Bebek Beslenmesi Anneler bakın lütfen

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Dumangzlm

Asi yüreğim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
2
7
32
:110::110:mrb hanımlar ben yeni dogum ettim ama bebeğim çok kıllı dogdu anlı yanakları kulakları zamanla dökülür diyorlar ama sanki hiç dökülmicek gibime geliyor

dökülüyor canım merak etme sen :) sağlıkla büyüsün :)

Zamanla dokuluyorr korkma :) benim oglusumunda ilk dogdugunda kaslari ve saclari birlesikti :) simdi normal bebisiniz esmerse daha belli oluyodur simdi

Dökülür :) bizimki doğdu simsiyah saclari şimdi keltos ve sarı :) kulaklarında vardı onlar da döküldü ... Dökülür yani merak etme

Bebeğimin kılları diye bende konu açtım bıgün,bizde de aynı sprun var üzülüyorum.üç aylık oldu kızım ama dökülmedi alnındaki ve kulaklarındaki hatta kaşları birleşti ,bıyıkları çıktı kızım beyaz tenli çok belli oluyor inş dökülür
İnsan takmayım diyor ama takıyor

hahaha
güldüm ama kusura bakmayın.
yaw benim oğlum saçlı sakallı doğdu. anlı ne ki kulakları bile kıllıydı hahah
:)
şimdi de tüy fakiri oldu 8.5 aylık şu anda :)
5 ayına kadar hepsi gidiyor, takılma böyle şeylere. öyle abuk subuk önerilerde bulunan olacak çevrende deneme sakın. kendiliğinden gidiyor zaten.

X