Amh yükselttim.

Asena33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
11
41
34
Canm merhaba öncelikle çok mutlu oldum amh yükselmesine benmde 0.5 suan tüp bebek transferi için rahim dinlendmedym regl oldum ilaca başlayacağım. Bu hayt suyu gerçekten çok faydalı bende 1 ay kulnnmstm yum görmüştüm ama olmamıştı doktora gttm vs uzun süre kullnmadm yani onu ama bu yazın aklımın bi köşesinde olsun :) 🧡 İncir prolaktin hormonunu yükseliyor senn yükselmedi mi ? Bu arada suan tedavi görüyor musun merak ettim:)
Hayır prolaktin yükselmedi şuan tedavi görmüyorum bir süre dinleneceğim çok yoruldum çünkü asılanalar tüp bebekler yoruldum birazda kendi haline bırakmak gerekli diye düşünüyorum

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
746
474
Merak ettim amh testi yapacaktın yaptirdinmi. Hangi kuru uyguladin
Yaptırdım canım normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
746
474
Merhaba amh yükseldi mi
Normalde 0.3 idi şimdi 0.5 olmuş fsh 21 di 9 olmuş. Doktorum iyi bir gelişme dedi aynen devam et dedi. Ben tahlil sonuçlarımı Saraçoğlu hocaya yazdım o bana 1 ay hayıt otu, 1 ay testere dişli Aslan pençesi ve 1 ayda testere dişli aslan pençesi, civan perçemi, sarı kantaron karışım çay ve Doktorum proxywomen vermişti üç ay kullandım yememe içmeme dikkat ettim avut cubur kestim sağlıklı beslendim sonuç böyle oldu. Yine devam edeceğim...

Nisa2019

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2019
202
168
Bende 5 ay önce amh testi yaptırdım 0.44 çıktı
Bende deneyeyim incir ve hayır otunu
Teşekkürler

dilek9090

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
36
8
Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.