* Annem güzel annem *

Allah anneciğinizi eskisinden de sağlıklı hale getirsin inşallah. Yakındır, beraber kahve içip sohbet edeceğiniz günler, birazcık sabır 🥰 çok sevindim annenizin konuşmasına, ismiyle dua edeceğim Şükran Teyzeye 🥰

Allah anneciğinizi eskisinden de sağlıklı hale getirsin inşallah. Yakındır, beraber kahve içip sohbet edeceğiniz günler, birazcık sabır 🥰 çok sevindim annenizin konuşmasına, ismiyle dua edeceğim Şükran Teyzeye 🥰

ağlamamak için zor tutuyorum kendimi . Dünya böyle iyi yürekli insanların sayesinde dönüyor 🥺
Hiç tanımadıkları biri için dua eden bir sürü insan.
Hepinize tek tek teşekkür ederim❤️ Allah hepinizden razı olsun 🤲🏻🧿
İnşallah o günler de gelir kardeşim.
O kadar özlüyorum ki annemi.
Ama böyle deyince de şükürsüzlük etmiş olmak istemiyorum, Allah bize bağışladı inşallah bir daha yaşatmasın, daha da iyi etsin 🤲🏻🧿❤️

Bugün canım annemin yanına gittiğimde onun sevdiği şarkıları açtım. Gitmeden liste oluşturmuştum.
‘incirler olana kadar’ şarkısını çok seviyor , sık sık dinler, eşlik ederdi.
Onu dinlerken ağladı 🥺
‘aaa ağlamak yok ama ağla diye açmadım’ dedim değiştirdim.
Bu durum kalbimi paramparça etti ama onun yanında nasıl bu kadar soğuk kanlı ve sakin duruyorum kendime hayret ediyorum…
öte yandan bu durum biraz da mutlu etti, demek ki bişeyler ifade ediyor, ya da hatırlıyor diyorum .
bilemedim iyi bir şey mi kötü birşey mi :/ konumu takip eden varsa fikrini söyleyebilir mi acaba 😌🍀

Bugün canım annemin yanına gittiğimde onun sevdiği şarkıları açtım. Gitmeden liste oluşturmuştum.
‘incirler olana kadar’ şarkısını çok seviyor , sık sık dinler, eşlik ederdi.
Onu dinlerken ağladı 🥺
‘aaa ağlamak yok ama ağla diye açmadım’ dedim değiştirdim.
Bu durum kalbimi paramparça etti ama onun yanında nasıl bu kadar soğuk kanlı ve sakin duruyorum kendime hayret ediyorum…
öte yandan bu durum biraz da mutlu etti, demek ki bişeyler ifade ediyor, ya da hatırlıyor diyorum .
bilemedim iyi bir şey mi kötü birşey mi :/ konumu takip eden varsa fikrini söyleyebilir mi acaba 😌🍀
Bu tabii ki harika bir sey canım benim🥰
Tepki veriyor olmasi mukemmel bence❤

Allah Şükran teyzemize acil şifalar versin. Size de güç versin. Ne yaşarsanız yaşayın hepsinin olumlu yanını düşünün lütfen. Çünkü Allah sizi birbirinize bağışlayıp,şans vermiş ne güzel.Geçmişi değil de geleceği düşünün artık.Gelecek sizin çünkü. Sevgiler☺️🌸

Allah Şükran teyzemize acil şifalar versin. Size de güç versin. Ne yaşarsanız yaşayın hepsinin olumlu yanını düşünün lütfen. Çünkü Allah sizi birbirinize bağışlayıp,şans vermiş ne güzel.Geçmişi değil de geleceği düşünün artık.Gelecek sizin çünkü. Sevgiler☺️🌸

İçten mesajınız için teşekkür ederim ❤️😌
ben de böyle diyorum, bu bize verilmiş 2.şans. Bunu iyi değerlendirmemiz gerek.
Anneme de bugün ‘seninle gurur duyuyorum ve sana söz veriyorum evimize yürüyerek gideceğiz’ dedim.
Bana inan dedim.
Gözleriyle tamam dedi❤️🧿 Allah inşallah anneciğimi bize bağışlar ve şifa verir.

