2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,7%
  • erkek

OY: 136 49,1%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    277
Kızlar 3 azı dişimiz birden çıkıyor biride apse yapmış için kan dolmuş diş doktoruna götürdüm normalmiş ama diş bize baya sıkıntı çıkardı. Uykusuzum uyumak istiyorum 🥲
Benim oglumunda 3 azi dişi çikti bir tanesi uzun suredir şis ama patlamiyor bende acaba apse mi yapti diye düsunuyordum dis doktoru mudahele etmedi mi

Benim ilk hamileliğimde oğlum emmedi 2 sene sağdım.başlarda az geldi sonra maximum iki memeden 120 geliyordu.bana az falan dediler hep ama bebeğimin kilo alımı gayet iyiydi hatta doktor mamayı verme gerek yok dedi.benim sütüm çok yağlıydı bildiğin sapsarı sanırım ondan kilo alımı iyiyiydi.arkadaşımın iki göğüsten 200 geliyordu ama su gibiydi sütü.bol su iç diyorlar da ozaman da süt su gibi oluyor
Merhaba şimdi nasılsınız ben de kulak enfeksiyonu oldum enfeksiyon zarı bile delmiş son durumunuz nedir acaba ?

Nasılsınız kızçeler
Buralar çok sessiz kalmış
Tabi bebişler büyüdü hareketlendi buralara bakamaz olduk
Biz de yürümeye başladık şükür yaklaşık 1 ay olacak
Ve tabiki yürümeye başlayan çocukların annelerine artık oturmak olmadığı için yorgunluklar da arttı
Sizler nasılsınız kızlar 🤗

Nasılsınız kızçeler
Buralar çok sessiz kalmış
Tabi bebişler büyüdü hareketlendi buralara bakamaz olduk
Biz de yürümeye başladık şükür yaklaşık 1 ay olacak
Ve tabiki yürümeye başlayan çocukların annelerine artık oturmak olmadığı için yorgunluklar da arttı
Sizler nasılsınız kızlar 🤗
Aynı durumdayız :)

Kızlar bebesi konuşan var mı. Bizimki sadece baba diyo her istediğini uu uuu diye gösteriyo
Biz de öyleyiz. Varsa yoksa baba. Büyük çocuğum bu zamanlarda her istediğini 1 2 kelime olacak şekilde takır takır anlatıyordu, çok erken konuşmuştu. Bu böyle babada takılı kalınca endişelenmedim değil.

İki kelimeli cümlelere gecmedik daha fakat her istediğini anlatıyor işaretle gösteriyor. Evet hayır anlamında kafasını sallıyor. 55- 60 kelimesi var .
Oy maşallah
Benim oglumda ayni.henuz baska kelime yok

Biz de öyleyiz. Varsa yoksa baba. Büyük çocuğum bu zamanlarda her istediğini 1 2 kelime olacak şekilde takır takır anlatıyordu, çok erken konuşmuştu. Bu böyle babada takılı kalınca endişelenmedim değil.
Ya sormayın bende bi endişelendim. İşim gereği çevremde çok pedagog var normal olduğunu hatta ben endişelenirsem ona yansıtacağımı ve daja da gecikebileceğini şu an asla geç olmadığını söylüyolar. Ama bu grubu biliyorsunuz doktora gidip bir şey öğrenince bile buraya teyit ettiriyoruz😀

X