annem her şeyi esirgiyor

Tek kalmak sizin için neden büyük sorun olur? Mecburiyet yok bence ortada. Gidin kendi evinizde ne istiyorsanız yapın sizinki kendinize eziyet
Ağır konusucam ama birinin bunu sana söylemesi lazım. Evliliğinde sorun olmasa eşin seni hasta ananın başına parasız pulsuz atıp gitmezdi. Yarın öbür gün seni boşarsa eteğinde cocuklarinla parasız pulsuz yine dönebilecegin tek yerdesin. O yüzden ya iş bulmani ya da annenle iyi geçinmeni tavsiye ederim
ay siz ne kadar rezilmişsiniz hayretler içinde okudum. püüü reziller. sen de anne mi olacaksın... neyi onaylıyorsan tam olarak o olursun... rezilsiniz.

Yerinizde olsam anne evini bir opsiyon bile görmezdim. Evet kötü ama anneniz sizi yük olarak görüyor, sıgınti fazlalik muamelesi yapiyor. Yetiskin insansiniz. Istemiyorsa istemiyordur, biz vicdanen buna nasil olur desek de basbaya oluyor iste. Yalniz kalmak bundan daha iyi degil mi? Peteginizi acarsiniz en azindan.
başka özel durumlar var ve gidemiyorum sonuç olarak. elbette ben de bunu düşünecek kadar akla sahibim. şu an beş dakika içinde okuduğunuz o yazıda 5 dakika içinde aklınıza gelen bu fikir sizce benim bu süre zarfında aklıma gelmemiş olabilir mi? her özel durumumu da sayıp dökecek değilim, anlatmak istediğim kadarını anlatırım.

kalamam şimdilik boş, başka özel durumlar var sonuç olarak gidemiyorum. heralde benim de kafam çalışıyor bu eziyeti çekmektense kendi evime gidecek kadarını ben de düşünebiliyorum. ben sadece nasıl idare edebilirim ne yapayım annemle diye içimi döktüm.

Bana yükselmenize hiç gerek yok. Bir insanın kendi evinde kocasıyla sorunu yoksa kalmamasının geçerli bir sebebi olduğunu sanmıyorum. Kafanız çalışsa şimdiye kendi yolunuzu çizmiştiniz ya neyse. Sorunuza cevap vereyim hiçbir şey yapmazsınız annenize. Mecbur çekeceksiniz. İdare etmek istiyorsunuz ne istiyorsa yapın ne derse tamam diyin.

Asıl annesinin evi korkunçlu :işsiz: bı de kadın istemiyor yani evinde kimseyi, apaçık ifade ediyor ve haklı bence. Anne zaten ruhsal olarak rahatsız belli, durumu tıbbi, keyif için kimseyi günlerce ağırlamak zorunda değil. Kendi evinde tek kalmanın nesinden korkulur allahaskina? Konu sahibi de sağlıklı değil bence
tek sağlıklı senmişsin şu agresif ve olmayan meseleden olmayacak yorumlar çıkarmanızdan teşhisi koydum. korktuğumu mu söylemişim? nerde söylemişim ayyy iğrençsin zaten.

Annenizin bu yastan sonra huyu degismez. Eve maddi açıdan yuk olarak görüyor sizi, istemiyor. Siz de baya yüzsüz yüzsüz hala gidiyosunuz. Her dedigine katlanacaksiniz o zaman. Ya da param yok demeyeceksiniz evinin her ihtiyacini karsilayacaksiniz ki sussun. Koca kadını degistiremez burda kimsenin yorumu
yüzsüz diye sana derler, ne kadar iğrençsiniz.

Kusura bakmayın da evinizde neden yalnız kalamıyorsunuz ? Çocuk musunuz ? Ben kızımla tek başıma kalabiliyorum. Madem yalnız kalamıyorsunuz o zaman çekeceksiniz.
dünyanın en saçma yorumu. kızın ve sen iki kişi ediyorsunuz. yani yalnız değilsiniz. tek mesele tek kalmamak da değil, özel bir meselem var ve gidemiyorum sonuç olarak. çocuk olan sizin aklınız. baya düşük bir seviyede sanırım, çünkü beş dakikada okuyup aklınıza gelen şeyin benim aklıma gelmediğini düşünecek kadar sığ

Hasta ananın basina eşi atmamış kiii, kendisi duramamis. Ay göbek bağını koparamadan evlenenlere her gördüğümde sasirmaktan vazgecemicem ben sanırım. Ne ana eviymis kardesim. Anan da kendi capindahakli. Kadin giyinip oturuyo, petek acmiyor dogalgaz faturasi odemitorsa niye snein yuzunden ödesin?
iğrenç bir yorum... kendisi duramamış bilmem ne... evliliğim hakkında yorumlar. iğrençsiniz.

