Annem kocamın eski sevgilileri den bahsediyor.

müge anlının dediği gibi dünyada erkek mi kalmadı,engelli çocugunuzun olma olasılıgını biliyorsunuz dimi?
Sizin düşündüğünüzü biz de düşündük tüm tetkiklerimizi yapıp risk almadık hanımefendi, bu kadar kafanızı meşgul etmeyiniz rahat olabilirsiniz.

Bana gorede akraba evliligi olmamasi gereken birsey ama bunu yapan bir suru insan var linclenecek bir olay degil evlenmis bitmis. Anneniz uvey anne mi gercekten niye boyle davraniyor konusmadiniz mi hic bu konuyu annenizle?

Başka insan çoktu elbette, ama ben onu tercih ettim. Eşimi tanımıyordum ve hiç görmemiştim. Kendisi harika bir insandır, sevdim ve evlendik. Benim gündemim bu değil.

Her kuzeniyle evlenende de ayni laf "Hiç gormedim, tanimiyordum."
Insan kuzenini nasil tanimaz ya. Biz ic içe degiliz farklı ülkede, şehirde kuzenim var ama taniyorum yani kim olduklarini.
Sizin aileleriniz bilincli olarak evlenme yaşinizi bekleyip sonra birbinizle evlendiriyor herhalde.

Anneniz kendinde değil galiba.. Ne alaka damadın eskilerinden bahsetme. Bu sıralamada bir yanlışlık var galiba

Bir insan öz kardeşinin çocuğunu evlenecek yaşa kadar tanımamışsa kardesiyle arasi kötüdür.

Muhtemelen sizin yegeniyle evlenmenize cok sicak bakmiyordu. O yuzden bu sekilde rahatsiz edecek sekilde davranıyor olabilir.

Sizin düşündüğünüzü biz de düşündük tüm tetkiklerimizi yapıp risk almadık hanımefendi, bu kadar kafanızı meşgul etmeyiniz rahat olabilirsiniz.
Siz risk almadınız diye gen aktarımı olmuyor mu? Çocuğunuzda çıkmaz ama onun çocuğunda çıkar. Ona nasıl önlem aldınız? Ayrıca kusura bakmayın da aile ilişkileriniz leş. Anneniz, kızımı kardeşimin oğluyla nasıl evlendirdim diyeceğine gevrek gevrek girl friends muhabbeti yapıyor. Dayınız da sizinkileri anlatsın ödeşin.

annenızin konuşmalarından çok daha büyük sorunlarınız var bence akraba evliliği ilerde doğacak çoçuk off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…