Annemden parayı nasıl istemeliyim?

baby hiç rahat durmazmısın sen :eek:lmaz:

aliden yeni kurtuldun daha
ebe kızım dur artık biraz :eek:lmaz:

kimnerden bulursa bulsun parayı ailenden isteme bir erkeğide asla para vermeye alıştırmaa :eek:lmaz:

böyle giderse iyi bir paatağı hak ediyorsun sen :eek:lmaz:

lilyumcuma kesinlikle katılıyorum
değil ailenden istemek kendi harçlığın bile olsa verme
alıştırma yani
yoksa sonu gelmez

Arkadaşlar annemde çoğunluk gibi düşünüyor. Şimdiden alıştırma onu dedi. Kesinlikle olmaz sonra alışırsa baş edemezsin faln dedi :S Artk inşallah ailesi gönderir. Ya allah büyük dua edebilirim ancak :KK43: Uf hayırlısı olsun... Böyle yardm edemiorm ama inş. Allah büyük ya :KK43: çok isterdim göndermeyi ama malesef ooffff

aklın yolu birdir tatlımkaydirigubbakcemile2

bu kadar iyi hoş anlattığın bir genç bir kızla niçin para muhabbetine girer o halde
işin bu yönünü düşündünmü canım :hulya:

bence onun para sıkıntısı çektiğini enson duyacaklardan olmalıydın

valla nacizane fikrimm sendede olmadığını bildirmem yönünde
bak oğluşum var benimde 21 yaşın da bazen oda parasız kalır böyle durumlara düşer babaya söylemeyediğide olur ben güzel bir dille aracı olur babasına anlatırım yada varsa ihtiyacını kendi yanımdan temin ederim a.s

anneler oğlanlarına dayanamaz erkek arkadaşın annesinden istesin canım bırak tüm sorunları kendin çözmeye kalkma bu kadar verici olma yanlışsın yanlış yoldasın :teselli:

bencede size hak verdim bunu duyması gereken en son kişi sen olmalıydın baby bence verme para falan o erkek istiorsa ihityacı varsa biyerden bulmalııı

ben para verdim, sen verme. çok çok zor bir durum olmadıkça yani. bunu söyleyebilirim ancak...

Bence o ailesinden istesin parayı.. sen gönderme aynı yaştayız. Hemen hemen düşüncelerini biliyorum ona yardım etmek istiyosun ama bunu yapmamalısın elindeki paranın değerini bilmeli.. sen şimdi yollarsan zaten yollıycak biri var diye hepten har vurup harman savurucak. Ben kendi sevgilimden yada arkadaşlarımdan biliyorum canım.. sen bi insana nekadar yardım edersen dahasını ister daha fazlasını.

Kızım sen deli misinnn? erkek adama para mı verilir ya??? tepene çıkartmak istiyosun herhalde.Nerden bulursa bulsunn:mymeka:

Kızım sen deli misinnn? erkek adama para mı verilir ya??? tepene çıkartmak istiyosun herhalde.Nerden bulursa bulsunn:mymeka:

sürekli ver alışkanlık yapsın bende böyle erkekleri erkekden saymadım hiç bir zaman

nasıl erkek yetiştiriyorlarsa
üstelik evlilik yok henüz

alıştırma en iyisi

vereliniortak

bence annene söyle. borç olarak alınabilir o para. demekki zor durumda.
benim kızım gelse,erkek arkadaşım zorda dese,borç olarak 50 ytl veririm. ne olacak... borç ama hibe değil....
bana ters gelmedi....

bende aynen böyle düsünüyorum ortada ters bır durum yok..
somucta yanımızda oldukları zaman hesabı hep onlar oduyor falan filan..
hanı kadın erkek esıttı??
bayan sıkısınca sevgılısı bulup verınce sorun olmuyorda bayan verınce mı sorun??
bende aynı seylerı yasadım esım hıcbıseyımı eksık etmezdı Allah razı olsun ..
3 haftada bır gelıdı okuldan yanıma o da askerı okuldaydı bı keresınde artık bu hafta param yok dedı
bende sen yeterkı gel bu seferlık bendensın dedım ..
kotu mu ldu hayır ..
calısmıyorum yıne hersey ondan...

