Annesiyle kus olan varmi

tugbaoyku

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
307
40
27
Ben 5 senelik evliyim annem hep eşime bireyler diyordu eşimde bana takiyordu hep ailem yüzünden kavga ettik. 2 gün öncede annem kızıma demiş kızım 5 yaşında işte x kişiyle konuşma gezmeye gitme demiş. Ben o kişiyle gezmeye gittim bunun gibi bir çok neden. Evde huzurum kalmadı annemi aradım tartıştım. Eşim diyor artık göndermiyorum kızımı oraya eşimde çok bunaldı evde huzurum kalmadi annem laf söylüyor Eşim kaldırmıyor buktim

Ben de şimdi annemle alakalı bir başlık açtım nolursa olsun başımızın tacı onlar ağza alınmicak şeyler dedim kendimi berbat hissediyorum

Küsmekte olmaz kuzum. Yaşına ver bir şeyleri. Gene emekleri çoktur üstünde. Büyük konuşmayayım ama eşime sebep değil annemle küsmek, anneme sebep eşimi boşarım. Ki çocuğum da var. Bir kere sesini yükseltti diye kıyameti koparttım. Annemin eşime zararı olmadıkça, annem hakkında yorum bile yapamaz

Ben 5 senelik evliyim annem hep eşime bireyler diyordu eşimde bana takiyordu hep ailem yüzünden kavga ettik. 2 gün öncede annem kızıma demiş kızım 5 yaşında işte x kişiyle konuşma gezmeye gitme demiş. Ben o kişiyle gezmeye gittim bunun gibi bir çok neden. Evde huzurum kalmadı annemi aradım tartıştım. Eşim diyor artık göndermiyorum kızımı oraya eşimde çok bunaldı evde huzurum kalmadi annem laf söylüyor Eşim kaldırmıyor buktim
Söyledikleri eşinizle aranızı aşırı bozacak derecedeyse ve haklıysa annenizle aranıza mesafe koyun.

Küsmekte olmaz kuzum. Yaşına ver bir şeyleri. Gene emekleri çoktur üstünde. Büyük konuşmayayım ama eşime sebep değil annemle küsmek, anneme sebep eşimi boşarım. Ki çocuğum da var. Bir kere sesini yükseltti diye kıyameti koparttım. Annemin eşime zararı olmadıkça, annem hakkında yorum bile yapamaz
Annem sürekli evime karışmak istiyor inan huzurum yok 5 senedir benim ailem amca yenge yüzünden evde kavga gürültü

Huzurunu bozuyorsa , haddi olmayan şeylere karışıyorsa küsülür. Ben yıllardır küsüm, 1 aydır doktor meseleleri için benim evinde ama daha bir defa oturup sohbet etmedim, eşim de etmedi. Güler yüz gösterdiğimizde huzur bırakmıyor çünkü.

Senin 1.önceliğin çekirdek ailenin huzuru artık. Kocanın haklı olduğundan eminsen, sen de rahatsızsan mesafe koyman kendi yararına. Cennet huzur bozan annelerin ayağının altında değil, yanlış öğrettiler bize

Hiçbir şey anlamadım eşin neden celallendi
Ya annem ve eşim konusmyor annem herseye karışmak istiyor sürekli kavga içindeyiz
Huzurunu bozuyorsa , haddi olmayan şeylere karışıyorsa küsülür. Ben yıllardır küsüm, 1 aydır doktor meseleleri için benim evinde ama daha bir defa oturup sohbet etmedim, eşim de etmedi. Güler yüz gösterdiğimizde huzur bırakmıyor çünkü.

