Altin biriktirelim

Bayramdı, alisveristi, çocuklara oyuncak ayakkabiydi derken mayıs ayı çok harcamali geçti

2 çocuk ve bana ayakkabı 1800 kusur tl tuttu:KK57:
2 çocuk oyuncağı 700kusur tl
Ben mi çok pahalı alıyorum bunları? Tabi ki ucuzu var ama oyuncakları bayram harçlıklarını verdiler üstüne biz koyup aldık
Ayakkabılar da galeyana geldim çocuklar kaliteli giysinler dedim
Ama nasıl güzeller anlatamam, nasıl sağlamlar

Hala çocuğum oyuncak diyo
Bu oyuncak sevdasını nasıl sonlandirabilirim?
Yani 2 3 ayda bir tamam ama hem en pahalisi hem de haftada 1 olunca yürek dayanmıyor gercekten

Bayramdı, alisveristi, çocuklara oyuncak ayakkabiydi derken mayıs ayı çok harcamali geçti

2 çocuk ve bana ayakkabı 1800 kusur tl tuttu:KK57:
2 çocuk oyuncağı 700kusur tl
Ben mi çok pahalı alıyorum bunları? Tabi ki ucuzu var ama oyuncakları bayram harçlıklarını verdiler üstüne biz koyup aldık
Ayakkabılar da galeyana geldim çocuklar kaliteli giysinler dedim
Ama nasıl güzeller anlatamam, nasıl sağlamlar

Hala çocuğum oyuncak diyo
Bu oyuncak sevdasını nasıl sonlandirabilirim?
Yani 2 3 ayda bir tamam ama hem en pahalisi hem de haftada 1 olunca yürek dayanmıyor gercekten
Kaç yaşında çocuklar? Anlatsan , ayda 1 ya da özel günlerde diye anlayabilirler belki. Büyük oğlum için biz bu yöntemi uygulamıştık.

Ben ayakkabılarımızı hep Amazondan alıyorum, beğendiğim ayakkabıları seçim listeye koyuyorum ve takip ediyorum indirime girdiği zamanda hemen alıyorum ☺️
Oyuncaklara gelincede büyük “pahalı” oyuncakları bayramlarda alıp veriyoruz, çocuklar seçiyorlar bende “bayrama alırız oğlum” diyorum, onlarda sabırla bayramı bekliyorlar ☺️

Kaç yaşında çocuklar? Anlatsan , ayda 1 ya da özel günlerde diye anlayabilirler belki. Büyük oğlum için biz bu yöntemi uygulamıştık.

Ben ayakkabılarımızı hep Amazondan alıyorum, beğendiğim ayakkabıları seçim listeye koyuyorum ve takip ediyorum indirime girdiği zamanda hemen alıyorum ☺️
Oyuncaklara gelincede büyük “pahalı” oyuncakları bayramlarda alıp veriyoruz, çocuklar seçiyorlar bende “bayrama alırız oğlum” diyorum, onlarda sabırla bayramı bekliyorlar ☺️

Kızlar ikinize yazıyorum bu mesaji vaktim az
İlk defa bayram nedir bayram harçlığı nedir bildiler
Pandemi vardı birde çok küçüklerdi bayram mı gördü çocuklar:)
Şimdi belki anlayabilirler eşimle konuştuk artık almayalım diye ev oyuncakları geçilmiyor her köşede bir minik oyuncak
Paranın biriktirelebilir bir şey olduğunu maaşimizin her şeye yetmeyeceğini bitebilecegini yavaş yavaş anlıyorlar
Bakalım inşallah başarılı olurum

Çok kilo aldım vermem lazım hazirana kadar
Eşimle diyete girelim dicem bakalım kabul edecek mi
1 ay içinde 3 kilo versem baya farkeder
Kilo vermek hem maddi açıdan hem fiziksel açıdan çok güzel 😁

Bebelere yemek yedirip uyutmam lazim
Yarın kışlıkları baza altına koyup yazlıkları cikarcam okula giderken hızlıca alıp giymek istiyorum çok yer kaplıyor bide
Ahh çalışan anne olmak hem çok güzel hem de cok yorucu

