Amh düşüklüğü ve Tüp bebek

Amh düşüklüğü olupta tüp bebek transferinde taze mi yoksa dondurulmuş embriyo ile mi hamile kaldınız

• Taze Embriyo

Toplam Oy: 6 54,5%
  • Dondurulmuş Embriyo

Toplam Oy: 5 45,5%

• Ankete Katılan
    11

cidosssah

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2020
62
36
36
Merhaba. 36 yaşındayım ilk tüp bebek denememde tek yumurtam oldu 3.gün transferi bugün kanda negatifi öğrendim. Drların söylediği yumurta rezerv azlığı dışımda bir sorunum yok neden tutmadı acaba

f-l-z

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2018
381
165
40
Benim de amh 0.04 tup bebek denedim 4 yumurta toplandi hic biri dollenmesi kalitesizdi dr ilk tup bebek denemem olmasina ragmen ir daha denemw yine ayni sonucu alirsin dedi çokkk üzgünümmmm

sevgiliistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
958
942
Spermografi her seferinde Harika çıkıyor eşimde hiçbir sorun yok Amhım 0.5 en son Tutmama sebebini çok merak ediyorum rahim filmim de tertemizdi yumurtalıklarım da Sadece sayı az
Bende hemşireye demiştim hepsi döllenir mi die oda 20 tane toplayıp hiç dölleyemediğimiz de oldu die yumurta kalitesiz de kalitesizdir dedi onuda toplamadan göremiyorlar en azından sizinkini gördüler ona göre önceden ilaç tedavisi uygular bende 2 kez gebe kaldım birinin kalbi oluşmadı kürtajla sonuçlandı diğeri de kimyasal

Gul8919

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
12
10
42
fsh kaç ? erken menopozu o gösteriyor esasında ?
Aynı sıkıntıyı 5 yıl önce yasamistim. Öncelikle doktorların herseyi çok fazla abarttiklarini bilin. Amh0.05 ti, fsh da simdi hatirlamiyorum baya yüksekti. Doktorlar tüp bebek icin bile olaz demisti. Ben 36 yasindaydim ve çocuk planliyordum. Allah çok büyük. İbrahim saracoglunun soğan kürünü düzenli bir sekilde yaptim ve ondan erken menopoz setini aldim. 2. ay fsh düştü. 1 sene sonra doğal yolla hamile kaldim. Hala adet görüyorum. Sakin olun, stres yapmadan Allah'a dua edip ondan isteyin. O çok büyüktür.

Gul8919

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
12
10
42
Bende hemşireye demiştim hepsi döllenir mi die oda 20 tane toplayıp hiç dölleyemediğimiz de oldu die yumurta kalitesiz de kalitesizdir dedi onuda toplamadan göremiyorlar en azından sizinkini gördüler ona göre önceden ilaç tedavisi uygular bende 2 kez gebe kaldım birinin kalbi oluşmadı kürtajla sonuçlandı diğeri de kimyasal
Aynı sıkıntıyı 5 yıl önce yasamistim. Öncelikle doktorların herseyi çok fazla abarttiklarini bilin. Amh0.05 ti, fsh da simdi hatirlamiyorum baya yüksekti. Doktorlar tüp bebek icin bile olaz demisti. Ben 36 yasindaydim ve çocuk planliyordum. Allah çok büyük. İbrahim saracoglunun soğan kürünü düzenli bir sekilde yaptim ve ondan erken menopoz setini aldim. 2. ay fsh düştü. 1 sene sonra doğal yolla hamile kaldim. Hala adet görüyorum. Sakin olun, stres yapmadan Allah'a dua edip ondan isteyin. O çok büyüktür.

sevgiliistanbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
958
942
Bende soğan kürü yaptım o ay hamile kalmıştım ama hüsran inş yarın transferim olacak hayırlısı ile dua edin