Ankara en iyi tüp bebek doktoru ve laboratuvarı neresi

Allah razı olsun anlattıklarınız için🙏🏻 Esimde sorun olduğu için berfu ve diğer hocalar hep kadın doğumcu diye biliyorum erkek kısmında iyi olan birini mi bulmam gerekiyor yoksa tüp bebek yapan bir doktor erkek sorununu da çözebilir mi mesela eşime tese gibi ameliyat yapılması gerekiyor dedi ürolog bunu kim yapacak biz bahceci tüp bebekte herhangi bi doktora gidersek?
Merhaba neresi icin karar verdiniz

Allah razı olsun anlattıklarınız için🙏🏻 Esimde sorun olduğu için berfu ve diğer hocalar hep kadın doğumcu diye biliyorum erkek kısmında iyi olan birini mi bulmam gerekiyor yoksa tüp bebek yapan bir doktor erkek sorununu da çözebilir mi mesela eşime tese gibi ameliyat yapılması gerekiyor dedi ürolog bunu kim yapacak biz bahceci tüp bebekte herhangi bi doktora gidersek?
Sanırım bahcecide ürolog da var sorun neyse ona göre yönlendirme yapılıyor bildigim kadarıyla bizdede erkek faktörü var ama eşime her hangi bir operasyon önermedi gittiğim doktorlar direk tüp bebek önerdiler erkekteki problem çözümlenemiyorsa iyi laboratuvari olan biryerde kaliteli sperm seçip emriyoyu elde etmeye çalışıyorlar

Eşinizde varikosel vs varsa tedavi edilebiliyor

Ben 4.kez tedavi oldum. Hulusi hoca berfu hoca ve novaartta denedim. Hulusi hocayi asla önermem. Kendisi sadece çikolata kistine yonelik hastalarda basarili..uzmanlik alani bu konuda keza.. ve kesinlikle ticari kafada bir dr..
Hangi doktoru daha çok tavsiye edersiniz peki olumlu sonuç aldınız mı. Berfu hocaya çok yakın hissediyorum ama fiyat çok uçuk 5 ay önce konuşmuştum bahceciyle şimdi tekrar sordum 5 ayda inanılmaz bir zam yapmışlar

Hangi doktoru daha çok tavsiye edersiniz peki olumlu sonuç aldınız mı. Berfu hocaya çok yakın hissediyorum ama fiyat çok uçuk 5 ay önce konuşmuştum bahceciyle şimdi tekrar sordum 5 ayda inanılmaz bir zam yapmışlar
Berfu hocada era testiyle olumlu sonuç aldim. Fiyatlar ne kadar oldu, en son dondurulmus embriyo transferine 17 bin demislerdi yeni yilla 20 bin olacagini soylemislerdi.. her yeni yilda fiyat güncellemesi yapiyorlar,diger merkezler gibi. İlk denemenizmi sizin?

B beyazmelek71 benim durumum sebepsiz infertilite. Yani cok komplike sayilmaz. C Cemreww arkadasiminki erkek infertilitesi.. o da benim gibi en iyi merkezlere gitti,başkent unv hulusi hoca,genart,bahceci berfu hoca, en son alife ta sonuc alabildi. Tedavi oncesi hazirlik çok onemli, sayet erk infertilitesi varsa iyi bir uroloji dr uyla on hazirlik yapilmali bnm fikrimce... Ona gore yol izlenmeli.. instagramda takip ettigim biri var mesela.. gerek bitkisel(ari sutu propolis polen maca tozu keciboynuzu ozu) gerek takviye vitamin olarak
( resvaratrol,omega3,folik asit,d vit,koenzim) on hazirlikla baslayarak sonuc aldi.. yani kendi kendinin dr'u olacaksin.. Bazi dr lar malesef yonlendirme konusunda zayif, buda umut emek zaman kaybina yol aciyor malesef...

B beyazmelek71 benim durumum sebepsiz infertilite. Yani cok komplike sayilmaz. C Cemreww arkadasiminki erkek infertilitesi.. o da benim gibi en iyi merkezlere gitti,başkent unv hulusi hoca,genart,bahceci berfu hoca, en son alife ta sonuc alabildi. Tedavi oncesi hazirlik çok onemli, sayet erk infertilitesi varsa iyi bir uroloji dr uyla on hazirlik yapilmali bnm fikrimce... Ona gore yol izlenmeli.. instagramda takip ettigim biri var mesela.. gerek bitkisel(ari sutu propolis polen maca tozu keciboynuzu ozu) gerek takviye vitamin olarak
( resvaratrol,omega3,folik asit,d vit,koenzim) on hazirlikla baslayarak sonuc aldi.. yani kendi kendinin dr'u olacaksin.. Bazi dr lar malesef yonlendirme konusunda zayif, buda umut emek zaman kaybina yol aciyor malesef...
Haklısınız doktorlar direk tedaviye başlatıyor öncesi için hiç bir tavsiyede bulunmuyorlar para var işin ucunda

Berfu hocada era testiyle olumlu sonuç aldim. Fiyatlar ne kadar oldu, en son dondurulmus embriyo transferine 17 bin demislerdi yeni yilla 20 bin olacagini soylemislerdi.. her yeni yilda fiyat güncellemesi yapiyorlar,diger merkezler gibi. İlk denemenizmi sizin?
Şuan muayene 1.800 tedavi 35.600 TL iki kez tedavi oldum biri özel biri devlette olumsuz sonuçlandı

