* Annem güzel annem *

Cok gecmis olsun rabbim sifa versin annenize.
Benim de babam rahatsiz suan ve tam olarak hissettiklerinizi ,hissettigimi düşünüyorum .

Kabima sigamiyorum ,moralim cok bozuk , içim sıkılıyor.

İnşallah yakin zamanda saglikli guzel gunlerimize doneriz.

Allah tum hastalara sifa versin inşaallah

Cok gecmis olsun rabbim sifa versin annenize.
Benim de babam rahatsiz suan ve tam olarak hissettiklerinizi ,hissettigimi düşünüyorum .

Kabima sigamiyorum ,moralim cok bozuk , içim sıkılıyor.

İnşallah yakin zamanda saglikli guzel gunlerimize doneriz.

Allah tum hastalara sifa versin inşaallah
Neyi var babanızın , Allah size sevdiklerine bağışlasın.
Çok zor 😔

Merhaba. Uzun süredir giremiyorum hesaba. Girip girmez özele geldim.
Güzel anneciginiz nasıl oldu ?
Anlıyor , kafasıyla ya da sol eliyle gözleriyle cevap veriyor.
Bugün kendi adını yazar mısın dedim , tablet verdim ekrana yazdı parmağıyla ama adı değil . Hiç bişry değil daha doğrusu . Anlamsız . Adı Şükran .

Ama öte yandan çok şükür destekli oturmaya başladı , bugün 12 gün sonra ilk kez meyve suyu içti ve çorba içti. Konuşamıyor yani nefes destek amaçlı boğazında delik var ses çıkmıyor ama sürekli bişeyler anlatmak istiyor arada da gidiyor bence kafası. Bilemedim 🤷🏻‍♀️ Ama çok şükür, bin şükür . Yavaş yavaş 🥰🧿

Evet , çok normal kendiyle kendinde olmama durumu arasında gidip gelmeler.

Hele iyileşsin, karakterinde ki degisikliklere inanamayacaksınız. :)

Kimisi gergin oluyor, kimisi bebek gibi hassas, kimisi çok duygusal.

Frekansları değişiyor sonuçta canlarımızın.

İyi olsun , evine tekrar dönsün , torunlarını sevsin. Yakında gelecekler inşaallah , çabuk toparlan Şükran teyzemiz. Dualarımız seninle.

Evet , çok normal kendiyle kendinde olmama durumu arasında gidip gelmeler.

Hele iyileşsin, karakterinde ki degisikliklere inanamayacaksınız. :)

Kimisi gergin oluyor, kimisi bebek gibi hassas, kimisi çok duygusal.

Frekansları değişiyor sonuçta canlarımızın.

İyi olsun , evine tekrar dönsün , torunlarını sevsin. Yakında gelecekler inşaallah , çabuk toparlan Şükran teyzemiz. Dualarımız seninle.

bu fotoğrafı eklemeyi unutmuşum , adını o yüzden yazdım aslında .
Adını hatırlıyor musun ? Yaz buraya dedim, tamam dedi kafasıyla .. adıymış bu 🥺❤️🧿 canım benim ya..
Bence biraz bebek gibi oldu annem . Bilmiyorum tabii ki henüz ama bence çocuk gibi oldu ❤️

Eklentiler

• 1079A1BA-84BF-4A6A-8041-CBE88C73B7EE.jpeg
    1079A1BA-84BF-4A6A-8041-CBE88C73B7EE.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 130
bu fotoğrafı eklemeyi unutmuşum , adını o yüzden yazdım aslında .
Adını hatırlıyor musun ? Yaz buraya dedim, tamam dedi kafasıyla .. adıymış bu 🥺❤️🧿 canım benim ya..
Bence biraz bebek gibi oldu annem . Bilmiyorum tabii ki henüz ama bence çocuk gibi oldu ❤️

Daha çok erken Berlin. Az daha sabır. O parmakları kibirdatip bir şeyler yazabilmesi bile mucize. Güzel gidiyor anneciginiz. Sağlıkla evine dönecek inşaallah 🤲

Allahın mucizelerine sual olunmaz🙏🏻 şükürler olsun anneme verdiği nefes için.
İnşallah bizlerle, torunlarıyla göreceği güzel günler yazmış olsun Allah.
nefesimin son gününe kadar, annem için elimden geleni yaparım. Benim yaptığımın ne önemli vsr ki onun yaptığı anneliğin yanında ?
onun hakkının binde birinin ödeyebilir miyim? Maşallah subhanallah bugün biraz daha iyi annem, biraz daha uyanık. Neyi ne kadar anlıyor bilmiyoruz fakat bu da bir adım🙏🏻🧿
Şükürler olsun bu günümüze.

