırdıktan sonra 2 gün sonra boyattım vesikalık resim çekildim sarı kazaklı olanlarda şuanki halim düzleştirme işlemi yaptıktan sonra tekrar paylaşıcam resmimi

kızlar elimde tlfla olan resim hiç düşletirme yapmadan önceki saçımın hali kızıl saçlı olan resim kuaförde yaptırdıktan sonra 2 gün sonra boyattım vesikalık resim çekildim sarı kazaklı olanlarda şuanki halim düzleştirme işlemi yaptıktan sonra tekrar paylaşıcam resmimi

Şimdiden güle güle kullan saçlarını. Yorumlarını bekliyorum... Bu arada geçmiş olsun...

Teşekkürler cnm gerçekten memnun olduğum bi marka olduğu için paylaşıyorum vede aynı gün yıkanıyor işlemin hemen ardından

Aynı gün yıkanması çok güzel tabii ama yıkama süresi kısa olan ürünlerde tedavi özelliği pek olmuyor, bu konuda Alfaparf ne durumda acaba ben en çok bunu merak ediyorum açıkçası.Bu konuyu da değerlendirirsen sevinirim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öncelikle çok geçmiş olsun... "Kuaförde yaptırdıktan 2 gün sonra boyadığım kızıl saçlarım " yazmışsın. Yani Brezilya fönü yaptırdıktan sonra mı boyadın? Boya fönü bozmuyor mu?

Aynı gün yıkanması çok güzel tabii ama yıkama süresi kısa olan ürünlerde tedavi özelliği pek olmuyor, bu konuda Alfaparf ne durumda acaba ben en çok bunu merak ediyorum açıkçası.Bu konuyu da değerlendirirsen sevinirim.

Aynen bende merak ediyorum. Şayet aynı gün yıkanıyorsa biz bayanlar için kolaylık olacaktır. Malum, kokusu pek hoş değil😌

paylaştığım resimlerde görmüşsündür 20 cm falan kendi uzayan saçım aşağıları alfaparfla yaptırdğım düzleştirmeden dolayı hala düz ve ben 6 ay falan sülfatsız şampuan kullandım sonrasında biraz imkansızlıklar yüzünden normal marketteki şampuanlardan dewam ettiğim halde saçta hiç bozulma olmadı yani keratin akabilirdi ama akmadı yani saça tamamen yerleşmiş olduğu için ve ben o saçı en son 2012 nisan ayında kestirdim ozaman ensemdeydi ve kırık veya çatal gibi bi sorunum olmadı tabii saçtan saça değişir normaldede benim fazla kırık veya çatal sorunum yoktu kabarması ve şekil almaması yüzünden yaptırdım bu brezilya fönünü cumartesi günü keratini tekrar yaptırdım ama daha resim koyamadım yakında koyarım

Aynen bende merak ediyorum. Şayet aynı gün yıkanıyorsa biz bayanlar için kolaylık olacaktır. Malum, kokusu pek hoş değil😌

özellikle saçı uzun olanlar için vazgeçilmez bişey çünkü 4 gün olan keratini imkanı yok saçıma yapamazdım çünkü 4 gün üstüne yatacaksın hergün düzeltmen lazım ben bu keratin sayesinde saçımı uzattım ömrümde ilk defa ve gerçekten çok memnunum herkese tavsiye ederim belki en pahalı markalardan biri ama saçımızda bizim için çok değerli

Öncelikle çok geçmiş olsun... "Kuaförde yaptırdıktan 2 gün sonra boyadığım kızıl saçlarım " yazmışsın. Yani Brezilya fönü yaptırdıktan sonra mı boyadın? Boya fönü bozmuyor mu?

