Ankara Lina Kadın Sağlığı Merkezine gidenler

zırt pırt doktor değiştirmek zorunda bırakıyorlar ki insanı. hani iyi bir doktor bulamıyor insan sürekli. inşallah bunda sorun olmaz canım ya. erken fark etmişin bu arada. bende 3 haftalık iken fark ettim. 4. haftaya yeni girdik. inşallahh bir sorun çıkmaz. bu arada etlik zübeyde hanımı bana da iyi dediler ama ben o kadar çok doktora gittim ki şu 1 hafta için de . bilgi, yenimahalle devlet hastanesi, lina... uzar gider yani. asıl istediğim benim, gazi hastanesi hocalarının özel muayenesine gidip doğumuda gazide yapmak. hem böylece hocaların muayenesi pahalı olsada doğum ücreti ucuza geliyor. hani ordan eşitliyorsun durumu. birde lina da doğum ücreti nerden duydum hatırlamıyorum ama 3500 tl diye biliyorum az değil ya. belki 3 aylık takibi mi süheyla hanımda devam eder sonra gazi den bir hocaya takibe başlarım diye düşünmekteyim. eşimi bıktırmazsam tabi

bu arada evet süheyla hanım da linada. ben kendisiyle ilgili burda hiç yorum bulamadım.

hemen hemen aynı zamanlarda doğum yapıcaz inş.bi aksilik olmazsa.benim ilki düşük olduğundan bunda umut bağlayıp sevinemiyorum bile.inşallah doktor ve hastane seçimlerimiz güzel olur.

hemen hemen aynı zamanlarda doğum yapıcaz inş.bi aksilik olmazsa.benim ilki düşük olduğundan bunda umut bağlayıp sevinemiyorum bile.inşallah doktor ve hastane seçimlerimiz güzel olur.

inşallah canım ya sorun çıkmaz. bu arada çalışıyormusun eğer öyle ise daha zor olur.daha da dikkatli olmaklazım galiba. bende de hamile olduğumu öğrendikten sonra nefes darlığı başladı doktorlar heyecandan diyor geçmekte bilmedi. umarım bende öyle bir sorun yaşamam. d

lidokin canım ya yarın sen süheyla hanımdan randevu al. zaten bir onu boş bulursun digerleri 2 haftaya felan verirler randevuuyu. git hocayı bir tanı. bence tüm sorularına cevap verecektir. iyi bir hoca. birde doktordan ziyade şefkatle yaklaşıyor sana. rol felan da değil hani. anlarsın ticari kaygısı olan doktorları. sonra ne yapman gerektiğini felan anlatır sana 45 tl gebelikle ilgili muaneler. sen beta hcg ile bugüne kadar neden düşük yaptığına dair ilgili tüm kağıtları da götür bir baksın. inan memmun kalacaksın . bu arada arkadaş olarak ekledim seni . haberleşelim zaten doğumlarımızda Allah izin verirse yakın olacak. senin ki ocak 18 benim ki de ocak 28 olacak. :)

ben ilk gebeliğimde sen gibi sürekli hastane geziyordum aynı gün 3 hastane gezdim.bunu da anlamazdım da hamile olduğumu adet olamıyorum gidip bi hipotroidimi ölçtüreyim diye gitmiştim.o tahlil sırasında çıktı hamile olduğum.benim de en son adetim 14 nisanda oldu.adete göre bebek 4 bitmiş durumda ama bana kalırsa o kadar da yok.gazi olabilir de ben eşimden ötürü oraya sinir oldum ilaç yazdırmaya gitti.ultrasonsuz ilaç yazmıolarmış.ultrasona da 9.aya gün veriyorlar.o zamana kadar ohooo... lina zaten herhalde başka hastanelerle anlaşmalı.hrs medicana falan bunlardan birini seçiyormuşsun.orda yaptırıyorlarmış.ben bunda sadece büyük ortadoğuya gittim.onu da su çiçeği geçirdimmi geçirmedimmi geçirmediysem bünyemde mikrobu varmı diye tahlil için gittim.çünkü burda sadece büyük ortadoğu ve etlik zübeyde hanımda su çiçeği tahlili yapıyor.

