ANNEMDEN ÇOK ŞİKAYETÇİYİM!!!!!!!!!

handantek

Sudan sebeplerdir damladamla birikip bizi boğan
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
154
115
41
Herkeze merhaba,
Arkadaşlar 35 yaşımdayım. Bir sene önce bir evlilik yaptım 10 ay evli kaldım ve boşandım ailemle birlikte yaşıyorum. Yalnış bir evlilikti daha fazla uzatmanın anlamı yoktu. Neyse ki boşandım. Şimdi hayatımda yeni biri var. Onunla evlenir miyim bilemiyorum ama şu an mutluyum. Bunu annem de biliyor. Ve korkuları var tekrar aynı şeyleri yaşamamdan korkuyor. Ona hak veriyorum ama çok üstüme geliyor. Sürekli geçmişte yaptığım hataları yüzüme vuruyor. Hakaret ediyor...erkeklerin beni aptal saf gördükleri için bana yaklaştıklarını bağıra bağıra söylüyor...Benim ilişkilerimdeki anlayış ve hoşgörümü gurursuzsun onursuzsun diyerek yüzüme yüzüme bağıra bağıra haykırıyor. Ama annem abime ve babama karşı da hep böyle...Hep bizim kötü hain düşüncesiz bencil olduğumuzu haykırır bize...Arkadaşlar ne olur bir akıl verin. Ne yapmalıyım 1 haftadır benimle konuşmuyor. Dün yine bağırıp durdu hain bencil sevmiyorum artık seni diye....Bir akıl verin lütfen :KK43:

Ya bana akıl verecek yada eleştirecek bi tane insan yok mu....çok enteresan valla....

genelde boşanıpta anne evine dönen kızlar
bu defada anneden çekiyor hiç memnun ve mutlu bir arada yaşayanı görmedim

Ben belli bi yaştan sonra aileyle beraber yaşanmayacağını düşünüyorum.Imkanınız varsa ayrı eve çıkın

Ayni tür anneden bende de var canim.Ha ben esimden ayri degilim.ama bugun ayrilsam aynilarini yasayacagimdan hic suphem yok.Kesinlikle ayri eve cikman daha hayirli olur senin icin.Yoksa bu olaylar yer bitirir seni..

Bosanma nedeniniz nedir?

Anneniz belki haklidir.
Kizmayin ama insanlar bazen kendilerini objektiv göremez.

Aslında nedeni annen sanırım 1. eviliğini onaylamadı sende bilerek evlendin. O yüzden senin için üzülüyor olabilir mi? Çok korkuyordur kadıncağız belkide artık mutsuz olmandan. O da artık üzüntüden ne dediğini bilemiyor olabilir :KK43:

Büyük sözü dinlemeyip evlenenler çoğunluk olarak boşanıyor sonra yine anne suçlu oluyor burnunun dikine gidendin sonu hep kötü olmuştur
Aslında nedeni annen sanırım 1. eviliğini onaylamadı sende bilerek evlendin. O yüzden senin için üzülüyor olabilir mi? Çok korkuyordur kadıncağız belkide artık mutsuz olmandan. O da artık üzüntüden ne dediğini bilemiyor olabilir :KK43:

Malesef ki annenin sorunları var çünkü sadece sen değil abine ve babana da öyleymiş sorunu hep birlikte annenize anlatsanız davranışının kötü olduğunu belki kabul eder desteğe ihtiyacı var belki kendinin eskiden yaşadığı şeylerdir sizlere yaşatıyor olabilr

X