Anne oğluyla evlenmiş

zeynep serra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
20
0
:1no2::1no2::1no2:Geçtiğimiz haftalarda finlandiyalı bir anne oğluyla evlendiğni açıkladı. Yaptığı basın toplantısında şöyle konuştu.

" Ben şuan 46 yaşındayım kocamla evlendim mutluydum oğlum strekon doğduktan 1 yıl sonra babasıyla şidettli geçimsizlikten ayrıldık daha sonra hiç haber alamadık oğlumun 19 yaşlarından sonra ona karşı olan duygularımın değişikliğe uğradığını farkettim onun da bana bakışı değişmeye başladı2 yıl sonra birbirimize ait olduğumuzu anladık ve evlendik.
- size karşı çıkan oldumu?
tabii ama biz birbirimize aidiz kimse bizi ayıramaz gerekirse dünyayı karşımıza alırız
- ileride ki planınız ne?
çocuk düşünüyoruz.
oğlunuzla cinsel ilişkide bulundunuz mu?
birkaç kez ve hiç pişman değilim.diye konuştu
:1no2::1no2::1no2:

kafamçokkarıştıBu ne biçim birşey ya gerçekten iğrenç o çocuğu bu kadının elinden kurtarmak lazım ve acilen ikisinede tedavi..mümkünse kadını hastaneden çıkartmayacak bir tedavi :eek:klava:

dünyanın sonu geliyo arkadaşlar kesin birşey bu
böyle bişey insan riyasında görse bunalıma girer ya
iğrençççççççççççççççççç:eek:klava:

ben bunu okuyunca dondum kaldım arkadaşlar inanın kanım çekildi sanki bunları insan sıfatına bile koyamadım.çok şaşırdım ve kötü oldum sizlerle paylaşmak istedim.

ßasimiza tas yagicak ALLAHim akil fikir versin igrencLikkk tek kelimee ilee

allahim sen säpikliktan koru,insan evladiyla yaa,manyak bunlar sapiklik ya,aklim almadi ayy igrenccc

Allah'ım ne sabırlısın Rabbim ya...
bütün bu sapkınlıklara rağmen hala yiyecek ekmeğimiz var...
lanet olsun hayvandan daha aşşağılık bu insanlar

:1shok: ensest ilişkiler duymuştumda.. sapıklıktan öte bişeyKötü Kazen bide evleniyolar hee:eek:klava: yuh yani

bunun uydurma olduğuna inanıyorum. nasıl olur yaaa. yaa bunu yapan anne oğul olabilir mi. olur mu böyle şey yaaa. hiç hissedebilirler mi böyle şeyler. tamamen uydurma bence. yok olamaz yaaa. ay deli olucam. ne yazacağımı da şaşırdım.

tatücüğüm keşke uydurma bi haber olsaydı:1no2:ama günümüzde entest ilişkiler o kadar çoğaldı ki kimsenin buna bi dur dediği yok..:1no2:bide uatnmadan basın toplabtısı yapmışlar yüce allah sizi bildiği gibi yapsın..:eek:klava:

tamam da canım insan inanamıyo işte. yaa söylicek kelime bulamıyorum gerçekten. allah herkesin aklını korusun.

ensest midir nedir manyakmıdır kardeşim bunlar ya Türkiye'den de buna benzer haberler okumuştum gazeteden ama inanmamıştım bana çok sacma geliyor insan evladına kardeşine nasıl böyle bişey hisedebilirki ya hiç mi inançları yok bunların insanlık fukaraları...........

X