Günaydın güzel bir hafta diliyorum
Maaşım yatmış eşime gönderdim kredi kartını ödeyecek ancak hepsine yetmedi az bir kısmı öbür aya kaldı:KK43:
Olsun inşallah bir şekilde öderiz
Öbür ay elimde kalan parayla altin alacağım
Bu ay önden aldım hesaplar şaştı
Çok düştü bu arada altin ve dolar

3.5 yasindalar canim anın onu yazmayı unutmusum
Anlayabilecekleri yaşlara geliyorlar canim. Eşinle birlikte hareket edebilirseniz oyuncak alimimin önüne geçersiniz. Ben oyuncaklara verilen paralara çok üzülüyorum. Çok pahalılar maalesef ve çocuklar verilen para kadar oynamıyorlar.

Selam 🖐. Yazan olmayınca bende pek yazmaz oldum buralara 🤔. Bu arad 1 aydır diyet yapıyorum. Ara ara zorlansam da yaklaşık 4 kilo kadar vermeyi başardım. 💪. Kilo verdiğim farkediliyor. Bel bölgemdeki fazlalıklardan kurtuluyorum. Eski kıyafetlerim olmaya başladı. Hamilelik ve doğum sonrası dışında hayatımın h8cbir döneminde kilolu olmadım. O yüzden aynadaki görüntümü beğenmeye başladım. Şuan bedenim 38-40 arası. Sanirim okul kapanana kadar diyete devam edeceğim. Hedefim 34-36 beden arası olmak. Ve daha sonrada bu kiloyu korumak.

Anlayabilecekleri yaşlara geliyorlar canim. Eşinle birlikte hareket edebilirseniz oyuncak alimimin önüne geçersiniz. Ben oyuncaklara verilen paralara çok üzülüyorum. Çok pahalılar maalesef ve çocuklar verilen para kadar oynamıyorlar.
Evet anlıyorlar anlatıyorum ben de çok üzülüyorum geçen 2 tane robot aldık 700kusur tuttu benim gözler yaşli :KK57:
Ara ara elemek gerekli yoksa çok birikiyor. Bir de senin çocuklar ikiz olunca herşeyden 2 şer tane vardır 🤣
Ocağımiza incir agaci dikecekler
Selam 🖐. Yazan olmayınca bende pek yazmaz oldum buralara 🤔. Bu arad 1 aydır diyet yapıyorum. Ara ara zorlansam da yaklaşık 4 kilo kadar vermeyi başardım. 💪. Kilo verdiğim farkediliyor. Bel bölgemdeki fazlalıklardan kurtuluyorum. Eski kıyafetlerim olmaya başladı. Hamilelik ve doğum sonrası dışında hayatımın h8cbir döneminde kilolu olmadım. O yüzden aynadaki görüntümü beğenmeye başladım. Şuan bedenim 38-40 arası. Sanirim okul kapanana kadar diyete devam edeceğim. Hedefim 34-36 beden arası olmak. Ve daha sonrada bu kiloyu korumak.
Super
Bende hep zayıftım geçen sene baya kiloluymusum hiç farkında değildim ama bu sene tam 10 kilo verdim aralıklı oruçla.
Bu aralar yine aldım
Evdeki cipsler bitsin diyete başlıca:)

Evet anlıyorlar anlatıyorum ben de çok üzülüyorum geçen 2 tane robot aldık 700kusur tuttu benim gözler yaşli :KK57:

Ocağımiza incir agaci dikecekler

Super
Bende hep zayıftım geçen sene baya kiloluymusum hiç farkında değildim ama bu sene tam 10 kilo verdim aralıklı oruçla.
Bu aralar yine aldım
Evdeki cipsler bitsin diyete başlıca:)
Maşallah canim sen de iyi v3rmissin. Su an ben de aralıklı oruç yapıyorum. Bundan sonraki beslenme düzenim böyle olacak . 3 öğün artık fazla geliyor bana.

Maşallah canim sen de iyi v3rmissin. Su an ben de aralıklı oruç yapıyorum. Bundan sonraki beslenme düzenim böyle olacak . 3 öğün artık fazla geliyor bana.
Aralıklı oruç yapınca mide küçülüyor ben haftada 1 2 tek öğün besleniyordum ama kilo verip rahatlayinca geri aldım Bi ara yine yapıcam

X