Yorumlarınıza bakılırsa son derece geçimsiz ve huysuz birine benziyorsunuz konu sahibi.. Herkese "iğrençsiniz iğrençsiniz" diyip durmuşsunuz. Acaba annenize olan tavrınız da mı bu şekilde? Kadın belki bu nedenle sizden rahatsız oluyordur.
yok size özel böyle davranıyorum aslında, çünkü evliliğim hakkında hiç söylemediğim, hatta diğer meseleler hakkında da hiç söylemediğim çok çirkin bi üslupla karşılaştım. pek güzel dilden anlayacaklarını da düşünmedim, direkt saldırgan bir yaklaşımdı çünkü. pek muhterem kadın, siz de belli ki o mesajları göz ardı edip sadece benim yazdığıma bakmışsınız. hemen beni yaftalamanızdan anlıyorum. acaba siz de herkese böyle olmadık sözler söyleyerek mi sorunlarını dinlersiniz?

öyleyse sussanız daha iyi olur, bu onun derdine daha büyük bi fayda sağlar.

özel bir durum var demek ki

Yani olabilir tabi ki.
Ama orasi annenizin evi ve onun kurallari ve sizi acik acik istemiyor, bunu illa dile dökmesi gerekmez. Cok yemenizi istemiyorsa yemeyin. Petegi acmanizi istemiyorsa acmayin. Hoş degil ama bakım cagini gecmissiniz. Kadin size bakmak istemiyor. Calisip maasin yarisini annenize verseniz sorun cozulur bence.

Evet siz korkuyorum demediniz
Esimle sorunum var da demediniz
Ama bizim aklimiza yetiskin bir kadinin 3 kurusla istenmedigi yerde kalmaya calismasi bu ihtimalleri getirdi.

Sizi kurtaracak tek sey calisip kendi paranizi kazanmak.
Asgari bile alsaniz, anne faturayi ben odeyecegim diyip petekleri acarsiniz.

Son düzenleme:
yok size özel böyle davranıyorum aslında, çünkü evliliğim hakkında hiç söylemediğim, hatta diğer meseleler hakkında da hiç söylemediğim çok çirkin bi üslupla karşılaştım. pek güzel dilden anlayacaklarını da düşünmedim, direkt saldırgan bir yaklaşımdı çünkü. pek muhterem kadın, siz de belli ki o mesajları göz ardı edip sadece benim yazdığıma bakmışsınız. hemen beni yaftalamanızdan anlıyorum. acaba siz de herkese böyle olmadık sözler söyleyerek mi sorunlarını dinlersiniz?

öyleyse sussanız daha iyi olur, bu onun derdine daha büyük bi fayda sağlar.

=))
Yok, ben her yorumu okudum. Sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak çıkarım yaparak yalnız kalmaktan korktuğunuzu düşünmüş insanlar, ki ben de öyle düşündüm çünkü ben de yalnız kalmaktan korkuyorum, bunda anormal bir durum yok ki. Kimse size hakaret etmemiş ama siz maşallah "iğrenç, salak, sığ.." Tamam biz susalım siz kendi kendinize yorum yapın madem=))))))

=))
Yok, ben her yorumu okudum. Sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak çıkarım yaparak yalnız kalmaktan korktuğunuzu düşünmüş insanlar, ki ben de öyle düşündüm çünkü ben de yalnız kalmaktan korkuyorum, bunda anormal bir durum yok ki. Kimse size hakaret etmemiş ama siz maşallah "iğrenç, salak, sığ.." Tamam biz susalım siz kendi kendinize yorum yapın madem=)))))
çok daha faydalı olur. korkmak normal bir şey, ancak ben korkmuyorum. anormal bulduğum için değil zaten korkmadığım ve hatta korkmakla alakalı tek bir şey söylemediğim için üstüne üstlük evliliğim gayet normal demem rağmen yakında boşar filan denmesi çok yanlış. salak, sığ kelimelerinden çok daha kırıcı. ve evet böyle yazacaksanız yorumlarda zaten yorum yapmayın.

X