brezilya fönünü yaptırdıktan 2 gün sonra boyattım saçları çünkü bi kimyasal işten geçiyor sonuçta 2 gün bi ara ver öyle boyayalım dedi kuaför

merhaba arkadaşlar ben brezilya fönünü 2012 yılında burdaki evde brezilya fönü yazan konu sayesinde başladım kilicbaligi adlı kullanıcının paylaştığı style marka düzleştirme losyonunu alıp kuaför yanında çalışan kuzenime yaptırdım benim saçım iri dalgalı ama çok kabaran bi saçım vardı ve bıkmıştım artık yorumları okuyup gözümü karartıp yaptırdım 4 gün boyunca saşımda o losyon kaldı ve hergün dalgalanan yer olursa düzelttim ve 4 günün sonunda yıkadım ve çok memnun kaldım bi 7 ay kullandım sonrasında konyada bi kuaföre gidip yaptırdım 2013 yılında 300 tl ödedim ama bu düzleştirici losyon yapıldığı anda yani düzleştirme işleminin hemen ardından yıkanıyordu ve buda benim için çok ii oldu çünkü saçım omuzlarımın altındaydı uzundu 4 gün bekletemezdim.2013 kazım ayında bi motor kazası geçirdim ve 9 ay evde kaldım bu yüzden maddi olarak durumum olmadığı için kuaföre yaptıramadım zaten bulunduğum ilçede brezilya fönü yapan kuaför yoktu mecbur konyaya gitmem gerekiyordu sonrasında iyileştikten sonra bi işe başladım ve internetten konyadaki kuaförde kullanılan markayı fiyatını araştırdım fiyatı baya yüksekti yanıma 3 arkadaş daha buldum 4 kişi ortak 500 ml internetten siparişini verdik ve bugün bi sorun çıkmazsa burdaki bi kuaföre yaptırıcam size önceki ve şimdiki resimlerimi de paylaşıcam ben saç konusunda çok sıkıntı çektim o yüzden bu konuyu açtım herkes faydalansın bilmedikleriniz hakkında yardımcı olmak isterim...:21::KK9:)

Kullanılan Malzemeler;
No:1 Uygulama Öncesi Derin Temizleme Şampuanı 40ml
No:2 Kalıcı Düzleştirme Losyonu 60ml
No:3 Uygulama Sonrası Bakım Kremi 40ml
No:4 Uygulama Sonrası Bakım Maskesi 40ml
5- Keratin için uygulama kabı ve fırça
6- Ağzınızı ve burnunuzu kapatabilecek büyüklükte maske
7- Fön makinesi
8- 230 dereceye kadar ısınabilen kaliteli bir düzleştirici
9- Sülfatsız şampuan
10-Saç kremi
11-Krepe Tarağı
12-Bir çift eldiven

BU ÜRÜNLERİ NASIL KULLANICAZ AYRINTILI Bİ ŞEKİLDE ANLATIYORUM;

1.ADIM
Saçlar No:1 Uygulama Öncesi Derin Temizleme Şampuanıyla 2 defa yıkanarak sodyumdan yani tuzdan tamamen arındırılır.Sonrasında saç kremi ile saçı 5 dk falan bekletip duruluyoruz.Saç kremini saçın ortasına ve uçlara sürüyoruz ve bu 5 dk beklerken seyrek bi tarak yardımıydı saçı tarayabilirsiniz durulandıktan sonra taramasını kolaylaştırmak amaçlı ben her duşta bunu yapıyorum çıktığımda kolaylık oluyor.Sonrasında saçımızı yıkadıktan sonra havlu ile kurulayıp kurutuyoruz hiç ıslaklık kalmayacak şekilde eğer saçlarınız kıvırcık veya dalgalı ise fön çekmeniz veya tamamen kuruttuktan sonra saç düzleştirici ile düzeltmeniz 2. aşama için büyük kolaylık sağlayacaktır.

