anneler bebeğiniz için ayva yiyin

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
slm anne adayları size tavsiyem olcak birkaç arkadaşımda denemiş hamileyken ayva yerseniz bebeğinizin uslu,ahlaklı,güzel yüzlü olmasına sebepmiş biliyormuydunuz:CüvCüv::emir_bebek:

ayrıca ayva yiyen annelerin bebekleri gamzeli olurmuş :)

ben 12 haftamdan beri yiyorum valla ama canım istiyo onun için şuan 34 haftama yeni girdim bakalım görcez işe yarıyormu :)

aynı zamanda ayva bol sut yaparmıs bılgınıze

kızlar kayınvalidem de eşime hamileyken baya ayva yemiş eşim çok uslu bir bebekmiş ayrıca gamzeleride var ve ahlaklı terbiyeli saygılı çevresindede sevilen bir insan doğduğundada cildi çok güzelmiş şimdide 27 yaşında ama cildi bebek gibi yumuşacık bende hamile kalırsam bende yemeyi düşünüyorum bebişim babası gibi gamzeli olsun

tv de bi profosör sölemisti ayva süt yapıyormus ve çok yararlıymıs

hamiş olabilsem neler neler yiycem ama hadi bakalım...

ben hamileyken o kadar çok ayva yedim ki..
oğlum çenesi gamzeli dünyaya geldi..
ama hiiiççççç uslu bir çocuk değil.oldukça yaramaz benim aşkım
Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin hamile arkadaşlara..

ben hamileyken o kadar çok ayva yedim ki..
oğlum çenesi gamzeli dünyaya geldi..
ama hiiiççççç uslu bir çocuk değil.oldukça yaramaz benim aşkım
Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin hamile arkadaşlara..

aynen arkadaşım ben de çok ayva yedim ardanın iki yanağında da gamzesi var.tamam akıllı bir çocuk ama çokkkk yaramaz.:emir_bebek:

Bende kızımda ayva aşerdim ve yedim çok uslu ve tatlı, annem bende deli gibi yemiş kocaman gamzem var benimde

inşllh benimkide uslu bir çocuk olur....

kızzzz hüzünnnnnn nerelerdesin kıssss...askolsunn bebişi gördün bizleri unuttun muuu.şaka şaka.
nasıl geçiyor hamilelik canım.inş iyisindir.öpüyorum seni bebişim byby.

Rivayet edilmiştir ki, bir kavim/topluluk, çocuklarının çirkinliğini peygamberlerine şikâyet etmiştir. Bunun üzerine Allah o peygambere; ‘Onlara; gebe olan hanımlarına ayva yedirmelerini tavsiye et, çünkü bu meyve çocuklara güzellik sağlar’ diye vahiy etmiştir.”(İhya, IV/278- imam-ı gazali)

süpermiş yaa ben daha hamile bile değilim ama denicem inşallah

Merabalar yıllar geçmiş üstünden oyuzden biraz saçma olacak ve inşallah gorürsünüz yazdığımı, ama cocugunuz gamzeli dogdu mu ayva yediğiniz için merak ettim

slm anne adayları size tavsiyem olcak birkaç arkadaşımda denemiş hamileyken ayva yerseniz bebeğinizin uslu,ahlaklı,güzel yüzlü olmasına sebepmiş biliyormuydunuz:CüvCüv::emir_bebek:
Bütün bebekler güzel yuzludur ve ahlaklarini da genelde aileden aliyorlar arkadaşlarınız ahlaklı insanlar demek ki

Öf ne saçma dertleri varmış insanların. 🤣

X