Amh yükselttim.

Arkadaşlar bunu bütün amh yükselmez amh çok düşük denilip. Senin çocuğun olmaz denilen arkadaşlar için yazıyorum. Ben tam 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırıp hamile kalamayan biriyim. doktor bana amh çok düşük fazla şansin yok yumurta donasyonu yatırmalısın dedi. Yalnızca 1 adet yumurta oda ise yaramaz dedi. Beyninden vurulmuşa dönmüştüm. Bu arada amh değerim ilk 0.01 'di. Daha sonra ilaçları komple bıraktım. Tam bir yıl boyunca hiç bıKmadan kür uygulamaya başladım. Az sonra uyguladigim kürü assagida yazacağım. Küre başladıktan 6 ay sonra amh testi yaptırdım. 0.77 cıktı.vre kür uygulamasından 1 sene sonra AMH 1.90 ve tam 9 tane sağlıklı yumurtam oluştu.ben çocuğu olmayanların.amh düşük senin çocuğun olmaz denilen kader arkadaşlarımın durumunu ruh halini gayet iyi anlıyorum.cnunku aynı acıyı bbendeçektim.iste beni hayata döndüren o kür fakat bu kuru adet olsanizda devam edeceksiniz hiç bırakmadan ben tam 1 yıl uyguladım

Akşamdan zeytin yağında bekletilmiş 7 adet kuru inciri hazırlayın sabaha kadar zeytin yağında beklesin
Sabah ac karnına kahvaltıdan yarim saat önce 1 su bardağı demlenmiş hayıt suyu ardından akşam zeytin yağında beklettiğimiz incirden yiyin 7 sını yiyebilirseniz yiyin yiyemezseniz en az 3 tanesi sabah hayıt suyunu içtikten sonra mutlaka yiyin
Öğlen yemekten yarim saat önce yiyemediginiz incirleriniz varsa yiyin bol su için
Akşam yemekten yarim saat önce yine hayıt demleyip için ben hayıt tohumu alıp kendim 15 dakika demlendirip içiyordum. Eğer halen yiyemediginiz inciriniz varsa yiyin. başka hiç bisey yapmadım. bol su tüketmeye dikkat ettim. Bana şifa oldu inşallah sizede şifa olur kardeşlerim.sevgilerimle...
hiç ara vermeden mi yaptınız

Burda önemli olan yumurtaların kalitesi diye biliyorum
Bu tarz kürler amhı yükseltiyor ama kaliteyi artırmıyor
Amh yükseltmek için tüketilen seyler zaten hepsi yumurta kalitesini artırıcı seyler oyuzden kalite mutlaka artiyordur diye düşünüyorum.

Yükselmez diyen tüp bebek doktorları canım amh düşük ve gelen adetlerle daha da düşer deyip gözlerini korkutup hemen tüp bebek yapın şeklinde hemen Tüp bebeğe sevk etmek için ben kendi doktorumdan başka bir doktora daha gittim emin olmak için tüp bebek yapan bir doktordu Bir gün bile senin aleyhine işliyor dedi Bir an önce karar ver hemen gel yumurta toplayalım dedi. Üstünden üç ay geçti kürler falan yaptım bu arada kendi doktorum takviye vermişti onları kullandım ve sonuç daha da yüksek oldu düşmedi çok şükür. Eğer ikinci gittiğim doktora sözüne baksaydım kendimi ameliyat masasında bulacaktım iyi ki de öyle bir şey yapmamışım. Yani amh yükseliyor. Önemli olan beslenme ve takviyeler
Cok sevindim canım, senin konunu takip etmiştim Allahin izniyle şifasını bulacaksin. Saracoglu bir programda yükseldiğini söylemişti kayıtlı bir suru hastam var tüp bebek yapmalarına gerek kalmadı diye.
Bu arada sabrına hayran kaldım baskasi olsa belki ya da ben aceleyle hemen yumurta toplama masasına oturmuştum ama sen sakin ve tevekkulde kalıp sifani aramışsın Allah kolaylastirsin işini 🙏

Yaptırdım canım normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...
Merhaba canım öncelikle Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın🙏 benim amh 0.21 di 1yumurtam gelisiyordu.doktorlarin olumsuz konuşmalarindan etkilenerek.araştırmadan hic bir vitamin destegi almadan düşük dozda tüpbebek tedavisine basladik.tedavim 5gün sürdü hic yumurta görünmedi tedavi iptal oldu.

Sonrasinda araştirarak
prowonen omega3 bal arısütüpolen karişımı incir kürü vehayıt otu testere disli aslan pencesi hepsini ayni gunde kahvaltida süt yumurta yatarken süt yediklerime dikkat ettim.bu şekilde denedim 2 ay kadar.sonra degerlerimi hem de yumurtam varmi diye merak ettim
Sonuclar şöyle

FSH 13.88. 13.76
LH. 3.22 2.94
AMH. 0.21 0.25
PROLAKTİN. 19.11 15.13
E2 24.39 42.90

Sonra kimyasal gebelik yaşadım internetten görüp kafama göre kür uygulamayi biraktim sarac ogluna degerlerimi yazdim.

