Anne ve babamın yatak odasi sesleri ve bozulan psikolojim ? Ne yapabil8rim ?

ben sizi anladım da siz beni anlamadınız galiba

aile çözüm aramalı kabul ettim de

sizin öneriniz ne dedim

gece herkes yattıktan sonra diyorsunuz, o saat kaç oluyor

yani anne baba denilen kişiler de sabah 7 de kalkıp işe gidecek

uyuyalım saat 3'e alarm kuralım kalkıp sevişiriz diyen varsa saygı duyarım da beni aşar

yine geleneksel yahut dinsel mülahazalarla ilişki sonrası duş alınıyor su sesinin ev içinde duyulmaması mümkün değil

zaten banyolar yatak odalarına yakın genel olarak ses gece daha fazla duyulur

bu durumda gece geç saatte yahut sabah erken saatte kalkıp ders çalışan tıp fakültesi mezunu hanım kızın duymaması için tek çözüm var o da ilişkiye girmemek

konudan bağımsız olarak da çocuğu benimkinden büyük olanlara sorayım

@HanimKelesimiGetir

Mune Mune

Led_BiR_Vele_DisTiri Led_BiR_Vele_DisTiri

şimdi bunlar aklıma geldi ama benim aklıma gelmeyen ama çocuğu ergenlik çağı ve üstünde olan kişiler yazarsa öğrenelim

hatta özellikle üniversite sınavına hazırlanan yahut üniversite okuyanlar

örneğin karşıda komşum var benden sadece 3 yaş büyük ve kızı üniversiteye gidiyor oğlu lise 3'te

evlerimizin planını ortada

çocukların yatma kalkma saatleri hele de bu online çağda düzensiz, kızın odası yatak odasına bitişik, oğlanın odası banyoya, banyoda yatak odasının olduğu koridorun sonunda

şimdi bu insanlar 40lı yaşlarının başında el etek çekti mi bu dünyadan
Harfiyen katılıyorum.

Kendi başına ya da ev arkadaşı ile yaşayanlar erkek veya kız arkadaşları geliyordur zaten. Kendinin olmayan eve birini getirmek mantıklı mı? Eve yatiya arkadaşın gelecekse bile ailene söyler görüşlerini alırsın neden acaba. Çünkü o evde tek yaşamıyorsun.
Yanlış hatırlamıyorsam kızın ayrı eve çıkmasına müsaade etmiyorlarmış .Kıza gelince muhafazakar olup ,kendilerine gelince avrupai olmaları tutarsız. Eğer özgür olmak istiyorlarsa bıraksınlar da kızları da özgür olsun .

Yanlış hatırlamıyorsam kızın ayrı eve çıkmasına müsaade etmiyorlarmış .Kıza gelince muhafazakar olup ,kendilerine gelince avrupai olmaları tutarsız. Eğer özgür olmak istiyorlarsa bıraksınlar da kızları da özgür olsun .
Ben öyle hatırlamıyorum bir şekilde batmışlar ve yeterince paraları yok. Kızın da yok anladığım kadarıyla. Hatta emekli olup karı koca tekrar çalışmaya başlamış. Eminim zor günlerden geçiyordur onlar da.

Müsade etmiyor değil ailesinin borçları varmış bana ayrı ev için para verilmesi imkansız demişti

Öyle olsa tüm sevişen şu ülkedeki çiftler Avrupalı mı oluyor dünya üzerindeki tüm bireyler sevişir karı koca odasına geçip gece sevişmeleri anormal görmek benim için anormaldır. Kız gece çalışıyor sabah çalışıyor ne zaman sevişecekler ki :KK12: ki inanmıyorum öyle bol inlemeli sesli geveleri olduğuna yani nefes alış verişlerinede sevişen kadınların hiç biri hakim olmuyordur herhalde konu sahibinin bence direk 50 yaşında ne sevişmesi batıyordur net

