Altin biriktirelim

Doktorda bunları tüketmemi söyledi
Dikkat etmeye çalışıyorum
Toparlanır Allah’ın izniyle
Eşim kaç kg doğmuş bilmiyorum
Fakat ben çok zayıfmışım
Doğduktan 20 gün sonra 2200 grammışım
Dediğin gibi genetikse zayıf olması normal o zaman
Evet genetik doğum kilosu, bebeğin kemik yapısı bunlar hep genetik ile ilgili. Bu haftalarda birden kilo alabiliyor bebekler canim. Bir dahaki kontrole büyümüş olur minik 🥰

bebişler en cok kıloyu son haftalarda alıyormus cnım, hiç stres yapmadan yemene ıcmene dıkkat et gerisi arkadasların dedıgı gıbı genetik. muz ve cevizi ben de öneririm hamılelik boyunca her gün mutlaka tükettim ben de.enfeksıyon içinde iç çamasırlarını ütüleyerek kullanmanı,taharet sonrası iyi kurulanmanı öneririm birde su harici sabun vs asla önerilmiyor.

bebişler en cok kıloyu son haftalarda alıyormus cnım, hiç stres yapmadan yemene ıcmene dıkkat et gerisi arkadasların dedıgı gıbı genetik. muz ve cevizi ben de öneririm hamılelik boyunca her gün mutlaka tükettim ben de.enfeksıyon içinde iç çamasırlarını ütüleyerek kullanmanı,taharet sonrası iyi kurulanmanı öneririm birde su harici sabun vs asla önerilmiyor.
Çok dikkat ediyorum söylediklerine
Ama enfeksiyon bile kronik bir şeymiş 😔

Sağ ol canım iyiyim ben de. Bayram telaşı. En son yazio zor günler geçiriyorum yazmıştın. Onun için merak ettim. ❤

Sağ ol canım iyiyim ben de. Bayram telaşı. En son yazio zor günler geçiriyorum yazmıştın. Onun için merak ettim. ❤
Ne kadar iyisin sagol
Bir kaza yaptım arabayla
Ama maddi manevi kaybım yok çok şükür
Ben de karşı tarafta şikayetçi olduk
Ne çıkar bilmiyorum
Çok etkilendim canim
Onun yüzünden biraz durgundum pek girmedim

Ne kadar iyisin sagol
Bir kaza yaptım arabayla
Ama maddi manevi kaybım yok çok şükür
Ben de karşı tarafta şikayetçi olduk
Ne çıkar bilmiyorum
Çok etkilendim canim
Onun yüzünden biraz durgundum pek girmedim
Ah canim çok geçmiş olsun. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Yaklaşık 2.5 yıl önce bende trafik kazası yaptım. Yolda gizli buzlanma olmus anlayamadım. Ve kontrolünü kaybedip ağaca çarptım. Bana birşey olmadı şükür arabanın kapısını değiştirdik. Ama bu olay beni çok etkiledi. Ve tabi eşimı de . Ondan sonra ev aldik ise yakın. Yaklaşık 50 km git gel yapıyordum her gün.

Ah canim çok geçmiş olsun. Seni çok iyi anlayabiliyorum. Yaklaşık 2.5 yıl önce bende trafik kazası yaptım. Yolda gizli buzlanma olmus anlayamadım. Ve kontrolünü kaybedip ağaca çarptım. Bana birşey olmadı şükür arabanın kapısını değiştirdik. Ama bu olay beni çok etkiledi. Ve tabi eşimı de . Ondan sonra ev aldik ise yakın. Yaklaşık 50 km git gel yapıyordum her gün.
Çok kötü olmuş Allah korumuş seni de. Ben kendime çok kızdım çünkü çocuğu oturtmadim ve her gün çok gereksiz gergindim. Çocuklar gerildikce ben geriliyordum hiçbir arabaya yol vermiyordum
Kazadan sonra neden dedim
Neden bu gerginlik neden yol vermeme?
bir musibet bin nasihatten yeğdir demişler

şimdi daha iyiyim ama baya kötü günler geçirdim
Çok geçmiş oldun cnm
Rabbim başka sıkıntı göstermesin
Amin canım sagolasin

Merhabalar
Oğlum çok hastaydı
Çok şükür akşama doğru iyileşti
Tam 4 gündür ateşi var yavrumun
Çocuklar hasta olmasın:KK43:

Geçen aydan bir cumhuriyet ve 10 gram altın almıştım
Eğer kredi kartlarından para artarsa eşimle konuşup 1 altin daha almak niyetim bakalım inşallah olur

Merhabalar
Oğlum çok hastaydı
Çok şükür akşama doğru iyileşti
Tam 4 gündür ateşi var yavrumun
Çocuklar hasta olmasın:KK43:

Geçen aydan bir cumhuriyet ve 10 gram altın almıştım
Eğer kredi kartlarından para artarsa eşimle konuşup 1 altin daha almak niyetim bakalım inşallah olur
Çok geçmiş olsun cnm
Rabbim kalıcı şifa versin

X