Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

İnanılmaz sevindim😍 özellikle iğneden kurtuldugunuza👍😀 Darısı başıma artık.
Neden perinatoloji doktoruna gitmemiz gerekiyor?
Çok çok teşekkürler 🤗 Darısı başınıza inşallah , cuma gününüzü iple çekiyorum 🙏 Doktorum 11-14 hafta içinde ki kontrol ve testlerin çok önemli olduğunu belirtti. Down sendromu için. O yüzden öncelikle perinatoloji uzmanı ayrıntılı ultrasonla bakacak.Ense kalınlığına ve diğer organlara bir anormallik var mı yok mu diye.Sonra doktoruma rapor edecek . Sonra ikili ve üçlü test yapılacak. Ardından kan testi ile amniosenteze gerek var mı yok mu ona bakılacak. İğnelerdeb kurtuldum çok seviniyorum son günlerde dayanlmaz olmaya başlamıştı. Şimdi de yeni süreçler heyecanlar inşallah hepimiz için güzel sonuçlansın 🙏🤗

cem hoca için baktım yorumlarda biraz olumsuz okudum, google da yorumları var.
Çok sağolun evet bende gördüm o yorumları....ne diyeyim insanların canı yanmasa böyle yazmazlar...mesele zaten illa başarı değil bizim derdimiz kişiye yaş a özel tedavi ...eski dosyaları tedavileri özenle inceleyip ona göre tedavi protokolü hazırlayıp mümkünse sürecin başından sonuna kadar kendinin ilgilenmesi ayrıca transfer süreci dahil en ufak negatif ihtimali için bile önlem alması ...gerisi Allah'a kalmış

Çok çok teşekkürler 🤗 Darısı başınıza inşallah , cuma gününüzü iple çekiyorum 🙏 Doktorum 11-14 hafta içinde ki kontrol ve testlerin çok önemli olduğunu belirtti. Down sendromu için. O yüzden öncelikle perinatoloji uzmanı ayrıntılı ultrasonla bakacak.Ense kalınlığına ve diğer organlara bir anormallik var mı yok mu diye.Sonra doktoruma rapor edecek . Sonra ikili ve üçlü test yapılacak. Ardından kan testi ile amniosenteze gerek var mı yok mu ona bakılacak. İğnelerdeb kurtuldum çok seviniyorum son günlerde dayanlmaz olmaya başlamıştı. Şimdi de yeni süreçler heyecanlar inşallah hepimiz için güzel sonuçlan

Çok çok teşekkürler 🤗 Darısı başınıza inşallah , cuma gününüzü iple çekiyorum 🙏 Doktorum 11-14 hafta içinde ki kontrol ve testlerin çok önemli olduğunu belirtti. Down sendromu için. O yüzden öncelikle perinatoloji uzmanı ayrıntılı ultrasonla bakacak.Ense kalınlığına ve diğer organlara bir anormallik var mı yok mu diye.Sonra doktoruma rapor edecek . Sonra ikili ve üçlü test yapılacak. Ardından kan testi ile amniosenteze gerek var mı yok mu ona bakılacak. İğnelerdeb kurtuldum çok seviniyorum son günlerde dayanlmaz olmaya başlamıştı. Şimdi de yeni süreçler heyecanlar inşallah hepimiz için güzel sonuçlansın 🙏🤗
Umarım testlerden de başarılı bir şekilde çıkarız🙏💕 İşin içine girince yavaş yavaş anlamaya başladım, önceden sadece hamile kaldığımı öğrendiğimde bütün sorunlarin biteceğini sanıyordum. Asıl maraton, pozitifi öğrendikten sonra başlıyormuş!

Umarım testlerden de başarılı bir şekilde çıkarız🙏💕 İşin içine girince yavaş yavaş anlamaya başladım, önceden sadece hamile kaldığımı öğrendiğimde bütün sorunlarin biteceğini sanıyordum. Asıl maraton, pozitifi öğrendikten sonra başlıyormuş!
Eveet daha çok işiniz var 😃 sağlıkla gelsin geçsin testler, hep dinlenin 🙏

Aminnnn canım amin. Ücreti nedir. Doktor kim biraz bilgi verirmisin
Tabiki. Bize 12.500 dediler pazarlıkla 10.500 tly tedaviye başladık. Ama tahlil tahlil aklına gelen gelmeyen nekadar tahlil varsa yapıldı😹. Tedavi iğneler hariç oldumu sana 17.000 bin. İğneler hariç. Doktorumda Perşembe günleri hariç Beril hanım, Perşembe günleride kim müsaitse.

