Altın vs araba ve kaynana

Kabul etmiş onlar veriyor parayı biliyor benim ailemin asla istemeyeceğini susuyor en son kendi altınlarımı alırım ne yaparsan yap dedim patladım baya annesi aradı açmadım bile.
Neymiş hasta olmuş ya para için hasta oluyorlar şaşırıyorum neden bu erkekler böyle ve anneleri..
Kendi altınlarımı alırım ne ya hiç birşey verme zırnık koklatma gerekirse şerh koydur arabaya falan çok pasifsiniz hemen aileni ara ben böyle insanlara 1 tl bile vermem. Ac gözünü aç hemen arabaya şerh koydur pazartesi altınları al kasaya koy.

Kayinvaliden cook fena.
Sen eve 13 bin lira harcadin diye kadin agladi ve bayildi demek. O nasil bir kiskancliktir.

Dusunmus dusunmus cozum olarak bunu bulmus. Kolundaki bilezigine, altindaki arabana kadar alacak. Onemli olan oglusunun paraciklarini el kizinin yememesi tabiii.. Nasil igrenc bir zihniyet.

Yarin esin annesinden once olurse ev annesinin uzerine oldugu icin sen asla hak idda edemeyeceksin..
O ev miras yoluyla esine kalsa bile yine yasal olarak hakkin olmayacak..
Ev annesinin ustunde oldugu icin bosandigin takdirde yine hakkin olmayacak.

Nereden bakarsan bak bu hikayede avcunu yalayan taraf sadece sen oluyorsun.
Aman dikkat, yalamadan once elini dezenfekte etmeyi unutma.. Malum virus var 😆

Senin yerinde olsam sonu bosanmaya varsa bile ne altinlari ne de arabayi vermeyi kabul etmezdim. Bir de ailene soyleme diye tembihlemis koca kisisi. Bence hemen bugun ailene bildir. Sinirlerim zipladi resmen. 🤬

kendilerini çok akıllı sanıp karşısındaki insanları gerizekalı (!) yerine koyan bir eş ailesi daha.. akıllı olmak zorundasınız sakın vermeyin altınlarınızı da arabayı da.. ben eşinizin kardeşini erkek sanmıştım ama kız galiba kendi kız kardeşi çalışıyor mu acaba kız kardeşinin eşinin bu dahiyane fikirden haberi var mı

Herkese iyi akşamlar.
Kızlar size danışmak istedim eşim bugün işten geldi annesigil ev alacakmış kendisi ve kardeşi yarı yarıya para verecekmiş.. Ev ilerde ikisine kalacak bu arada kaynanamın evi var ama başka bir yerde bir daha istiyor eş kişisi altın veya arabayı satalım diyor ve kabul etmiş bana sormadan ama bana mantıklı gelmiyor elimizde bi altın ve araba var ve kiraya felan verilmeyecek ev için değer mi sizce eşime ne demeliyim ki araba da çok lazım annemler ben den uzakta ben bir şey desem para yok der annesi deyince hemen tamam demiş bana danışmadan.. Yoruldum artık. Durumları kötü olsa neyse ama değil evleri arabaları altınları var. Ben darlık çekeceğim gibi kaç yıla araba alınır ki sarılınca elde para kalmayacak hiç satılırsa.
Borçlarına sadıklar mi bir ikincidide ya size birşey olursa kim verecek para şöyle eşine kenarda olmasın mı de bize mi alınıyor de parası yoksa otursun eski evinde olunca alsinlar

Altınları git bankaya koy
İlla ki ileriye yatırım yapacak ise sizin kira alabilecek bir eve yatırım yapsın
Sonuçta çocuğunuz büyüyecek

Ölsem vermem altınları.
Ne terbiyesiz insanlar.
Altınları da alıp ailenizin evine gidin.
Salak eşiniz de otursun derdine yansın.
Altındı, evdi, arabaydı bir tarafa bu adamdan sırf bu kadar salak olduğu için boşanırdım sanırım.
Adam salak değil ki bildiğin kurnaz.

Herhangi bi ayrılık ya da mal paylaşımı durumunda zırnık vermeyecek.

Adam salak değil ki bildiğin kurnaz.

Herhangi bi ayrılık ya da mal paylaşımı durumunda zırnık vermeyecek.
O zaman beni salak yerine koymaya çalıştığı için boşanırdım bu şark kurnazından.
Her halükarda bu aileyle en ufak bir ilişkim kalsın istemezdim.
İğrenç bir bakış açıları var ana-oğul, Allah ıslah etsin.

Altınlar sizin düğünde takılan altınlarınızsa neden veresiniz? Ben olsam herkese duyurur olay çıkarırım.
Kızına ve oğluna birer ev bırakmak isteyen kadın o evi kendisi alacak bir zahmet, çocuğunun arabasını altını sattırarak değil!
Kocanız artık kendi ailesini kurduğunu, sorumluluğunun size karşı da olduğunu öğrenememiş bence. Önce küçük bir cinnet geçirip bunu farketmesini sağlayın. Gerekirse alın altınınızı annenizin evine gidin, akıllansın. Deli mi ne??!
Geçirdim cinneti vallahi burnundan getirdim küstü

Kayinvaliden cook fena.
Sen eve 13 bin lira harcadin diye kadin agladi ve bayildi demek. O nasil bir kiskancliktir.

