anneanneme çok üzülüyorum

annem nasıl okuyacaktı çalışması gerekiyordu çocukları vardı. onun çalışması gerekmiyodu. zaten annem AÖF okudu çalışıyor.haka

annem çalışması gerekiyordu yengem gibi tuzu kuru değildi yengem dedemin malıyla ki o malı annemler edindi hava attı kullandı. kolundaki bileziği bile annem almış. çalışıyor annem yıllardır

bir oda derken anneannemin evi zaten
Ee bu daha zor her gün kendi evinden ayrı olarak başka bir eve yemek götürmek bakımıyla ilgilenmek daha zor kendi evinde olsa bir odada durur anneanneniz kendi evinde duruyor her ne olursa olsun kapısını açmaları gerekiyor bir kase yemek vermek çok zor olmasa gerek ya da anacığını yıkamak

Benim anneannemde oğullarına çok güveniyordu ama kızları yetiyor

annem çalışması gerekiyordu yengem gibi tuzu kuru değildi yengem dedemin malıyla ki o malı annemler edindi hava attı kullandı. kolundaki bileziği bile annem almış. çalışıyor annem yıllardır
Ya mesele mal mülk o bu bilmem ne değil bir bakıma muhtaç anne var ve bir evlada düşen anneyi ziyaret etmek bakımını elden ve gönülden geleni kadarıyla yapmak yapmak istemiyor olsa bile ziyaretini çok görmemek ölse cenazesine gitmem demek değil

eminim siz olsanız böyle anneyi tepede taşırdınız kıymetli gelinler önemli
Önüne serveti dökse yaşlı hasta bakımı zordur hemen parasını yediler oluyor şu mal mülk davasına yaşlı ana babalar harcanıyor yaşlılıklarında evlada düşen anne baba parasını malını mülkünü versin vermesin anneye babaya yaşlılığında sahip çıkmaktır olması gereken

Lütfen rica ediyorum şikayet edin cimer veya ASP ye . Huzur e

eminim siz olsanız böyle anneyi tepede taşırdınız kıymetli gelinler önemli
Beni bosverin de ne kadar annenizin ağzıyla, gözüyle yengenize bakıyorsunuz. 26 yaşındasınız mülk hesaplamaları, anlamsız bir öfke, yengenin sülalesine laf etmeler...Yenge gecekondudan gelmeydi ve orda yasamaliydi, okumamaliydi, kv ile yaşayıp derdi cekmeliydi ama avantajını yasamamaliydi. Var mı başka istek? Bu yaşta bu bilmişlik sadece size zarar verir.
Anneanneniz kötü durumdaysa sık sık yardıma gidin, dayinizla da bakici konusunu tekrar konuşun. Zaten çok kilolu insanların bakımı çok zor, hareketsizlikten o tarz kas erimesi vs olabilir. Haftada bir hemşire gelsin vs vs. Konuyu anneanne gibi acmissiniz ancak yorumlarda aynı anneniz ağzından yengenin düşük ekonomik koşullardan gelip iyi koşullarda yaşamasına kızıyorsunuz.

Lütfen rica ediyorum şikayet edin cimer veya ASP ye devlet huzur evine yatırır en azından maaşı kendisine kalsın vicdansız dayınızla yengenize değil

Bir de anneannenizin yüzüne bunu mu dediniz valla size pes yani resmen oh olsun bak anneme teyzeme yaptıklarının ceremesini çekiyorsun demediğiniz kalmış

onlar anneanneme taşındı dedem ölünce. kendi evlerini kiraya verdiler. eskiden anneannem aynen yapardı yengemin evine ger şeyi taşırdı. yatak bile almadılar ya.

Bir de anneannenizin yüzüne bunu mu dediniz valla size pes yani resmen oh olsun bak anneme teyzeme yaptıklarının ceremesini çekiyorsun demediğiniz kalmış
Demişligim var yok değil. bak sana iki gram yemek yatağı çok görmüşler sen yatalak olunca seni buraya yatırırlar ben de gelmem sürüneceksin diyorum ağlıyor

Lütfen rica ediyorum şikayet edin cimer veya ASP ye devlet huzur evine yatırır en azından maaşı kendisine kalsın vicdansız dayınızla yengenize değil
Anneanne asla gitmez. Bu tür kadınlar sevilen oğuldan, torunlardan uzak olmak demek ölmekten beterdir. Teyze ya da annesi yanına alsa her gün sayıklar, her gün yanına ister. O kadınlar, haftada bir gün bir de misafir ağırlar.

Çok haksızlık yapılmış kızlara. Nasıl bir muamele bekliyorsunuz ki anne ve teyzenizden.

Demişligim var yok değil. bak sana iki gram yemek yatağı çok görmüşler sen yatalak olunca seni buraya yatırırlar ben de gelmem sürüneceksin diyorum ağlıyor
Vay bir de tehdit mi ediyorsunuz yaşlı kadını ben de gelmem falan onu bunu bilmem siz böyle laflar edecekseniz yaşlı kadına hiç kapısını açmayın daha iyi maalesef yüreğinizi hiç beğenmedim

Vay bir de tehdit mi ediyorsunuz yaşlı kadını ben de gelmem falan onu bunu bilmem siz böyle laflar edecekseniz yaşlı kadına hiç kapısını açmayın daha iyi maalesef yüreğinizi hiç beğenmedim
neden diyorum acaba kendine hak gördüğü muameleye sinirleniyorum. maaşı var 2 tane evi var 5 tane. parası var altını var. 70 yaşında kolunda 6 bilezik. gitsin desin bana düzgün bakın. hasta klozetini bile ben aldım götürdüm. eve tutunması için direkleri babam yaptırdı. tutuna tutuna gitsin diye. umrunda değil dayımın. bakıcı tut yok evde yabancı kadın istemem. ama kadına kendileri sürekli dışarda otelde yemek yerken tarhana içiliyorlar. sinirleniyorum anneannemin kör tavrına

onlar anneanneme taşındı dedem ölünce. kendi evlerini kiraya verdiler. eskiden anneannem aynen yapardı yengemin evine ger şeyi taşırdı. yatak bile almadılar ya.
İyi yapmış yengenize taşımış her şeyi kadın bilmiş de taşımış ne de güzel şimdi oh olsun diyorsunuz yaşlı kadıncığa ben de gelmem görürsün diye tehdit edip yaşlı kadını ağlatıyorsunuz sizin zihniyetinizi tahmin edebiliyorum yenge ve dayınızı en içten dileklerimle tebrik ediyorum en azından sahip çıkmışlar

Nolursa olsun bir yaşlının yüzüne öyle söylenmez gelmemekle tehdit edilmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…