bende 21 nisanda oldum ki bana görede çocuk 4 mayısta kaldı. canım gazide bir hocanın özeline gidersen muamelede ona göre özel oluyor. özeline gitseydin hocanın sekreteri tetkiklerini kendisi yaptırırdı, seni yönlendirerek. yoksa çekilecek bir hastane değil. benim eşimde gözünden ameliyat oldu. hocanını özeline gitti, ertesigün tetkikler yapıldı 2 gün sonra da hoca ameliyatı yaptı. yoksa o ameliyat için gazi de 2-3 yıl bekleyenler var. o tetkikler içinde günlerce gidip gelenler var.yani iş parada bitiyor yine.

evet cnm çalışıyorum ben.önceki gebeliğimde hcg normalde 2 günde 2 katına çıkması lazım ya benim 4 günde çıkıyordu.doktor düşük olabilir periyodun da bu olabilir yani bu şekilde doğum yapan kadınlar da var ama kadınların %66 sında hcg 2 günde 2 ye katlar demişti.şimdi bu defa kendimi çık strese sokmuyorum ayın 13 ünde hcg 92,2 çıkmıştı.hesabıma göre çarşamba günü falan 2000 civarında olacak sorun yoksa.ultrasonda görülme aşamasına gelicek.çarşamba günü bi hcg baktırıcam ultrason değerine ulaştıysa o zaman doktora gidicem.yarın su çiçeği tahlilime bakıcam.ama önceki gebeliğimde çok sıkıntılıydım sürekli sıkıntı stres biraz da bundan olabilir düşük.

benimde 26 nisanda gibi geliyor bebek.işte cnm biz bilemedik ne yapmamız gerektiğini.çünkü ege üniversitesine gidiyorduk hemen ilacımız yazılıyordu rapor da çıkıyordu sorun olmuyordu.burda gazide böyle bişey yaşayınca anlamadıkki biz birinin özeline gitmemiz gerektiğini.mesele özeline gitmekse gideriz çünkü eşim raporlu romatizma ilacı kullanıyor.ömür boyu değilse de bi 10-15 yıl daha kullanması gerekecek.kaldıki eşimin rahatsızlığını ilk tespit eden yer yine gazi ünv. öyle olunca biz de ankaraya geldiğimizde hemen gaziye gittik ama o günden bugüne çok şey değişmiş :))

bu arada evet süheyla hanım da linada. ben kendisiyle ilgili burda hiç yorum bulamadım.

sanırım yeni geldi burda pek çok arkadaş linaya gidiyor
şimdiye kadar hiç süheyla hanım diye birini duymadık
orda mine,şükran,güzin bide sema hanım var

kızlar ben de bugün su çiçeği tahlil sonucumu aldım.içim ferahladı.su çiçeği geçirmişim daha önce.şuan da enfeksiyon taşımıyormuşum.valla kaç gündür kafam allak bullaktı.bu şekilde 9 ay nasıl geçer diyordum.sorun falan çıksaydı yol üstü hemen linaya girip doktorla görüşecektim.çok şükür sorun çıkmadı.hafta içi hcg baktırıcam.ultrason değerine ulaşınca gidip bebişimi görücem inş.

Merhaba hanımlar, konuyu canlandırmış olacağım ama linada ikili test yapiliyor mu ve ucreti nedir acaba bilen varsa yardimci olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar konu aktif değil ama son dönemde linaya giden var mı? Bebek istiyoruz, iyi bir doktor arayışındayım. Yumurta takibi yaptırmak istiyorum. Lina da önereceğiniz doktor var mı?

Merhaba arkadaşlar linaya giden varmi hala bebek dusunuyoruz ve hastane doktor arayisindayim buraya gitmeyi dusunuyorum giden arkadaslardan yorum alabilirmiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…