ankarada akapunktur yaptıran

nmh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
129
0
51
arkadaslar 4. denemem olacak akapunkturda yatırmadım demek istemiyorum önerebileceğiniz merkez varmı acaba? tesekkürler

kaç seans önerirsiniz birde 5 seans falan yeterlimi acaba yaptıranlar yardımcı olurmusunuz

Kızlar tüp bebek tedavisi çok yıpratıcı bir süreç.
biraz araştırma yaptım ve tüp bebek tedavisiyle beraber akupunktur uygulanan kişilerde gebelik yüzdeleri istatistiksel olarak daha iyi çıkmış.
hem psikolojik olarak rahatlayıp hem tedavi başarı şansını arttıracak diye düşünüyorum.
ama ankarada bildiğiniz, tavsiye edeceğiniz bir yer var mı??

Bi tanıdık incek tarafında bi merkeze gitmişti çokta memnundu ama merkezin ismini bilmiyorum canım

Bi tanıdık incek tarafında bi merkeze gitmişti çokta memnundu ama merkezin ismini bilmiyorum canım

Acaba fiyatını biliyormusun alyacım?
Ben burda sordum bi yere, seansı 90 tl dedi. Doktor psikoloji üzerine de eğitim almış

Acaba fiyatını biliyormusun alyacım?
Ben burda sordum bi yere, seansı 90 tl dedi. Doktor psikoloji üzerine de eğitim almış

sanırım 100 tl diyodu canım buradaki doktorlarda psikolojik eğitimli diyodu çok memnun kalmıştı :KK34:

arkadaslar ben de duydum faydasını, ozellikle kıstı olanlar için (ki benim cıkolata kıstım var). Ben de arastırıyorum. Ataturk hastanesınde yapıyolarmıs (ozel tabı bu kısmı). az once aradım bilgi almak için ulasamadım. ama ıyımıdır hic bi fikrim yok. Arastırdıgınız merkezlerın adını verebılır mısınız?

arkadaslar ben de duydum faydasını, ozellikle kıstı olanlar için (ki benim cıkolata kıstım var). Ben de arastırıyorum. Ataturk hastanesınde yapıyolarmıs (ozel tabı bu kısmı). az once aradım bilgi almak için ulasamadım. ama ıyımıdır hic bi fikrim yok. Arastırdıgınız merkezlerın adını verebılır mısınız?

canım ismini bilmiyorum tam yaa ama incek taraflarında bi merkezdi

Ben de düşünüyorum akupunturu çünkü 4 olumsuz tüp denemem var. Ankara da özellikle tüp bebek hastalarına yönelik çalışan Sezen Akupuntur varmış, fiyatlarını bilmiyorum ama internet siteleri var ordan bilgi alabilirsiniz. Eğer yaptırırsam ben burayı düşünüyorum.

sanırım 100 tl diyodu canım buradaki doktorlarda psikolojik eğitimli diyodu çok memnun kalmıştı :KK34:
Sağol canım ya. Çok niyetlendim ama eşim izin vermedi :KK43:
Ben de düşünüyorum akupunturu çünkü 4 olumsuz tüp denemem var. Ankara da özellikle tüp bebek hastalarına yönelik çalışan Sezen Akupuntur varmış, fiyatlarını bilmiyorum ama internet siteleri var ordan bilgi alabilirsiniz. Eğer yaptırırsam ben burayı düşünüyorum.

Aaa bak bu çok iyi. Benim sorduğum yerde 2-3 tüp bebek hastaları olmuş sadece. Senin dediğin yerin klinik tecrübesi de çok iyidir.

Yumurta tembelliğim vardı ve fsh değerim 23 civarındaydı. Östrejen seviyelerim çok düşüktü ve saçlarım yumak yumak elime geliyordu, aşırı kilo almaya başlamıştım. Daha çocuğum bile olmadan menepoza girme trendindeydim. Bu yaşa kadar yok kariyer yok bilmem ne, resmen çocuk yapmayı unuttum iyi mi.... Bir de tıp ilerledi yok 45-50 yaşına kadar çocuk yapılabilir geyikleri var...Bu söylemlerin insanları yanlış yönlendirdiğini çok acı anladım...Tabii en önemli sonuç gebe kalamayacak durumdaydım. Yumurta tembelliği için akapunktur yaptırdım. Şu anda, 2 gün önce yaptırmış olduğum tahliller sonucu fsh değerimin 8 olduğu ortaya çıktı. HİÇBİR İLAÇ KULLANMADIM. Çok mutluyum tabii. Yaşım 43 bu arada. Akapunkturu tavsiye ediyorum. Yıllardır da migren, kilo problemi, sigara bırakma vs. işlemler için akapunkturdan yararlanmıştım. Yumurtalık problemi için ilk kez denedim, yaklaşık 10 seansda halloldu çok şükür. Gittiğim doktor Kamuran Bey'dir. İsteyenlere özelden mesaj ile iletişim bilgilerini gönderebilirim. Herkese acil şifalar diliyorum.

X