Amh yükselttim.

Sizinki yani klomenle catlatma tedavisi anladigim tüp bebek değil demi yanlış anlamıyorum, yani benim tek yumurta gorununce iptal oldu o yüzden soruyorum, benim novart tüp bebek merkezi
Tüp bebek tedavisine başlanacaktı, öncesinde klomen verdi doktor yumurtaları daha belirgin görmek için ama hiç gözükmedi maalesef oyuzden ertelendi.

Hadi bakalım ins herşey cok güzel olur 3 ay sonra😍2 taraflı miydi senin kistler
evt canım iki taraflıydı , artık onları takmıyorum ya . ilkinde bir tane embriyom olmuştu diye çok üzüldüm ya olmazsa hiç diye düşünmeye bile başlamıştım . En zoru benm için buydu onu da atlattım ya gerisi kolay geliyor. Sen neler yapıyorsun canım ? gittin mi bir daha doktora

evt canım iki taraflıydı , artık onları takmıyorum ya . ilkinde bir tane embriyom olmuştu diye çok üzüldüm ya olmazsa hiç diye düşünmeye bile başlamıştım . En zoru benm için buydu onu da atlattım ya gerisi kolay geliyor. Sen neler yapıyorsun canım ? gittin mi bir daha doktora
Haklısın cnm rabbim nasip ettikten sonra her türlü oluyor. Yok gitmedim daha 2 ay oldu adetim düzene gireli. Mayisa kadar denemeyi düşünüyorum 2 ay impryl + ari sütü bal polen kullandım. Bu ay da soğan kürü yaptim +impryl kullanıyorum. Nasip bakalım..

Haklısın cnm rabbim nasip ettikten sonra her türlü oluyor. Yok gitmedim daha 2 ay oldu adetim düzene gireli. Mayisa kadar denemeyi düşünüyorum 2 ay impryl + ari sütü bal polen kullandım. Bu ay da soğan kürü yaptim +impryl kullanıyorum. Nasip bakalım..
inşallah canım benm hakkında hayırlısı... Arı sütü bal polen karışımı hazır aldıysan miktarları çok az. Saf arı sütü ve saf bal alıp kendin karıştırıp tüketmeni tavsiye ederim. Benm arı ürünlerine alerjim var sadece az miktarda bal tüketebiliyorum. İşlem öncesi arı sütü aldım az kalsın ölüyordum , orjinal mi değil mi diye tedirgin olarak sipariş vermiştim ama :KK70: üzerimde test etmiş oldum , kesinlikle orjinal , arifoğlu arı sütü trendyoldan 68tl gibi bi fiyata aldım 40gr ama bir ay gidiyor :) eşime kullandırdım

inşallah canım benm hakkında hayırlısı... Arı sütü bal polen karışımı hazır aldıysan miktarları çok az. Saf arı sütü ve saf bal alıp kendin karıştırıp tüketmeni tavsiye ederim. Benm arı ürünlerine alerjim var sadece az miktarda bal tüketebiliyorum. İşlem öncesi arı sütü aldım az kalsın ölüyordum , orjinal mi değil mi diye tedirgin olarak sipariş vermiştim ama :KK70: üzerimde test etmiş oldum , kesinlikle orjinal , arifoğlu arı sütü trendyoldan 68tl gibi bi fiyata aldım 40gr ama bir ay gidiyor :) eşime kullandırdım
Arifoglu aldım bende cnm. Bu ay da olmazsa clife macun alicam bidahaki ay.

İnşallah canım , ben prowomenden maxijunoya geçtim , içeri çok kapsamlıydı
Senin msjlarindan okudum bende baktım maxijunoya. Eger bu ay da olmazsa bende maxijuno alicam içeriği cidden iyi cnm

görünce bende yazayım dedim, 3 ay önce yumurta toplatmada 2 tane yumurtam gelişti ve diğerleri çok küçük kalmış, 2tanesinin içinden sadece 1 tanesi döllendi .
2.yumurta toplama sürecinde aslanpençesi çayı, hayıt tohumu çayı, nar suyu , bal tarçın çörek otu kürü ve zeytinyağından incir kürü yaptım . Bu yumurta toplamamda 12 tane yumurtam eşit şekilde gelişti ve 6 tanesi dolu çıktı 3 tanesi döllendi. Kesinlikle faydası var , hormonlarınızı bozmadan dengeli bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.
Peki transfer oldunuz mu, çok iyi sayı, sizin fsh mi yüksekti, yaşınız kaç?

Tüp bebek tedavisine başlanacaktı, öncesinde klomen verdi doktor yumurtaları daha belirgin görmek için ama hiç gözükmedi maalesef oyuzden ertelendi.
Anladım, sizin fsh, amh nasıl, sanırım yaşınızda fazla değil, hayret yumurta olusmasin, sitres yapmayın,yoksa fsh tavan yapıyor.

Peki transfer oldunuz mu, çok iyi sayı, sizin fsh mi yüksekti, yaşınız kaç?
fsh ye bir türlü baktıramadım hem adetim haftasınuna denk geldi zaten 3 gün sürüyor baktıramadım. 29 yaşındayım ama yumurta rezervim ve kalitem düşük , çikolata kistinden dolayı .

Merhaba, bugün doktora gittim ve hamilelik kesesini gördük. Her şey şimdilik yolunda imiş.(1 hafta önce idrarda çift çizgi çıkmıştı.)Testere dişli aslan pençesi ve arı sütü kullandım 2 aydır. Umarım sağlıklı bir süreç olur...
Tebrik ederim, cok sevindim, sizin zaten fsh çok yüksek değildi, amh testini çok anlamadım acaba sitres mi etkiledi, neyse ne,ne güzel bak Allah isteyince her şey oluyor, sağlıkla al kucağına inş, 5 haftalık mı?

X