Önce Allah’ın izni sonra doktorların ve bizim çabamız ..
Başaracak, başaracağız değil mi ? 🤲🏻💪🏻🧿
Kalbindeki bu sevgi ile neleri neleri aşarsınız anne kız
Rabbim acil şifalar versin

Annemin yanındaydım yine.
Boğazındaki deliğe bir alet koydular , ses çıksın diye.
Anlamsız mı konuştu yoksa zor konuştuğu için ben mi anlamada zorluk çekiyorum bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bide aletten dolayı sesi robot gibi çıkıyor. Sanırım benim de alışmam gerek diye düşünürken, annem yastığını düzeltmeye çalıştı, rahat edemedi. Ne yapayım söyle bana dedim ,
‘Yana Çek, kaldır onu’ dedi 🥺🤲🏻🧿 Allahım sana şükürler olsun.
Allahım sana şükürler olsun 🤲🏻❤️🧿 tabii ki zorlanıyor konuşurken, tane tane değil ama buna da şükürler olsun. 🤲🏻❤️🧿

Annemin yanındaydım yine.
Boğazındaki deliğe bir alet koydular , ses çıksın diye.
Anlamsız mı konuştu yoksa zor konuştuğu için ben mi anlamada zorluk çekiyorum bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bide aletten dolayı sesi robot gibi çıkıyor. Sanırım benim de alışmam gerek diye düşünürken, annem yastığını düzeltmeye çalıştı, rahat edemedi. Ne yapayım söyle bana dedim ,
‘Yana Çek, kaldır onu’ dedi 🥺🤲🏻🧿 Allahım sana şükürler olsun.
Allahım sana şükürler olsun 🤲🏻❤️🧿 tabii ki zorlanıyor konuşurken, tane tane değil ama buna da şükürler olsun. 🤲🏻❤️🧿
Pınarım benim sınıf arkadaşım da aynen o dediğin makine ile konuşuyordu. Gençti.

Bir süre kullandi onu. Ses metalik çıkıyor. Sanki yankılanıyor.

Zamanla kurtulacak. Fizik tedavi ile düzelecek. Lütfen sabret

Metalik sese alıştım diyemem. Ama zamanla yadırgamaz hale geldim.

Allah acil şifalar bahşetsin şu mübarek gunlerim yüzü suyu hürmetine.

Pınarım benim sınıf arkadaşım da aynen o dediğin makine ile konuşuyordu. Gençti.

Bir süre kullandi onu. Ses metalik çıkıyor. Sanki yankılanıyor.

Zamanla kurtulacak. Fizik tedavi ile düzelecek. Lütfen sabret

Metalik sese alıştım diyemem. Ama zamanla yadırgamaz hale geldim.

Allah acil şifalar bahşetsin şu mübarek gunlerim yüzü suyu hürmetine.
Amin amin amin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
o şeyi çıkaracaklarmış . Yeteri kadar gücü geldiğinde o nefes desteğini çıkaracaklar allahın izniyle .
Bu bile Allah’a şükür sebebi.
Devamı gelsin inşallah. O kadar mutlu oldum ki mutluluktan ayağım takıldı düşecektim 🤲🏻🥺🧿❤️

Cok mutlu oldum anneniz icin . Daha guzel gunleriniz olsun inşallah.gecenlerde yazmistim . Benim babamda duzeldi biraz daha iyi olacak inaniyorum .
Allah annenize babama ve tum hastalara sifa versin inşallah ❤️

Cok mutlu oldum anneniz icin . Daha guzel gunleriniz olsun inşallah.gecenlerde yazmistim . Benim babamda duzeldi biraz daha iyi olacak inaniyorum .
Allah annenize babama ve tum hastalara sifa versin inşallah ❤️
Ben belki kaçırdım yorumunuzu ya da kafam çok dolu hatırlamıyorum çok özür dilerim , babanızda da gerçek kanama mı olmuştu? Yani annemdeki büyük bir kanamaymış sol tarafta.
Böyle şeyler okuyunca umut doluyorum.Allah razı olsun, size de bir daha da yaşatmasın 🧿❤️

Ben belki kaçırdım yorumunuzu ya da kafam çok dolu hatırlamıyorum çok özür dilerim , babanızda da gerçek kanama mı olmuştu? Yani annemdeki büyük bir kanamaymış sol tarafta.
Böyle şeyler okuyunca umut doluyorum.Allah razı olsun, size de bir daha da yaşatmasın 🧿❤️
Yok benim babamin farkli rahatsizliklari vardi .ben uzuntuden sigamiyorum msjiniza karsilik yazmistim .ayni duygulari yasiyordum . Amin

X