Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar

Evet o ay oldu 5 yumurta toplandı ama 1 sağlıklı embriom oldu
Size yumurta toplama işlemi 1 ay mı yapıldı. ilk ay toplananla mı hamile kaldınız.
Bana yumurta toplamayı bir kaç öneriyorlar. yarın toplama işlemim yapılacak.
sakin gibi duruyorum ama aklımdanda çıkmıyor.

Size yumurta toplama işlemi 1 ay mı yapıldı. ilk ay toplananla mı hamile kaldınız.
Bana yumurta toplamayı bir kaç öneriyorlar. yarın toplama işlemim yapılacak.
sakin gibi duruyorum ama aklımdanda çıkmıyor.
Evet bir ay içinde toplama transfer hepsi oldu hatta 2 hafta içinde havuz yapmadık sadece 1 sağlıklı embriyom oldu hemen 3. Gün transfer edildi.

Teşekkür ederim.
Sizler yazıyorsunuz ya o kadar umut oluyor ki tahmin edemezsiniz.

Bunları yaşayan anlıyor sadece..::KK43:(

Evet bir ay içinde toplama transfer hepsi oldu hatta 2 hafta içinde havuz yapmadık sadece 1 sağlıklı embriyom oldu hemen 3. Gün transfer edildi.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Aynen umudun hep olsun 1 tane embriyoyla kızımı kucağıma almıştım ben şimdi 2 buçuk yaşında ve şimdi 2. Kızıma doğal yoldan hamileyim. Allahtan ümit kesilmiyor kesilmemeli ..

Aynen umudun hep olsun 1 tane embriyoyla kızımı kucağıma almıştım ben şimdi 2 buçuk yaşında ve şimdi 2. Kızıma doğal yoldan hamileyim. Allahtan ümit kesilmiyor kesilmemeli ..
Allah sağlıklı kucağınıza almak nasip etsin.
ağustos 9 dan beri hastanelerdeyim. bir kaç doktor gezdim.
artık başladık.

Amh degerim .10 ( amh degerim ilk .07 sonra .09 ve .10 oldu...simdi yine yeni sonucu bekliyorum..yani amh artiyor) opo denedik aralikda adatip hastanesinfe.3 folikul bostu.gecen ay miyom ameliyati oldum.havuz yapicam .gonalf kullandim ve folikasit kullaniyorum.78 dogumluyum.
Miyom ameliyatından ne kadar süre sonra yeniden toplama yapcak dpktorun, ve tranfer ne zaman konuştunuz mu. Ben 2 kere toplattım ilkinde sadece 1 embriyo dondurabildil, diğrini de dün toplanttık 3 yumurta dediler ama ayatın döllenme durumunu öğreneceğim. Bende de büyük bir miyom var 8-9 cm. Onun alınması gerekiyor ama 3. Toplamayı aldırdıktan sonra mı önce mi yaptırsam karar veremiyorum

Miyom ameliyatından ne kadar süre sonra yeniden toplama yapcak dpktorun, ve tranfer ne zaman konuştunuz mu. Ben 2 kere toplattım ilkinde sadece 1 embriyo dondurabildil, diğrini de dün toplanttık 3 yumurta dediler ama ayatın döllenme durumunu öğreneceğim. Bende de büyük bir miyom var 8-9 cm. Onun alınması gerekiyor ama 3. Toplamayı aldırdıktan sonra mı önce mi yaptırsam karar veremiyorum
Ben havuz yapmadan miyom aldirdim acik ameliyatla.2 ay oldu bu ay baslicam opoya.

Sonuç 3 döllenmiş onlardan biride gitmiş 2 de bakacaklar . Benim opudan sonra kanamam oldu ona canım sıkkın. Normal bi durum değilmiş yarın doktoru arıyacagım.. yumurtalar gelişimi iyi olursa taze transfer olacaktı.

Merhaba. Benim çok düşüktü. Yani 0.01 idi. Şu an ikizlere gebeyim 12. haftam
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Bu amh değeri tüp bebek için çok da önemli bir etken değil anladığım kadarıyla . Benim amh değerim 1.48 ama ilk ilk seferde tutma ihtimali yüksek olur ya da kalıteli yumurtalar olur diyemiyoruz sanki. Çok düşük amh ler ile de tüp bebek tutabiliyor sanırım. Nasip kısmet diyoruz 😊

Doktorun neden tedirgin ve Böyle telaşlı bir hali vardı onu anlayamadım?Düşük yumurta rezervi ile Onca doktor gezdim kimse bu moda girmedi.

Merhaba Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar yazabilir mi? En azından bilgi sahibi olabilmem açısından lütfen tecrübelerinizi esirgemeyin

Benım düşük canım 0.46 ilk yumurta toplamada 3 yumurta vardı 2 boş çıktı 1 dolu 3. Embriyosu 8 hücreli olarak donduruldu.. Şuan beklemedeyiz havuz işlemi yapılacak...

Benim de yaşım 30 olmasına rağmen amh düşük 0.59. ağustosta ilk denemeyi yaptık 3 yumurta toplanmıştı 2si döllendi 3.güne gitti transfer edildi. Tutundu çok şükür ama beta değerlerim düzenli artmadığı için kimyasala çevirdi. 1 ay ara sonrası bu ay tekrar başladık ama şimdi sadece 2 yumurtam olmuş. onlar da pazartesi 10 mm di çarşamba 13 olmuş yani çok yavaş büyüyor :KK43: Moralim çok bozuk OPU olabilecek mi merak içinde bekliyorum.
Allah şifa versin arkadaşlar. Yumurta rezervinin azalması çaresi var dimi? İlla tüp bebek mi yapılmalıdır? Bilginiz var mı ?

X