2.ADIM
Kuruttuğumuz saçları saçın sıklığına göre değişir ama ben 4 parçaya ayırıp tokalıyoruz.Sonrasında eldivenleri giyip No:2 Kalıcı Düzleştirme Losyonunu yani keratini bi cam kaba veya uygulama kabı varsa ona şişeyi çalkalayıp 30ml ile 60ml arası saçın uzunluğuna göre döküyoruz benim saçıma 60 ml dökmüştüm sonrasında Saçlarımızı incecik tutamlara ayırarak az miktar keratini bu tutamlara fırça yardımı ile saçın köküne 2cm kala sürerek iyice yediriyoruz saça yani saçın dibine sürmüyoruz 2 cm geriden fırça ile sürüyoruz ve krepe tarağıyla tarayarak tamamen dağıtıyoruz elimizde 60 ml bi ürün var, dağılımı iyi yaparsanız yetmemesi gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi, fazla ürün kullanmanın saça herhangi bir yararı yoktur aksine kurutması zorlaşır o yüzden fazlasını krepe tarağı ile tarayıp fazla losyondan arındırın.Birde saçımızın önünü nasıl ayırıyorsak o şekilde ayırıp losyonu sürmek gerekiyor yani ortadan ve yandan nasıl ayırıyorsanız düzeltme işlemi sırasındada öyle düzeltiyoruz.
3.ADIM
Saçın her tarafına losyonunu sürdükten sonra saçları salınık bi şekilde kulak arkasına atmadan bi 40 dk bekliyoruz sonrasında No:3 Uygulama Sonrası Bakım Kremini bu kremin özellikleri
Kalıcı düzleştirme işleminde aşırı yıpranmış saçlar için maşa ve fırçalama uygulamalarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Yüksek orandaki keratin içeriği ve babassu yağı ile saçın düz ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Kalıcı düzleştirme işleminin ömrünün uzatılmasına yardımcı olur.
Yıpranmış saç uçlarını onararak daha fazla zarar görmesini engeller.
Dolgu maddesi görevi görerek saç ucundaki kırıkların görünümünü azaltır.
Şekillendirici ve çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı saçı korur.
Formaldehit içermeyen özel yapısıyla saça zarar vermez.
Bu kremi saçları yukarı büyük bi toka ile toplayıp saçları yine ince bir şekilde ayırıp orta ve uçlarına sürüp tarakla yediriyoruz ve bu işlem bittikten sonra 5dk bekliyoruz.5 dk bekledikten sonra seyrek bi tarak yardımıyla saçı fön makinesini yukarıdan aşağıya fön gelecek şekilde hiç nem kalmayacak şekilde kurutuyoruz.

4.ADIM
Saçı tamamen kuruttuktan sonra saçları yine büyük bi toka yardımıyla yukarı topluyoruz ensedeki saçlardan başlıyoruz 230 derece ısısı olan düzleştirici ile ince tutam alarak saçın özellikle diplerini en az 6 defa düzeltiyoruz saçın dalgasına göre çoğaladabilir sonrasında dipten uca 10-15 defa yani saçtan duman kesilinciye kadar birde düzeltirken krepe tarağı ile tarar gibi tutarsanız saçı elinizi yakmazsınız bu işlemde ısı geçirmeyen eldiven bulabilrseniz daha kolaylıkta olabilir ama ben krepe taragıyla altta tarar gibi tuttum diğer elimlede düzleştirici ile gittim geldim kolay oldu hemde elim yanmadı.
kızlar arka saçtaki düzeltme işlemi bittikten sonra ön tarafı saçımızı hangi yöne ayırıyorsak o yönde düzleştiriyoruz sonrasında o yöne oluyor saçlar birde bu düzeltme işleminde düzleştirici ile gidip geldikçe saçın tonu açılacaktır korkmayın bu losyonun özelliği bu işlemde saç 2 ton açılıyor.