Günün birinde benim kızım gelip bana "anneee sevgilimin okul harçlığını göndericemde azcık para ver" dese, ağzına çakarım iki tane:eek:lmaz: . Her anne tabiki çocuğuna yardımcı olmalı ama başkasının annesi babası varken sırf sevgililer diyede kimse kusura bakmasın vermem, bana böyle bir konuyla gelen kızıma da haddini bildirirm.sengözlerimebaksanab

bence buyuk konusmamak gerek..
hıcde oyle agzına cakılacak gıbı bır durum yok ortada ..
Allah evlatlarımıza baska dertler vermesın..

Baby seninle sevgülü olabilirmüyükk.Bu aralar accık sıkışıkım da kaydirigubbakcemile3
O okula onu kim gönderdi anası babası para harcanacağını bilmiyorlarmıydı biliyorlardı e ozaman neden bu çocuk anasından babasından para istemeye çekiniyor anlamadım.
Boşver güzelim yaaa.Sakın para falan verme.Anasından babasından istesin.Sen annene dil döktüğünle kalırsın.Kimileri sana kaliteli yalan bile bulmuş ama uyma sen :1ninca:KK43:yalanın kalitelisi nasıl oluyorsa?):hulya:
Heheh bu arada zamanında eski sevgilime bende çok para kaptırmıştım.Ama ozaman ben çalışıyordum kaptırdığım kendi paramdı.Yavaş yavaş kafama dank etmeye başladığı günlerdi sevgülümle bankadan maaşımı çektik ama maaşım olduğunu söylemedim.Biraz dolaştık sonra kem küm etmeye başladı.Anladım dedim bu beni yolunacak kaz gördü sanırsam zemuszemus Sonunda çıkardı baklayı ağzından.Para lazımmış borç istedi.Bundan önceki borçların daha geri dönüşü olmamıştı.Bende uyanıkım ya aaaa keşke olsaydı verirdim bende de hiç yok dedim.E az önce çektik ya dedi.Dedim onu arkadaşıma sevgilisi gönderdi o benim param diil lülülülülülü

bırak herkes nerden bulacaksa bulsun parasını

herkesin başında ailesi var dimi

idareli kullansaydı parasını

sen niye kendini şartlandırdın ki ona para vereceğim diye

hiçte kendini sıkıntıya sokma

kendin için isteyeceksende iste annenden ama bir erkek için asla

parayı isteceksin annenden ona vereceksin 2gün sonra ihtiyacın olacak kendin için

budefa tekrar istemek zorunda kalacaksın yine zorlanacaksın

bugün 50 ytl verirsin alışır ve yarın öbür gün zayıf noktanı çook iyi bilir bu 100'de olur 200'de olur. bence alıştırmamalısınız bence vermemelisiniz.. Onunda ailesi var oğullarının zor durumda kalmasın istemez herhalde ve erkek arkadaşınız nasıl cumaya kadar çıkamicağını size söyleyebiliyorsa onu doğuran büyüten anne ve babasınada söylemeli...

eger simdi ona para varirsen
ve ilerde is cidiye binerse annen bu durumu karsina cikarir
yani senin 50 tl ne muhtacti felan filan iste
bence bisey yaparken birazda ilersini düsünün

benım bı arkadaşım vardı okulda bı cocukla cıkıyordu süper gıdıyodu ılışkılerı cocuk paraya sıkıştı kızda bı sekılde aıledne ısteyıp yuklu mıktarda para verdı cocuğa sonra ne mı oldu cocuk kızı terkettı kız cok kötu olmuş duyduğuma göre aılesınede acıklayamamış yanı dıkkat etmek lazım bugun 5 yarın 10 .perşembenın gelişi carşambadan bellıdır derler tatlım sevmek güzelde sürekli kalbımı kullanmak güzel değil az bişi mantık koy arayakolay gelsın

X