Gelinlik Ayakkabısı Almor'un Mor Gelin Ayakkabıları ve Gelin Buketi

almor

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2010
5.890
156
Bunlar da renkli gelin ayakkabılarım ve gelin buketim kızlar. Bir tane de beyaz dantel kaplama dolgu topuk ayakkabı aldım rahat etmek için dönüşümlü kullanacağım kısmet olursa.:KK16:

$220220141536.jpg

$220220141534.jpg

$220220141541.jpg

$220220141533.jpg

$220220141546.jpg

Son düzenleme:
çok güzel görünüyorlar.güle güle kullan.gelin bel kuşağında mı mor olacak.

Çok teşekkür ederim. Gelinliğimde kuşak kullanmayacağım canım adetten sadece evden çıkarken kırmızı kuşak takarım onu da arabada çıkaracağım zaten. :KK1:

Güle güle giy cnm:13:

Çok sağol tatlım. :KK16:

gelinlikle böyle canlı renklere bayılıyorum cnm güle güle kullan :nazar:

Çok teşekkür ederim ben de hep renkli gelin ayakkabısı ve çiçeği düşünüyordum kafama göre buldum çok şükür. :KK16:

canım ayakbın ve çiçeğin çok güzel olmuş gül güle kullan bende çiçeğimi bugün sipariş verdim :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
çiçek, ayakkabı, davetiye tam uyum içinde çok beğendim. Ayakkabıda tam dans ayakkabısı, daha sonrada giyersin çok iyi yapmışsın böyle tercih etmekle canım.

çiçek, ayakkabı, davetiye tam uyum içinde çok beğendim. Ayakkabıda tam dans ayakkabısı, daha sonrada giyersin çok iyi yapmışsın böyle tercih etmekle canım.

Çok sağol narinim. zaten düğün dansı için kafamızda biraz koreografi var tam danslık oldu ayakkabı. :KK1:

Renkler çok şeker yaa iyi günlerde kullan canım Eki Görüntüle 994078

Çok teşekkür ederim sağolun. :KK16:

çok güzelmiş :)) bende mor çok severim benim çiçeğim ayakkabım süs kuşağım hep mordu bakın fotoları bunlar Eki Görüntüle 994100 Eki Görüntüle 994101

Çok teşekkür ederim sizin uyum da muhteşem olmuş moru seviyorum ya. :KK9:

güle güle giy canımm
çok beğendim ikisini dee :KK16::KK16::KK16:

Çok teşekkür ederim canım. :KK17:

Çok beğendim renklerini, güle güle giy canım :KK54:

Çok sağol canım. :KK16:

yaşasın mor kardeşliği :)
benimkiler de mordu
çekimlerde yapay düğünde gerçek çiçek kullandım
aksesuar olarak mor gelin kemeri de taktım :)

gelinliğe en cok yakışan renk bence cok tatlılar canım gülen yüzünle giy

Çok teşekkür ederim canım ben de mora bayılıyorum. :KK1:

yaşasın mor kardeşliği :)
benimkiler de mordu
çekimlerde yapay düğünde gerçek çiçek kullandım
aksesuar olarak mor gelin kemeri de taktım :)

Yaşasın mor kardeşliği o zaman. :KK9:

Arkadaslar;

latin
ya da ballroom dans / damat ya da gelin dugun / nisan / soz ayakkabilarina ihtiyaci olan varsa lutfen bana adresinden yazarak haber versin.

ÇİN MALI OLMAYAN (baska ğlkelerden gelen Çin malı hiç değil)%100 TÜRK ustasının el emeği olan (atelyeyi gezebilirsiniz), %100 gerçek deriden, %100 size uygun çünkü ayağınızın ölçüsü alınarak yapılan ayakkabılar. Bir kere olsun size özel bir ayakkabınız olsun ,-) Bunu hissetmek size özel gelecek ,-)

Not: Reklam unsuru yapmamak için site ve marka adı vermedim ama bahse konu ayakkabılar zaten halihazırda ebay ve alibaba'da o müşteri kitlesine özel fiyatlarla satılmaktadır.

Son düzenleyen: Moderatör:
X