5.ADIM
En güzel adım:)) Düzleştirme işlemi bitti ve saçları yıkama işlemi önceki düzleştiriciler gibi 4 gün beklemiyorsunuz hemen yıkama işlemine geçiyorsunuz bu benim en sevdiğim özelliğidir.saçımızı sülfatsız bi şampuan yardımıyla en az 2 defa yıkıyoruz ve saç kremini sürüyoruz biraz bekleyip yıkıyoruz sonrasında
No:4 Uygulama Sonrası Bakım Maskesini saçımızın ortası ve uçlarına sürüyoruz 10 dk bekliyoruz bu esnada seyrek bi tarakla saçı tarıyoruz sonrasında yıkıyoruz saçları ve havlu ile kurulayıp yine seyrek tarakla tarayıp fön makinası ile yukarıdan aşağı doğru fön gelecek şekilde kurutuyoruz ve dümdüz saçlara kavuşuyorsunuz saç bu işlemden sonra 2 ton rengi açılıyor bu boyalı saçlarda böyle oluyor doğal saçlarda sanmıyorum.

Bu paylaşımımı sonuna kadar okuyan herkese teşekkür ederim ben kesinlikle reklam amaçlı veya ürün satan mümessil falan değilim bizzat kendim bu işin üstüne çok düştüğüm için herkesin faydalanmasını istiyorum zira çoğu kişi saçlarım yandı kuaför yaktı veya döküldü diyor losyonun kaliteli olması önemlidir birde yapan kişinin uzman olması lazım bu işte ben elimden geldiğince ince ince anlattım sorusu olanlara yardımcı olurum forumda olduğum sürece herkese ii günler. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir çok kozmetik markette satılan bir ürün zaten, birileri burada Pantene hakkında paylaşım yaparken reklama girmiyorsa bu da reklam olarak görülmez zaten merak etme...

özellikle saçı uzun olanlar için vazgeçilmez bişey çünkü 4 gün olan keratini imkanı yok saçıma yapamazdım çünkü 4 gün üstüne yatacaksın hergün düzeltmen lazım ben bu keratin sayesinde saçımı uzattım ömrümde ilk defa ve gerçekten çok memnunum herkese tavsiye ederim belki en pahalı markalardan biri ama saçımızda bizim için çok değerli

Bazı şeylerde üçe beşe bakılmaz...

brezilya fönünü yaptırdıktan 2 gün sonra boyattım saçları çünkü bi kimyasal işten geçiyor sonuçta 2 gün bi ara ver öyle boyayalım dedi kuaför

Brezilya fönünden önce boyatmak daha mantıklı zira boyada kullanılan oksidan saçın keratin zincirini kırıyor maalesef bu yüzden yapılan işlemin kalıcılığı azalıyor...

Bir çok kozmetik markette satılan bir ürün zaten, birileri burada Pantene hakkında paylaşım yaparken reklama girmiyorsa bu da reklam olarak görülmez zaten merak etme...

Bazı şeylerde üçe beşe bakılmaz...

Brezilya fönünden önce boyatmak daha mantıklı zira boyada kullanılan oksidan saçın keratin zincirini kırıyor maalesef bu yüzden yapılan işlemin kalıcılığı azalıyor...

bu işlemde saç 2 ton açılıyor o yüzden çok koyu bi renge boyamak gerekiyor galiba benim önceden altta kızıl kaldığı için ne kadar koyu boyatsamda bu işlemden sonra baya açılıyor ama boya olmayan yere yani saçın dipleri daha doğal duruyor yani hiç boya yaptırmayan birinde dahada kalıcı olabilir bence.

Evet saçın rengi açıldığı için b. Fönünden sonra boya yapmıştır. Boya yapıldıktan sonra b. Fönü bozulmuyorsa sorun yok. Bana da keratin bakımı yaptılar. saçım kısa olduğu için maşa ile düzleştirme yapılmadı sadece. Kabarma olayı kalmadı şimdilik. Haziran ortası yeniden yaptırmak istiyordum. Önerdiğin ürünle evde kendim deneyeceğim. Bilgini paylaştığın için tşkler...

