Almanya da çalışma teklifi 5000 Euro

Ben doktor değilim Bizde dil eğitimini dernek veriyormuş,denklik olayını detaylıca araştırıyorum henüz

Ben doktor değilim Bizde dil eğitimini dernek veriyormuş,denklik olayını detaylıca araştırıyorum henüz
5000e ya uzman hemsiredir.
Ya opere edenlere dahildir.Yani ameliyat hemsiredir.Onlar bile maksimum 5000e görebilir.Yani bu işi bir sor bence.Hani %100 dil hakimiyeti gerekir sağlık departmaninda.Sanki eksik bilgi verilmiş gibi geldi bana

bu maas mümkün degil kardesim, yillarca Almanyada yasamis bir insan olarak söylüyorum, netto bruto diye bir olay var muhtelemen brüt maastir bu.
Belki de Bende araştırıyorum henüz
Tabiki onu da düşündüm o şekilde düşününce maddi olarak çok iyi geldi

Valla ben olsam giderim kesinlikle.harika bir firsat, insallah en iyi sekilde degerlendirirsiniz.peki yurt disinda saglik sektorunde denklik falan aramiyorlar mi?

Bu rakam gayet doğru bir rakam. Asistan doktorlar bu civar alıyor, uzman doktorlar da aman aman daha fazla kazanmıyor max 1000 euro daha fazla kazanıyor. Bekarsan vergiden sonra eline 2200-2500 euro civarı kalıyor. Doktor olsam Almanya'da çalışmazdım net şekilde, para cücük kadar. İyi bir uzman doktorsan Türkiyede bunun 3-5 katını kazanabilirsin.

Bir araba şirketinde yöneticilik yapan Türk bir abi tanıyorum, pandemiden önce ara sıra işyemeğine giderdik. Abimizin karısı doktor. Bir gün dedi ki bu kadın da eve hiç para getirmiyor, vergiden sonra bir şey kalmıyor. Ben de getirmezse getirmesin dedim, yani sen dünya kadar para kaznıyorsun zaten... Kamu spotu, Türk erkeği yerli kadınla da olsa, yabancı kadınla da olsa, avrupada da yaşasa, amerikada da yaşasa fark etmiyor Türk erkeği işte gözünü kadının paraya maaş kartına dikiyor

Bir youtuber var, isim vermek doğru olur mu bilmediğim için yazmıyorum isterseniz ismini özelden veririm. Hastanelerde ve yaşlı bakım evlerinde mobbingin çok fazla olduğundan bahsetmişti. Ama ne derece doğru bilemiyorum tabi

Sağlık sektöründe hangi meslek yahu yorumlara baktım göremedim özelden yazar mısınız lütfen.

Bende sağlıkçıyım diyeceğim diyemiyorum Türkiyede ne olduğumuz belli değil akademisyen desen değil
Sağlıkçı desen değil
Farmakoloji ve biyokimya yüksek lisansım
var
Hali hazırda dondurulmuş doktoram
MissCherryBlossom bi el at panpa aldır bizi
Belki almanyada ne olduğumuzda bellidir,
5 diyor 5 ben olsam valiz hazırlıyordum hemde bebeyle

Ben olsam ilk ucağa atlamıştım almanya semalarında ucuyordum. 5 bin euro diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…