Ankara en iyi tüp bebek doktoru ve laboratuvarı neresi

beyazmelek71

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
38
8
29
Ankara'da tüp bebek tedavisi için yer arıyorum hem doktor olarak hem de labaratuvar olarak en iyi yer neresi tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Ankara Cankaya
Dr. Mehtap Polat siddetle tavsiye ederim hemsireler olsun laboratuvar olsun tertemiz ve cok ilgililer

Merhaba bir sorum olacak ama bilen cevap yazabilir mi benim icin oldukca onemlide. Ben bahceci berfu hanimda tedavi goruyorum bu hafta opu yapacak insallah. Ama ondan once oxotide diye bir igne verdi carsamba gunu de dahil o igneyi vuracagim. Sizce carsamba gunu gecesi mi catlatma ignesini yaptirir yoksa persembe gecesi mi ?

Merhaba bir sorum olacak ama bilen cevap yazabilir mi benim icin oldukca onemlide. Ben bahceci berfu hanimda tedavi goruyorum bu hafta opu yapacak insallah. Ama ondan once oxotide diye bir igne verdi carsamba gunu de dahil o igneyi vuracagim. Sizce carsamba gunu gecesi mi catlatma ignesini yaptirir yoksa persembe gecesi mi ?
Opudan 2 gece önce vurduruyolar iğneyi genelde en doğrusu doktorunuza sormak iki kez opu oldum 2sinde de 2 gece önce yaptırdılar çatlatma iğnesini

Erkek faktörü sperm sayısı düşük
Merhaba bir sorum olacak ama bilen cevap yazabilir mi benim icin oldukca onemlide. Ben bahceci berfu hanimda tedavi goruyorum bu hafta opu yapacak insallah. Ama ondan once oxotide diye bir igne verdi carsamba gunu de dahil o igneyi vuracagim. Sizce carsamba gunu gecesi mi catlatma ignesini yaptirir yoksa persembe gecesi mi

İnşallah guzel haberler alırsınız transferiniz gerçekleşmistir sanirim. yorumu yeni gördüm çatlatma iğnesi ile opu arasında belli bir saat oluyor zaten doktorunuz onu hesaplayıp tam saatini söylüyor. Operasyonunuz nasıl geçti Berfu Hocayi bnde düşünüyorum inşallah, izleniminizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤗

O zaman kesinlikle alife.. çunku embriyolog ve lab çok iyi. Semra sertyel embriyolog, ve spermleri cok iyi inceleyerek seçiyor.. bir arkadasimin cok agir erk faktoru vardi, 6 kez baska merkezlerde denedi ve su an hamile alife ta kalan embriyosu bile kaldı... Zatren oraya gelen cogu hasta azospermli..

İnşallah guzel haberler alırsınız transferiniz gerçekleşmistir sanirim. yorumu yeni gördüm çatlatma iğnesi ile opu arasında belli bir saat oluyor zaten doktorunuz onu hesaplayıp tam saatini söylüyor. Operasyonunuz nasıl geçti Berfu Hocayi bnde düşünüyorum inşallah, izleniminizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤗
Yok transfer olmadim dondurduk embriyolari cunku benim bir onceki gebelik dis gebelik oldugu icin sol tupte hidroselpenks olusmus o yuzden once laparoskopi ile tupum ya alincak ya baglanicak cunku rahme akma yapiyor ve bebegin tutunmasini engelliyormus bu durum. Bu islemler btsin daha sonra transfer olacagim. Berfu hanima gelince mukemmel bir doktor herseyle kendi ilgileniyor cok kibar ve nazik ayrica samimi cok seviyorum kendisini ve guvenimde tam.

Merhabalar aynı sorun bizde de mevcut, bende ankarayı düşünüyorum erkek faktörlü olduğu için labararuvar cok önemli diyorlar bende yeni arastrıyorum bahceci için alife dediğiniz kişi ad soyad nedir bir de ücretler nasıl ayrıca transfer öncesi sonra acı durumları nasıl oluyor cok sorum var bunla alakalı :KK43:

Merhabalar aynı sorun bizde de mevcut, bende ankarayı düşünüyorum erkek faktörlü olduğu için labararuvar cok önemli diyorlar bende yeni arastrıyorum bahceci için alife dediğiniz kişi ad soyad nedir bir de ücretler nasıl ayrıca transfer öncesi sonra acı durumları nasıl oluyor cok sorum var bunla alakalı :KK43:
C Cemreww bu konuda yardmci olck kisi sensin...

X