İki ayrı konu açılmış temelde aslında aynı. Orda daha fazla ayrıntı var sese kadar tarif etmiş, erkek kardeşin de etkilendiğinden bahsetmiş hatta annenin aslında istemediğini babanın uyandırıp yaptığını söylemiş ama burdaki konu daha normal. Yani bilemiyorum direkt diğer konuyu okusaydım belki farklı yorum yapardım. Çelişkiler var gibi konuda. Üstelik kulak tıkacı al müzik dinle gibi önerilerin hepsi çol mantıklı bu yaşa gelmiş tusa hazırlanan birinin de bunları zaten kendi akıl edememesi garip

21 değil 26 yaşındayım. Erkek arkadaşımla aramın bozulması konusu ise şu ki her gün sonuçta ise gidiyorum. Nerdeyse her gün bu sesleri duyduğum halde uyumaya çalışıyorum. Su dönemde zaten yoğun çalışıyorum ve akşamları da ders çalışmak zorundayım . Kulak tıkacı aldim ama olmadı.
pratisyen bir hekimin nöbet usülü çalışıyor olması gerekir,8-5 mesai yapan pratisyen hekim yok şu anda( aile hekimi veya tsm'de değilseniz tabi), nasıl her gün işe gidip akşamları gelip ders çalışıyorsunuz? gün aşırı nöbet tutsanız bile yine de tamamen size ait olan boş günleriniz kalır. anlayamadım aydınlatır mısınız beni?
Dahiliye düşünüyorum hanimefendi
dahiliye için bu kadar kasmanıza gerek yok sınava girip az buçuk bir şeyler yapsanız bile kazanıyorsunuz genelde,rahat olun.
Fakülteden mezunsunuz anladığım kadarıyla, şu anda da çalışıyor olmanız gerekir , işe gitmiyor musunuz?
Nasıl hep evdesiniz?
sorumu ısrarla görmezden geldiniz de tekrar hatırlatmak istedim.

Hanımlar rica ediyorum polemiğe girmeyin.
Konu ve konu sahibesi için şayet fake olduğuna dair bir şüpheniz varsa bile lütfen fake'di değildi gibi tartışmalar yapmayın zira bir önemi kalmadı çünkü konu sahibesi üyeliğini iptal ettirdi, konusunu kapattırma gibi bir talebi olmadığından da topik aktif kalacak ama tekrar rica ediyorum polemik olmasın veya geyik yapmayın lütfen.

18 yaşından sonra insanlar yurt dışındaki gibi ayrı evlere çıksa yaşasalar...
ne aile sorunları kalır...
ne evlilik bitirici kaynanlar kalır... birbirine saygılı sorumluluk sahibi bireylerden oluşan bi toplum olur benden demesi...

Anne ve babam 50 li yaşlardalar. 2 gunde bir istisnasiz her gece yapıyorlar. Cinselliği normal karşılaşıyorum ama odalarımız yan yana (ev küçük) ve ben artık sıkıldım. Anneme dayanamayıp artık buyudugumuzu söyledim yani dikkat edin dedim . Ama hala devam ediyorlar. Artık cinsell8kten soğudum, sabah onların suratına baktıkça ben utanıyorum. Bu işin yaşı yoktur ama 2 gün bu yaş için fazla aktif . Şu an Tus Sinavuna hazırlanıyorum ve ne bir istek var icimde ne de erkek arkadaşımla aram da kötüleşiyor. Çünkü paikolojim bozuluyor yavaş yavaş.
Ayni seyi lise yillarimda yasadim.ben universite sinavina hazirlaniyordum yatak odasiyla benim odam karsi karsiya ses gelmezdi ama ne yaptiklari acik acik belliydi.hemen kalkip banyo yapmalari cok sinir olurdum hatta bi kez kavga bile ettim annemle kocaman insanlar evde cocuklar var keske belli etmeseler 2 dk zevk icin psikolojim bozuldu bende o zamanlardan beri tiksinirim suan evliyim ve cinsel hayatimida etkilemis o gunler hala da cinsellikten tiksinirim cogu zaman .siz daha gencsiniz ilerde evliliginizi de etkileyebilir cozum bulun annenizle konusun

X