Evet saçın rengi açıldığı için b. Fönünden sonra boya yapmıştır. Boya yapıldıktan sonra b. Fönü bozulmuyorsa sorun yok. Bana da keratin bakımı yaptılar. saçım kısa olduğu için maşa ile düzleştirme yapılmadı sadece. Kabarma olayı kalmadı şimdilik. Haziran ortası yeniden yaptırmak istiyordum. Önerdiğin ürünle evde kendim deneyeceğim. Bilgini paylaştığın için tşkler...

cnm saçlarını o zamana kadar uzat düzleştirici ile yapman daha ii olur çünkü ısı yoluyla saça keratin yükleniyor diğer türlü saça sürüp bekletip kurutmayla tam etkileyeceğini sanmıyorum tabii bakım amaçlı olabilir ama kesin sonuç için düzleştirici şart bence.

cnm saçlarını o zamana kadar uzat düzleştirici ile yapman daha ii olur çünkü ısı yoluyla saça keratin yükleniyor diğer türlü saça sürüp bekletip kurutmayla tam etkileyeceğini sanmıyorum tabii bakım amaçlı olabilir ama kesin sonuç için düzleştirici şart bence.

O zamana kadar uzaması mümkün değil. Saçlarım kısa. Ama bu paylaşımlarla saçlarımı uzatmaya heveslendirdiniz beni 😌 seneye bu zamanlar b.fönü yapmaya uygun olur slarım. İnşallah seneye yaparım. Aslında saçlarım uzundu daha 1 ay oldu kestireli. Bazen insanın nutku tutuluyor. Düşünemedim b. Fönü yaptırmayı... Halbu ki 3 sene önce kızıma yaptırmıştım... Kısmet böyle imiş. Saç bende birde çabuk uzuyor... O nedenle seneye b. Fönü yapılacak kadar uzar...☺️

O zamana kadar uzaması mümkün değil. Saçlarım kısa. Ama bu paylaşımlarla saçlarımı uzatmaya heveslendirdiniz beni 😌 seneye bu zamanlar b.fönü yapmaya uygun olur slarım. İnşallah seneye yaparım. Aslında saçlarım uzundu daha 1 ay oldu kestireli. Bazen insanın nutku tutuluyor. Düşünemedim b. Fönü yaptırmayı... Halbu ki 3 sene önce kızıma yaptırmıştım... Kısmet böyle imiş. Saç bende birde çabuk uzuyor... O nedenle seneye b. Fönü yapılacak kadar uzar...☺️

şuanda kaç cm saçınız o kadarmı çok kısa kestirdiniz saçla ilgili bi sorunmu vardıda böyle kısa kestirdiniz acaba

şuanda kaç cm saçınız o kadarmı çok kısa kestirdiniz saçla ilgili bi sorunmu vardıda böyle kısa kestirdiniz acaba

Saçlarım çok dökülüyordu. Bir de boyun fıtığı olduğu için ense saçlarımın ıslak kalmaması gerekiyor. Bende baş bölgesinden çok terlwdipim için ense saçlarım hiç kuru kalmıyor malesef... Bunun için de sürekli toplayıp toka kullanmam gerekiyordu. Toka da baş ağrısı yapıyor. Hepsinin toplam sonucu kestirmeye karar verdim ve kestirdim.

Saçlarım çok dökülüyordu. Bir de boyun fıtığı olduğu için ense saçlarımın ıslak kalmaması gerekiyor. Bende baş bölgesinden çok terlwdipim için ense saçlarım hiç kuru kalmıyor malesef... Bunun için de sürekli toplayıp toka kullanmam gerekiyordu. Toka da baş ağrısı yapıyor. Hepsinin toplam sonucu kestirmeye karar verdim ve kestirdim.

Öncelikle geçmiş olsun üzüldüm rahatsızlığınıza.Zor olmuştur kestirince kısa saça alışkın değilseniz inş uzatmaya çalışırsanız bu ürünü tavsiye ederim yarıntılı bi şekilde anlattım herkes evdede yapabilmesi için

X