Ankara Düğün Salonu Seçim

burcuaydn

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
2
2
33
Ben genel bir bilgi vermek istiyorum. Daha doğrusu eylül 2015'te olan düğünüm için içimde kalanları aktarmak istiyorum. Wishes Eryaman'da düğünüm oldu. Daha önce kuzenimin burada ama park caddesi şubesi olan düğünü gördüğüm en şık düğünlerden olduğundan aynı yerde olmasını istedim. Benimle iletişime geçen arkadaş 'ooo biz daha iyiyiz, orkestra daha kaliteli repertuarı geniş, şöyle böyle...' diyerek daha zaman olmasına rağmen mayıs sonunda bütün mekanlar beni sıkıştırıyordu dolacak diye o panikle görmeden ön ödeme yaptım. Daha önce süslü cümleleri olan adam meğer küçük 16-17 yaşlarında çocukmuş, patronun oğlu sanırım. Yok orkestramız öncekinden daha iyi asla mutsuz ayrılmazsınız, yok pub alanı var arkadaşlarınız orda eğlenebilirbekleyebilir yok şöyle yok böyle... Neyse mekan evet çok güzel asla lafım yok ama benim 120 kişilik olacakdüğünüm mekanda nasıl duracak diye hayıflanırken merak etmeyin masaları çıkaracağız dediler. Fazla masalarçıkarılmadığı için çok kötü göründü. Oküçük çocuk düğün şarkılarımızı unutmuş düğüne 10 dk var internetten indirmeye çalışıyor...! Ayrıca düğün başladı beni tam 3 dans şarkısı oynattılar en sonunda ben dansıbıraktım eşimle oturduk. Ayrıca o repertuarı geniş dediği orkestranın asık suratlı şarkıcısı insanları hiçeğlendiremedi, herkes oturdu bizsürekli pistte milleti keyiflendirmeye çalıştık. Yemek saatinde caz tarzındamüzik çalsın dedim şarkıcı hanım pop şarkıları okudu. Size bunları yazarken tekrar üzüntümü aynen hissettim gözlerim doldu. Üstelik en son şefe 'düğünü bitirelim' dedim. Abimle annem yanımda 'yapma bu senin en mutlu günün' dedi de aile fotoğraf çekimi derken 11:30'da bitirdik. İçimde çok şey kaldı ama stresimden insanları üzmemek için o gün sustum yoksa o küçük çocuğu organizasyonun başına neden getirdiklerini soracaktım. Hak helal etmemeyi kendime yakıştırmadığım için bu cümleyi kurmayacağım ama o gün içimde kalanları da Allaha havale ediyorumarkadaşlar. Uzun lafın kısası; ERYAMAN WISHES la çalışacaksanız her aşamaya her ayrıntıya hakim olun. Ama benim hiçbir yakınım orda düğünyapamaz yapmaması için elimdengeleni yapacağım...

benim yakın arkadaşımın düğünü olmuştu orda geçen sene. çok eğlenmiştik çok güzeldi. orkestra değişti herhalde :/ çok üzüldüm mutsuz geçmesne :KK43:

Ay çok üzüldüm gerçekten. İnsanın en güzel gününü böyle profesyonel olmayan insanlar mahvediyor ya. Benim düğünüm Ankara'da olacak dikkate alacağım

Ay çok üzüldüm gerçekten. İnsanın en güzel gününü böyle profesyonel olmayan insanlar mahvediyor ya. Benim düğünüm Ankara'da olacak dikkate alacağım

ben eryaman vip golden salonunda yaptım 4 ay önce bakmanızı tavsiye ederim. düğünden de ilgiden de orkestradan da çok memnun kaldım.

ben eryaman vip golden salonunda yaptım 4 ay önce bakmanızı tavsiye ederim. düğünden de ilgiden de orkestradan da çok memnun kaldım.
Ben zaten Ankara'yı pek bilmiyorum böyle netten araştırıyorum sizin dediğiniz yere bakacağım referanslı yerler iyidir. Acaba sizinki ile konu sahibinin düğün yeri bağlantılı mı :) Eryaman ya her ikiside

bağlantılı değil. farklı mekanlar ikisi de . bende çok bakındım . konu sahibinin yaptığı yerde yapıcaktım son anda vazgeçip burayı seçtim. iyiki de seçmişim. çok memnun kaldım :) benimkinin batıkentte bir şubesi daha var. siz hangi semt düşünüyorsunuz? yada nasıl bir salon ?

X