Prolaktin yuksek oldugu icin incir kurunden ve çörek otu yağından uzak durmam söylendi

Erken menepoz teshisi kondugu icin
Arı sütü polen de kullanmamaliymisim

Sadece erken menepoz kuru
Prowomen
Omega3
Kullanmaya devam ettim aralik ayinda tekrar hamile oldugumu ogrendim. Bebegimin Kalbi durdugu icin Ocak15 te kurtaj oldum.suan adet olmayı bekliyorum tekrar degerlerime bakicam degisim olmusmu diye.

Bende paylasmak istedim Aynı durumdaki arkadaslara fikir olsun.

Cok sevindim canım, senin konunu takip etmiştim Allahin izniyle şifasını bulacaksin. Saracoglu bir programda yükseldiğini söylemişti kayıtlı bir suru hastam var tüp bebek yapmalarına gerek kalmadı diye.
Bu arada sabrına hayran kaldım baskasi olsa belki ya da ben aceleyle hemen yumurta toplama masasına oturmuştum ama sen sakin ve tevekkulde kalıp sifani aramışsın Allah kolaylastirsin işini 🙏
Benim gittiğim ilk doktor yani Doktorum yaşadığım şehrin en iyi doktoru özel kliniği var bana şimdilik yumurta toplamayalım 3 aya kadar tedavi ol yediklerine dikkat et dedi istese yumurta toplardı, ben ne olur ne olmaz diye başka bir doktora da gittim o beni ümitsizliğe sürükledi resmen. Yarın bile geç olabilir senin için dedi. Adama diyorum ki ilaç falan vermeyecek misiniz diyo ki bana durumun ortada her an menapoza girebilirsin ne ilacı 🙄 ben kendi doktoruma güvendim onu sallamadım bile hiç şimdi sonucumu keşke götürüp göstersem diyorum biraz morarsa yüzü. Bana kesinlikle amh yükselmez dedi boşu boşuna okumuş o doktor 😁 Allah Doktorun iyisine rast getirisin. Şimdi benim Doktorum yumurta toplamaya gerek yok ama 3 ayda bir kontroller olacak dedi. Ben gelecek ay C life başlayacağım onu kullananlarında yumurta sayıları artmış

Benim gittiğim ilk doktor yani Doktorum yaşadığım şehrin en iyi doktoru özel kliniği var bana şimdilik yumurta toplamayalım 3 aya kadar tedavi ol yediklerine dikkat et dedi istese yumurta toplardı, ben ne olur ne olmaz diye başka bir doktora da gittim o beni ümitsizliğe sürükledi resmen. Yarın bile geç olabilir senin için dedi. Adama diyorum ki ilaç falan vermeyecek misiniz diyo ki bana durumun ortada her an menapoza girebilirsin ne ilacı 🙄 ben kendi doktoruma güvendim onu sallamadım bile hiç şimdi sonucumu keşke götürüp göstersem diyorum biraz morarsa yüzü. Bana kesinlikle amh yükselmez dedi boşu boşuna okumuş o doktor 😁 Allah Doktorun iyisine rast getirisin. Şimdi benim Doktorum yumurta toplamaya gerek yok ama 3 ayda bir kontroller olacak dedi. Ben gelecek ay C life başlayacağım onu kullananlarında yumurta sayıları artmış
Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz demekki doktorda hepsi ayni degil kimisi anlayisli kimisi anlayişsız ne bileyim.canım bende bulundugum yerdeki en iyi 3 prf a gidip gorustum 3 u de direk tupbebek dedi.prf yani daha ötesimi var🙄 bende senin gibi dusundum hamile kalinca gittim 1tanesine. hicte yuzu morarmadi olabilir Allah dan hic bizaman umit kesilmez dedi.söyledigin gibi Allah doktorunda iyisiyle karsilastirsin senin adına çok sevindim insallah normal yolla hamile kalirsin bu sıkıntıları yaşamazsın birdaha🙏

Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz demekki doktorda hepsi ayni degil kimisi anlayisli kimisi anlayişsız ne bileyim.canım bende bulundugum yerdeki en iyi 3 prf a gidip gorustum 3 u de direk tupbebek dedi.prf yani daha ötesimi var🙄 bende senin gibi dusundum hamile kalinca gittim 1tanesine. hicte yuzu morarmadi olabilir Allah dan hic bizaman umit kesilmez dedi.söyledigin gibi Allah doktorunda iyisiyle karsilastirsin senin adına çok sevindim insallah normal yolla hamile kalirsin bu sıkıntıları yaşamazsın birdaha🙏
Amin canım Allah razı olsun🤗ben bekarım henüz yumurta dondurmamak için çareler arıyorum işte henüz 26 yaşındayım tedbir almak zorundayım ilerde sıkıntıyı en aza indirmek için

Bekar sın ve 26 yasındasın böyle seyler yaşadın.bence yapabilceginin en iyisini yapmışsın inşallah istediğin gibi yuva kurarsın hayırlı birisiyle çocuk istediginde de hic zorlanmadan hamile kalabilirsin diyim ozaman😊😂