Ay nasıl sevindim Şükran teyzeme ❤️❤️Çok çok daha iyi olacak inşallah. Allah sağlıklı uzun ömür versin.
İnşallah inşallah🤲🏻 Rehabilitasyon merkezinin bahçesinde dondurmacı var 😌 meyveli dondurma çok sever, anlattım bugün ona. Biraz daha toparla seni oraya indireceğim dedim 🥰 şimdiki hayalimiz o 🥰🧿

Evet bende hatırladığını, en azından bişeyler hatırlattığını düşündüm. Şu anda ne hatırlayıp ne hatırlamadığını bilmiyoruz çünkü.
En ufak bir işaret bizim için ‘mucize’ 😌
Umarim daha guzel olucak ben cok inaniyorum.
Bende annemi bugun yine eksikligini cok hissettigim icin okurkenn agladim.
Cok kotu ya bu kadar ozleyip gorememek sesini duyamamak kızımm demesini duyamamak o kadar acı ki..
Keske diyorum bir yerde yatsaydi da ben ona hayatimin sonuna kadar baksaydim.

Umarim daha guzel olucak ben cok inaniyorum.
Bende annemi bugun yine eksikligini cok hissettigim icin okurkenn agladim.
Cok kotu ya bu kadar ozleyip gorememek sesini duyamamak kızımm demesini duyamamak o kadar acı ki…
Keske diyorum bir yerde yatsaydi da ben ona hayatimin sonuna kadar baksaydim.
🥺🥺 o yattıkça allahım sana evlatlarına eşine sağlık sıhhat versin çok acı arkadaşım malesef seni teselli edebilecek bir sözcük bulamıyorum:KK43:
Kendi adıma da senden özür diliyorum en azından benim hep bir umudum var haklısın, sanki nankörlük yapıyormuşum gibi geliyor ama insanız, hep bişeyler istiyoruz bilmiyorum 🥺

Annen için dua okudum şimdi. Allah nurlarda yatırsın 😢❤️

yaa bir uyeyle konusacaktim numarasi silindi diye konusamadim, sirf onun icin actirdim uyeligimi. yoksa hala kirgindim buraya. 🥴 ama simdi yazdiklarini okuyunca cookkkk sevindim❤️❤️❤️

terapiye ne zaman baslayacak? daha iyi olacak emin ol. sarkiya tepki vermesi harika bence.

yaa bir uyeyle konusacaktim numarasi silindi diye konusamadim, sirf onun icin actirdim uyeligimi. yoksa hala kirgindim buraya. 🥴 ama simdi yazdiklarini okuyunca cookkkk sevindim❤️❤️❤️

terapiye ne zaman baslayacak? daha iyi olacak emin ol. sarkiya tepki vermesi harika bence.
Ay sassy yapma Allah aşkına o günde dedim sana. Pireye kızıp yorgan yakılır mı ? ❤️ Mantıklı insansın sen yapma.

Annem cuma günü rehabilitasyon merkezine geçti 🧿 yarın ilk terapi günü . Pazartesi -cuma arası.
İnşallah inşallah dediğin gibi olur.
Felçli ayağını gıdıkladığımda hafifçe çekiyor onu🤲🏻🥺🧿

🥺🥺 o yattıkça allahım sana evlatlarına eşine sağlık sıhhat versin çok acı arkadaşım malesef seni teselli edebilecek bir sözcük bulamıyorum:KK43:
Kendi adıma da senden özür diliyorum en azından benim hep bir umudum var haklısın, sanki nankörlük yapıyormuşum gibi geliyor ama insanız, hep bişeyler istiyoruz bilmiyorum 🥺

Annen için dua okudum şimdi. Allah nurlarda yatırsın 😢❤️
Allah razi olsun kuzum sagol ruhuna degsin insallah.
Oyle dusunme nankorluk mu olurmus hic ben biran once sagligina kavusmasini o kadar cok istiyorum ki inan kendi annem gibi dusunuyorum.
Ne kadar uzuldugunu tahmin edebiliyorum, her an guzel bir seyler olmasini doktorlardan guzel haberler duymaya ne kadar ihtiyacinin oldugunu anloyorum.
Gozunun icine baktigini hissediyorum surekli anneni izliyorsundur..
Ben sadece bugun cok kotuyum cok ozledim cok bazen boyle oluyor ama yanimda o biliyorumm geliyor bizi ziyarete opuyor beni gidiyor biliyorum😭 yoksa nasil dayanilir

X