Senin 1.önceliğin çekirdek ailenin huzuru artık. Kocanın haklı olduğundan eminsen, sen de rahatsızsan mesafe koyman kendi yararına. Cennet huzur bozan annelerin ayağının altında değil, yanlış öğrettiler bize
Eşim diyor ben konuşmuyorum ama senin annene gitmene karismadim mesela annem hep kocam halkında olumsuz konuştu örnek kaynanam aradi senin oğlun huysuz bilmem ne dedi hep kotuledi

Arkadaşlar hep kendisi hakli görüyor cok yıprandım. Ben cumartesi dayımın oğlu asker kuranı vardi ailem gittim. Evleri uzak 2 saatlik. Eve geç geldim 1 de buda bağırdı çağırdı. Birahane annelerle bi yere gitme dedi ailemle konuşmuyor. Kırıcı şeyler dedi ailenle bir daha bi yere gitmeyeceksin dedi. Bana cok eziyet etti sen kaltaksin dedi. Afedersin erkek doktor şeyini almaya gidiyorsun dedi cok laf dedi bunlar bir kaci. Hayat enerjim bitti sürekli ağlıyorum hpv olmuşum banan3 senin virusunden dedi bende dedim Yüzüne karşı Allah sana 5 katı versin kim hakli destek bekliyorum. Allaha havale ettim içim çok dolu
Bu mesaj size ait! Bir ay bile olmamış. Bu adam için mi annenizle küssünüz? Üstelik hpv sonucunuz da pozitif çıkmış daha yeni. Size kaltak denilen evliliğinize annenizin müdahale etmesi, eşiniz hakkında olumsuz konuşması çok normal. Sizin kızınıza elin herifi bunları yapsın, bir de size küssün, acaba siz ne yaparsınız? Bir de annenizle konuşmuyormuş “paşam”!

Ya annem ve eşim konusmyor annem herseye karışmak istiyor sürekli kavga içindeyiz

Eşim diyor ben konuşmuyorum ama senin annene gitmene karismadim mesela annem hep kocam halkında olumsuz konuştu örnek kaynanam aradi senin oğlun huysuz bilmem ne dedi hep kotuledi
Eşin sahibin mi, ne hakla annenle ilişkine karışıyor?

X kim ? Huzurunuz bozuluyorsa görüşmeyin ya da net bir şekilde konuşup cizginizi çizin

Bu mesaj size ait! Bir ay bile olmamış. Bu adam için mi annenizle küssünüz? Üstelik hpv sonucunuz da pozitif çıkmış daha yeni. Size kaltak denilen evliliğinize annenizin müdahale etmesi, eşiniz hakkında olumsuz konuşması çok normal. Sizin kızınıza elin herifi bunları yapsın, bir de size küssün, acaba siz ne yaparsınız? Bir de annenizle konuşmuyormuş “paşam”!
Aaaa bu o mu ?

Tam 10 senedir küsüz. Ölüm/cenaze dahil görüşmedik. Birbirimizinkine de gitmeyiz.

Allah yolunu bahtını açık eylesin ama benden uzakta diyorum hep.

Ama önceki mesajda gördüm, sizde eşi tercih edecek bir durum yok, adam ona değmez onun için annenizi silmeye çalışmayın.

Annenle arana mesafe koy yoksa yuvandan olacaksın. Bak bu model tehlikelidir, insanı hasta eder, annen de olsa herkes mesafesini yerini bilmeli. Bilmeyeni de yerine sen koymalısın. O senin huzurunu düşünmüyorsa sen ona vefa göstermek zorunda hissetmemelisin. Yarın o ölecek, sen onun kalbini kırdıklarıyla kalacaksın. Su de annene, durmuyorsa arama gitme. Onu her ziyaretinde ayakların geri geri gidip dönmeye can atıyorsundur eminim.

Tam 10 senedir küsüz. Ölüm/cenaze dahil görüşmedik. Birbirimizinkine de gitmeyiz.

Allah yolunu bahtını açık eylesin ama benden uzakta diyorum hep.

Ama önceki mesajda gördüm, sizde eşi tercih edecek bir durum yok, adam ona değmez onun için annenizi silmeye çalışmayın.
Özel değilse neden

Ta kendisi. Hpv testi vermişti. Sonuç pozitif çıkmış. Bir de “Allaha havale ettim” yazmış eski konusunda eşi için. Eşini Allaha havale ediyor ama annesine küsüyor. Adam hpv bile bulaştırmış kadına. Şaka gibi!
Unutuluyor saniyorlar heralde ? Valla maşallah insanlara bir biz deliyiz heralde

Aradaki mesajı yeni gördüm, ne annem anne ne kocan koca, allah yardımcın olsun.

X