Şuan muayene 1.800 tedavi 35.600 TL iki kez tedavi oldum biri özel biri devlette olumsuz sonuçlandı
50 bini gözden cikartmak lazim o zaman bir tedavi icin.. Allah kolaylik versin herkese o yuzden iyi dusunup iyi kararlastrip ona göre tercih yapmak en dogrusu.. ins en hayirli sekilde sonuç alacaginiz merkezi tercih edersiniz..🙏

50 bini gözden cikartmak lazim o zaman bir tedavi icin.. Allah kolaylik versin herkese o yuzden iyi dusunup iyi kararlastrip ona göre tercih yapmak en dogrusu.. ins en hayirli sekilde sonuç alacaginiz merkezi tercih edersiniz..🙏
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah madden ve manen zor bir süreç Allah kolaylık versin hepimize🙏🏻

A life ta doktor öneriniz var mı acaba ve diğer doktorlar hakkında görüşünüz nedir Berfu hoca ve Hulusi hoca

İnşallah guzel haberler alırsınız transferiniz gerçekleşmistir sanirim. yorumu yeni gördüm çatlatma iğnesi ile opu arasında belli bir saat oluyor zaten doktorunuz onu hesaplayıp tam saatini söylüyor. Operasyonunuz nasıl geçti Berfu Hocayi bnde düşünüyorum inşallah, izleniminizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim 🤗
Merhabalar bende Berfu hocaya gidiyorum opu oldum şubatta transferim var inşallah 🙏 Şıan ilgilerinden ben çok memnunum

Yok transfer olmadim dondurduk embriyolari cunku benim bir onceki gebelik dis gebelik oldugu icin sol tupte hidroselpenks olusmus o yuzden once laparoskopi ile tupum ya alincak ya baglanicak cunku rahme akma yapiyor ve bebegin tutunmasini engelliyormus bu durum. Bu islemler btsin daha sonra transfer olacagim. Berfu hanima gelince mukemmel bir doktor herseyle kendi ilgileniyor cok kibar ve nazik ayrica samimi cok seviyorum kendisini ve guvenimde tam.
Geçmiş olsun söylediklerinize çok katılıyorum ilgileri çok iyii ne zaman transfer olacaksınız 🌸

Çok zor durumdayız yeni öğrendik 4aydır esim klomen ve bitkisel takviye kullanıyor hiç artmadı sperm sayısı, erkek faktörlü tüp bebek için hangi doktor hangi sehir bana yardım da yardım edin :/
Her sabah keçiboynuzu pekmezi yemeyi denediniz mi benim eşimde de düşüktü sabah akşam tükettik etkisini gösterdi bize

Merhabalar. Başka merkezlerde 6 defa denedim ve hiç pozitif sonucu göremedim. Eşimin sperm sayısı çok çok düşük buna ek olarak globozospermi. Yani morfoloji bozukluğu. 7.denememizde nasip oldu doğuma 1 ay var nasipse 🙏 Alife yi öneriyorum.tebrik
Merhabalar. Başka merkezlerde 6 defa denedim ve hiç pozitif sonucu göremedim. Eşimin sperm sayısı çok çok düşük buna ek olarak globozospermi. Yani morfoloji bozukluğu. 7.denememizde nasip oldu doğuma 1 ay var nasipse 🙏 Alife yi öneriyorum.

Merhabalar. Başka merkezlerde 6 defa denedim ve hiç pozitif sonucu göremedim. Eşimin sperm sayısı çok çok düşük buna ek olarak globozospermi. Yani morfoloji bozukluğu. 7.denememizde nasip oldu doğuma 1 ay var nasipse 🙏 Alife yi öneriyorum.
Tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🌸 alife da hangi doktoru öneriyorsunuz acaba

Ay çok sevindim tüylerim diken diken oldu allahım size nasip etmis darısı bana olsun insallah 🙏🏻 Size durumu kısaca Anlatayım yardımcı olacak baska birileri de cıkar belki tecrübeleri ile. 4aydır burada açılan baslıklara bakmaya çalışıyorum. Sizden yardım ve tecrübelerinizi aktarmanızı yürekten istiyorum 🙏🏻 Eşim azoperm desen değil oligos.. desen değil tek tük hareketli hareketsiz spermi görüldü semen testinde 4aylık klomen kullanımı ve çeşitli doktor takviyerleri hepsini kullandı sonuc yine aynı şehrimizdeki ürolog artık tüp bebekten baska bi çare kalmadı dedi. Küçük bir kesi ile spermler alınacak tüp bebek yaplcak diye anlattı basit ve kolay gibi geldi ilk sonra buraları okuyunca ne zormus dedm tüp bebek. Bizim resmen tek atımlık kursunumz var diyebilirim maddi manevi en iyisi olsun lab. Olarak embriyolara iyi bakılsn istiyorum ama nereye gitsem hangi doktora başvursam bilmiyorum esim ankara İstanbul uzak diyo ama ben ilk denemede de olsa en iyisi olsun diyorum bana ankarada iyi bir tüp bebek doktoru söyler misiniz erkek faktörlü tüp bebek tedavisi uygulayacağız. Eşimin tüm kan ve hormon testleri güzel cıktı. Sadece sperm tek tük görlmüş biz napıcaz elimiz havada dua etmekten baska bise yapamıyoruz suan bize yol gösterir misiniz
Benim eşim de sperm azlığı ve morfoloji bozukluğu var o yüzden en iyi labaratuvar olan yeri seçmek istiyorum. Tabi ne kadar ugrassakta nasip kısmet. İnşallah olumlu sonuçlar alıriz. Şuan ki araştırmalarima göre Ankara'da bahçeci-berfu demir, alife, Aygül Demirol ilk sıralarda isterseniz sizde instadan bakın doktorların sayfasına fikir edinmiş olursunuz

X