Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar

Merhaba, bahsettiğiniz beslenme ve vitaminler hangileriydi acaba? Hayırlı olsun bu arada :)
Çok teşekkür ederimm 🤲🏻..

Co10 200 mg
Omega 3
C vitamini 1000 mg
L arginine 1000 mg
Arı sütü her sabah

C life macun kullandım 2 regl dönemi.

Gluten içeren her şeyi kestim bu baya zor oldu yemek kültürümüz gluten uzerine . Sadece Greçka unu yedim. Paketli abır cubur fastfood her şeyden uzak durdum çok nadir 1-2 lokma ile bozdum.
Pilavı da azalttım basmati pirinç ya da sarı kırçıl pirinci yiyordum arada .
Bunlar canım rabbim işinizi kolaylaştırsın 🤲🏻

1 yumurtası olup sürekli E2 ve progestan kontrolü yapıldı mı sizde de tüp için

30 yaşındayım. Tuzlada John hopkins Anadolu Sağlık merkezi hastanesinde yaptırdım. Öncesinde tsh biraz yüksek olduğundan onu düşürmek için tiroid ilacı
ve folik asit kullanmaya başladım. Başka bir şeye özellikle dikkat etmedim
Kullandığınız tiroid ilacının adı neydi? Benim de biraz yüksek ama dr sadece selenyum verdi

Çok teşekkür ederimm 🤲🏻..

Co10 200 mg
Omega 3
C vitamini 1000 mg
L arginine 1000 mg
Arı sütü her sabah

C life macun kullandım 2 regl dönemi.

Gluten içeren her şeyi kestim bu baya zor oldu yemek kültürümüz gluten uzerine . Sadece Greçka unu yedim. Paketli abır cubur fastfood her şeyden uzak durdum çok nadir 1-2 lokma ile bozdum.
Pilavı da azalttım basmati pirinç ya da sarı kırçıl pirinci yiyordum arada .
Bunlar canım rabbim işinizi kolaylaştırsın 🤲🏻
Allah Sağlıkla kolay doğumla kucağına almayı nasip etsin cnm inşallah. Darısı bana ve isteyen herkese nasip olsun. Bir şey danışmak istedim. C-life kullandığından bahsetmişsin bende de var tüplerim alındı 1 ay önce ve tüp bebeğe başlıcam bu regl dönemi sonrası rahim filminin durumuna göre. C-life ı tüp bebek ilaçları kullandığında kullanıyor muydun yoksa önceki 2 regl döneminde mi kullanmıştın? Yani tedaviyle birlikte kullansam sakıncası olmaz sanırım diye düşünüyorum ama emin olmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Allah Sağlıkla kolay doğumla kucağına almayı nasip etsin cnm inşallah. Darısı bana ve isteyen herkese nasip olsun. Bir şey danışmak istedim. C-life kullandığından bahsetmişsin bende de var tüplerim alındı 1 ay önce ve tüp bebeğe başlıcam bu regl dönemi sonrası rahim filminin durumuna göre. C-life ı tüp bebek ilaçları kullandığında kullanıyor muydun yoksa önceki 2 regl döneminde mi kullanmıştın? Yani tedaviyle birlikte kullansam sakıncası olmaz sanırım diye düşünüyorum ama emin olmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.
Canim ben ondan önce kullandım tup bebek tedaviyle birlikte kullanmadim aslinda aldığımız yer müşteri hizmetlerine danismistim onlarda kullanma seklini soyleyerek bu sekilde kullanabilirsiniz iğneleri olurken demişlerdi ama ben riske etmek istemedim çünkü birbirinden baya farklı büyüklükte yumurtalarım vardi iğneler ile onlari birbirlerine yaklastirmaya çalışıyorlardı ben bide ekstra bir şey eklemek istemedim

Canim ben ondan önce kullandım tup bebek tedaviyle birlikte kullanmadim aslinda aldığımız yer müşteri hizmetlerine danismistim onlarda kullanma seklini soyleyerek bu sekilde kullanabilirsiniz iğneleri olurken demişlerdi ama ben riske etmek istemedim çünkü birbirinden baya farklı büyüklükte yumurtalarım vardi iğneler ile onlari birbirlerine yaklastirmaya çalışıyorlardı ben bide ekstra bir şey eklemek istemedim
Cevabın için çok teşekkür ederim cnm.

Doktor size yumurta toplama işlemi önermedi mi.
Bana doktor 3 ay yumurta toplama diyor. 0.63 değerim 1 ay sonra 0.27 çıktı

Bu değer tedaviden sonra mı oldu düşük yumurta rezervinde daha yüksek çıkıyor diyorlar.
amh değerini yanlış hesaplamış olabilirlerde.
benim FSH 10.58 çıktı sonrasında 11.64

Doktor size yumurta toplama işlemi önermedi mi.
Bana doktor 3 ay yumurta toplama diyor. 0.63 değerim 1 ay sonra 0.27 çıktı

Bu değer tedaviden sonra mı oldu düşük yumurta rezervinde daha yüksek çıkıyor diyorlar.
amh değerini yanlış hesaplamış olabilirlerde.
benim FSH 10.58 çıktı sonrasında 11.64
Havuz yöntemini kullanmadık biz, yumurta oluşur oluşmaz döllendirip transfer edildi. Dondurma ve çözdürme işlemlerinde kayıplar olabiliyormuş. Zaten 2 yumurtam vardı, kaybı göze alamadık

Havuz yöntemini kullanmadık biz, yumurta oluşur oluşmaz döllendirip transfer edildi. Dondurma ve çözdürme işlemlerinde kayıplar olabiliyormuş. Zaten 2 yumurtam vardı, kaybı göze alamadık
Tüp bebek transferinde risk kaçıncı ayda azalıyor çok soru sordum kusura bakmayın kafam çok karışık.

Düşük riski tüm hamileliklerde var zaten. İlk 3 ay önemli diyorlar. Ama sonra da risk sıfırlanmıyor tabii ki azalıyor sadece
İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız.
Sizin şansınız fsh düşük bu çok güzel bir şey.

İnşallah sağ salim kucağınıza alırsınız.
Sizin şansınız fsh düşük bu çok güzel bir şey.
İnşallah.

FSH değerim 23 mart tarihinde ölçülmüş. Ben tedaviye haziran ayında başladım. Belki değişmiştir o zamana kadar bilemiyorum

Merhaba Amh değeri düşük olup (yumurta rezervi düşüklüğü) tüp bebek tedavisi başarılı olanlar yazabilir mi? En azından bilgi sahibi olabilmem açısından lütfen tecrübelerinizi esirgemeyin
0.64le 2018 de ilk tüp bebek denemem de gebe kaldım. Şimdi de 2. Çocuğuma doğal yoldan hamileyim

X