Anlamsız tavırlar

Bence bu durumdan sizde rahatsız oluyorsunuz(artık). O kim oluyor ki; siz annenize her gitmek istediğiniz de sorun çıkarıyor.

Adamı umursamayın, annenize veya herhangi bir yere gitmek istediğiniz de bir msj atın "şuraya gidiyorum" diye, kâfi.

Çok yüz vermişsiniz, o da bunu kullanıyor.
Her seferinde ayağına gitmişsinz,bu yanlış. Bırakın da yanlışlarını görüp özür dilesin, kendisine çeki düzen versin.
Bunu gördüğü zaman mecbur boyun eğecek,o zaman iç huzurunuz olur, ben neden yapmadım olmaz, bu kadar stres altında kalmazsınız.

Bu yazdiginizdan benim anladigim esiniz genel olarak siz suraya gidiyorum dediginizde hayir diyor dogru mu anladim? Habersiz gitseydim buyuk kavga cikarirdi dediginize gore konu basliginizdaki anlamsiz tavirlar yok demek ki.
Evet. Anlamsız tavırlar dan kastım kavga neden Çıkarıyor gidip gelmem de ne sorun var

Ailene giderken neden izin alıyorsun haber vermen yeterli. Ben gidiyorum şu saatte gel bizi al demen gerekmiyor mu? Sağlıklı bir iletişim şekliniz yom sizin. Engellemeler falan. Eşinizin hasta olduğunu sanmıyorum, ilgiyi kendi üstüne çekmeye çalışmış..

Evet duymak istediğim cevap bu. Sonra geldiğimde mutlu huzurlu bir akşam geçirmek ve güne uyanmak
Böyle bir şey hakkın zaten, normal insanlar gibi huzurlu yaşamak. Ama kuzucum şuraya açtığın konulardan da anlayacağımız gibi senin kocan normal değil ki? Bu adamla evli kaldığın sürece hayatını zindan edecek. Yok karnında çizik görmüş aynı yastığa baş koyduğu karısına utanmadan manalı sorular sormuş yol otobüsün geç kaldı eve geç geldin diye koltukta yatmış. Senin kocanın kafası sağlıklı çalışmıyor ki. Sen de aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali rıza bey tadında (ki her halukarda kaçıyo) çekiyosun bu adamı. Çözüm istiyorsan sen bulacaksın. Bu adamla evli kaldığın her yıl psikolojin daha da bozulacak

Hayir farketmez. Ne yapmalıyım onu soruyu
Ben olsam artık haber vermeyi de keserdim. Çocuğu da alır çıkar giderdim nereye gideceksem. :KK53:
Ama siz ben değilsiniz, yapmayın tabi böyle bir şey. O zaman arayıp şuraya gidiyorum deyip kapatın ve gidin derim ben.
Yani gitmeyince de huzursuz oldunuz bakın. Bari gidip de olun.

Ailene giderken neden izin alıyorsun haber vermen yeterli. Ben gidiyorum şu saatte gel bizi al demen gerekmiyor mu? Sağlıklı bir iletişim şekliniz yom sizin. Engellemeler falan. Eşinizin hasta olduğunu sanmıyorum, ilgiyi kendi üstüne çekmeye çalışmış..
Sehir merkezine uzaklığı oturuyorum

Böyle bir şey hakkın zaten, normal insanlar gibi huzurlu yaşamak. Ama kuzucum şuraya açtığın konulardan da anlayacağımız gibi senin kocan normal değil ki? Bu adamla evli kaldığın sürece hayatını zindan edecek. Yok karnında çizik görmüş aynı yastığa baş koyduğu karısına utanmadan manalı sorular sormuş yol otobüsün geç kaldı eve geç geldin diye koltukta yatmış. Senin kocanın kafası sağlıklı çalışmıyor ki. Sen de aman ağzımızın tadı kaçmasın Ali rıza bey tadında (ki her halukarda kaçıyo) çekiyosun bu adamı. Çözüm istiyorsan sen bulacaksın. Bu adamla evli kaldığın her yıl psikolojin daha da bozulacak
Yanıtınızı gözyaşları içinde okudum. Üzgünüm..

Evet. Anlamsız tavırlar dan kastım kavga neden Çıkarıyor gidip gelmem de ne sorun var

Adam onun soylediginden cikmamaniza ve izin almaniza alismis. Siz engelleyince buna karsi ciktiginiz icin tepki gostermis cunku siz alistiginin disina cikmissiniz ve engelleyerek tepki gostermissiniz. Yukarida habersiz gitseydim buyuk kavga cikarirdi demissiniz. Yani siz esinizi hepimizden iyi taniyorsunuz.

Ben öyle biri değilim istediği yere gitsin mutlu olsun
Konu senin ne olduğun değil, eşinin ne olmadığı.. aynısını yapmazsan anlamaz. Asla anlamaz. O sana gitsin mutlu olsun diyor mu? O zaman o da mutlu olmasın.. habersiz gitme, haber ver ama git. Ben ne olursa olsun habersiz gitmelere karşıyım. Kaza olr,bela olur eşiniz sizi nerde arayacağım bilmeli. Ya da şunu da dene seninle bu konuda son kez konuşuyorum gitmek istediğim yere izin istemeyeceğim haber vereceğim kabul edip etmemek senin kararın dersin.

X