Bekar sın ve 26 yasındasın böyle seyler yaşadın.bence yapabilceginin en iyisini yapmışsın inşallah istediğin gibi yuva kurarsın hayırlı birisiyle çocuk istediginde de hic zorlanmadan hamile kalabilirsin diyim ozaman😊😂
Amin canım inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Sen kaç yaşındasın

Canım bal polen de yumurta arttırıyormuş ben bir haftadır kullanıyorum sabah aç karnına 1 tatlı kaşığı muhakkak ye 🤗
benim prolaktin ve fsh yuksek
Arısütü bal polen kullanıyordum saraçoglu sitesine yazdım.kullanma diyince bıraktım
Çörekotu yağıda yumurta kalitesini arttırıyormuş onuda sordum onuda önermedi
Sadece erken menepoz kürü tavsiye etti ilave olarak multi vitamin ve omega3 kullanıyorum ben

Erken menepoz kürü
2 hafta Soğan kürü (sabah akşam)
1ay hayıt otu
2hafta soğan kürü
1ay testere dişli aslan pençesi
2hafta soğan kürü
1ay testere dişli aslan pençesi+civanperçemi+sarıkantaron bitki karışımı

Hiç ara vermeden tekrar edilcek sonuç alana kadar.

Bu ay herşeyi bıraktım.adetimi bekliyorum canım tekrar degerlerime baktıracağım duruma göre denerim belki bana belli olmaz😆🤣 çok sağol ilgin için.🤗🤗

benim prolaktin ve fsh yuksek
Arısütü bal polen kullanıyordum saraçoglu sitesine yazdım.kullanma diyince bıraktım
Çörekotu yağıda yumurta kalitesini arttırıyormuş onuda sordum onuda önermedi
Sadece erken menepoz kürü tavsiye etti ilave olarak multi vitamin ve omega3 kullanıyorum ben

Erken menepoz kürü
2 hafta Soğan kürü (sabah akşam)
1ay hayıt otu
2hafta soğan kürü
1ay testere dişli aslan pençesi
2hafta soğan kürü
1ay testere dişli aslan pençesi+civanperçemi+sarıkantaron bitki karışımı

Hiç ara vermeden tekrar edilcek sonuç alana kadar.

Bu ay herşeyi bıraktım.adetimi bekliyorum canım tekrar degerlerime baktıracağım duruma göre denerim belki bana belli olmaz😆🤣 çok sağol ilgin için.🤗🤗
Evet doğru prolaktin yüksekse önermiyorlar benim düşüktü bu kürü yaptım işte çörek otu yağı da düzenli içtim her sabah aç karnına çok şükür değerlerim iyileşti ama bi 3 ay daha yapmam gerekiyormuş ama ben C life başlayacağım

Evet doğru prolaktin yüksekse önermiyorlar benim düşüktü bu kürü yaptım işte çörek otu yağı da düzenli içtim her sabah aç karnına çok şükür değerlerim iyileşti ama bi 3 ay daha yapmam gerekiyormuş ama ben C life başlayacağım
Faydasıni görmüşsün canım ne mutlu sana.keske benim degerlerde dusuk olsa denerdim.olsun kısmet😊
Bugun kontrolum vardi.yaklaşık 6 aydır prowomen kullanıyordum.doktorumdan farklı bir multivitamin denemek istediğimi söyledim oda Pregnacare Him Her önerdi araştıracağım nasılmış bununla çok hamile kalan varmış.

Faydasıni görmüşsün canım ne mutlu sana.keske benim degerlerde dusuk olsa denerdim.olsun kısmet😊
Bugun kontrolum vardi.yaklaşık 6 aydır prowomen kullanıyordum.doktorumdan farklı bir multivitamin denemek istediğimi söyledim oda Pregnacare Him Her önerdi araştıracağım nasılmış bununla çok hamile kalan varmış.
Bu dediğin de prowomen gibi mi canım

TSH 1,43
Fsh 9,86
B12 322
Folik asit 9
Lh 4,89
Prolaktin 24,04
E2 13
Amh. 0,67
Arkadaşlar herkese merhabalar. Eşimde sperm kalite ve sayı sorunu vardı geçen yıl Şubat ta varikosel ameliyatı oldu yeni test yaptırdık hız normale dönmüş sayı 9 milyon. Biraz düşük ama ona çok takılmıyoruz artık değişiklik gösterebiliyormuş çünkü.genede zeytinyağı incir küründen yediriyorum ve neofortil kullanıyor. Sonuç böyle çıkınca bende doktora gideyim öyle başlayalım çalışmalara dedik sonuçlarım böyle çıktı. Klomen ve estoferm verdi doktor. Adetin 16. Günü gel dedi. Acaba ben bu değerlerle fayda görebilir miyim? Ben ovulasyon ile takip ettiğimde hep yumurtlama ve çatlama görüyordum. Çok korkuyorum ya olmazsa diye 🙄 değerlerim çok mu umutsuz sizce?

Prolaktin yüksek biraZ amh düşük ama ümitsiz vaka değilsin asla multüvitamin kullan. Yaşın kaç

X