Dusunmus dusunmus cozum olarak bunu bulmus. Kolundaki bilezigine, altindaki arabana kadar alacak. Onemli olan oglusunun paraciklarini el kizinin yememesi tabiii.. Nasil igrenc bir zihniyet.

Yarin esin annesinden once olurse ev annesinin uzerine oldugu icin sen asla hak idda edemeyeceksin..
O ev miras yoluyla esine kalsa bile yine yasal olarak hakkin olmayacak..
Ev annesinin ustunde oldugu icin bosandigin takdirde yine hakkin olmayacak.

Nereden bakarsan bak bu hikayede avcunu yalayan taraf sadece sen oluyorsun.
Aman dikkat, yalamadan once elini dezenfekte etmeyi unutma.. Malum virus var 😆

Senin yerinde olsam sonu bosanmaya varsa bile ne altinlari ne de arabayi vermeyi kabul etmezdim. Bir de ailene soyleme diye tembihlemis koca kisisi. Bence hemen bugun ailene bildir. Sinirlerim zipladi resmen. 🤬
Kuzum aileme dün akşamdan bildirdim zaten seni alırız araba satıldığı an dediler ben de eşimin ağzına ettim bana anneme ne diyeyim eşim, istemiyor derim diyo de dedim kiraya bile verilmiyor salak, mısın sen dedim sesin herkese çıkıyor annene susuyorsun neymiş annesi hak geçmesin demiş ben de en son Allaha bırakıyorum sizi hakkımı alsn dedim verilmeyecek ya da yarısını alırım dedim annesine hayır diyecek bakalım daha diyemedi oğlu söyleyecek, yüzüne görecez bakalım biz çok mutluyuz, bu kadın ağlıyor bayılıyor bozuyor ve ciddi anlamda kendini yerlere atıyor öleceğim diyor artık ben de bayılacam karar verdim

Kuzum aileme dün akşamdan bildirdim zaten seni alırız araba satıldığı an dediler ben de eşimin ağzına ettim bana anneme ne diyeyim eşim, istemiyor derim diyo de dedim kiraya bile verilmiyor salak, mısın sen dedim sesin herkese çıkıyor annene susuyorsun neymiş annesi hak geçmesin demiş ben de en son Allaha bırakıyorum sizi hakkımı alsn dedim verilmeyecek ya da yarısını alırım dedim annesine hayır diyecek bakalım daha diyemedi oğlu söyleyecek, yüzüne görecez bakalım biz çok mutluyuz, bu kadın ağlıyor bayılıyor bozuyor ve ciddi anlamda kendini yerlere atıyor öleceğim diyor artık ben de bayılacam karar verdim
Sen de at kendini yerlere, ağla bayıl, hasta mıdır nedir. Gıcık odun kadına.

ciddi anlamda kendini yerlere atıyor öleceğim diyor artık ben de bayılacam karar verdim
Sizde kendinizi yerlere atın, ben bugünler için mi evlendim, oy anam ne kara bahtım varmış, ne talihsizmişim, kocam beni dımdızlak ortalarda bırakacak garip anam diye ağıt yakın, şaka yapmıyorum valla böyle yapın çünkü eşiniz bu dili öğrenmiş annesinden.

Acayip manipülatif istediğini elde etmek için her türlü numarayi çekebilecek para canlı bir kadın.Cok gördük böylelerini ava giderken avlanmasıN da😁

Eş kişisi anlaya bilse bu durumu anlamıyor.
Evde soğuk rüzgarlar esiyor bide bana ailene duyurma diyor.
Bensiz de karar vermiş ben ufak bir yüzük istedim geçenlerde param yok dedi gülsem mi halime bilemiyorum başıma ağrılar girdi.
Bir anne durumu iyi iken neden evladının az miktarına göz diker böyle aklım almıyor.
Ailene duyur

Çalışmıyor gizli gizli onlara veriliyor zaten ilk tanıştığımız da demişti ve zaten ona ev verildi yine veriliyor 🤔
Nasıl ya kız çalışmıyorsa değirmenin suyu nereden geliyor nasıl yarı yarıya verecekler ev parasını eşinizle.. kvniz kızını kalkındırma planı yapıyor galiba eşinizle.. gelinin altınlarıyla kızına ev alan kv😳çok sinir bozucu..

Nasıl ya kız çalışmıyorsa değirmenin suyu nereden geliyor nasıl yarı yarıya verecekler ev parasını eşinizle.. kvniz kızını kalkındırma planı yapıyor galiba eşinizle.. gelinin altınlarıyla kızına ev alan kv😳çok sinir bozucu..

Böyle gerizekalı eşlere müstahak aslında.
Sürünsünler. Ne salak oluyorlar ua cidden. Gram IQ yok.

X