Evet aynen öyle 🤗 Doğduktan sonra da bitmiyor daha öncede konuşmuştuk, kendinden daha çok birini düşünmek ,ahhhh o nefes dinlemeler , endişeler , gece uykudan uyanıp gidip bakmalar daha neler neler. Yeter ki sağlıklı olsun diyorsunuz geri kalan her şey önemsizleşiyor. O yüzden inşallah testlerimiz sonuçlarımız harika çıkar ve sağlıklı olurlar 🙏 🤗

Tabiki. Bize 12.500 dediler pazarlıkla 10.500 tly tedaviye başladık. Ama tahlil tahlil aklına gelen gelmeyen nekadar tahlil varsa yapıldı😹. Tedavi iğneler hariç oldumu sana 17.000 bin. İğneler hariç. Doktorumda Perşembe günleri hariç Beril hanım, Perşembe günleride kim müsaitse.
Zaten Bi girdin mi oraya bizi yolunacak tavuk görüp ıvır zıvır teste tabi tutarlar😔. Rabbim inşallah emeğini mükafatladırır canım. İstanbulda mı beril hanım soyadı ne?

Zaten Bi girdin mi oraya bizi yolunacak tavuk görüp ıvır zıvır teste tabi tutarlar😔. Rabbim inşallah emeğini mükafatladırır canım. İstanbulda mı beril hanım soyadı ne?
O merkezlere girdinmi umut tüccarlığı başlıyor, bizimde basiretimiz bağlanıyor 🙈. Evet İstanbul Şişli Memorial kadriye Beril Yüksel inşallah size tedavisi olumlu sonuçlanır🙏

Aret Kamar’da tedaviye başlamayı düşünüyorum. Güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba, benim de bu ikinci denemem. İlk denemede tek yumurta olmuştu o da kalitesiz olduğu için döllenmedi. Çok üzülmüştüm. Maalesef 40 yaş üstü en büyük sorunlardan biri bu kaliteli yumurta olmaması. Yine de o kadar çok güzel örnekler var ki umudu ve motivasyonu kaybebetmemek gerekiyor. Ben takviye kullanıyorum yaklaşıl 3 aydır. Prowomen, Q10, balık yağı, propolis, .Bir de smoothie lere ya da yoğurda acai, buğday çim tozu kullanıyorum. Çarşamba güzel haberler alırsınız umarım tüp bebeğin her kontrolü çok heyecanlı.
Merhaba smoothie lerınıze karıstrdgnz acai bugday çimi tozu yararlı oldu mu? Bugday çimi tozunu özellikle cok duyuyorum

O merkezlere girdinmi umut tüccarlığı başlıyor, bizimde basiretimiz bağlanıyor 🙈. Evet İstanbul Şişli Memorial kadriye Beril Yüksel inşallah size tedavisi olumlu sonuçlanır🙏
İnşallah canım. Bebeğimizle döneriz ordan sende bende bütün isteyenlerde. Ben bahceci de karar kılmıştım vazgectim. Senin gittiğin yer nasıl doktor felan. Canım ücreti sormuşmuyudum sana hiç☺️

Canım sormuştum kusura bakma. Kafam o kadar dolu ki araştıyorım hala ya

Canım saglık la alırsın bebeğini kucagına inşallah. Yaş kaçtı senin amh felan.? Sen hangi merkezde işlem yaptırdın

Merhaba smoothie lerınıze karıstrdgnz acai bugday çimi tozu yararlı oldu mu? Bugday çimi tozunu özellikle cok duyuyorum
Yani inanın bilemiyorum ben de yararlı diye içtim mutlaka bir desteği olmuştur diğer takviyelerle beraber .çünkü yumurta sayısı ve kalitesi arttı bende iki ay sonra.

Merhaba, benim geçen pazartesi transferim oldu, bu cuma da kan testi yaptıracağım (bu ikinci denemem, ilkinde bir yumurta alınıp, embriyo olup, konmuştu ama tutunamadı). Bu sefer 2 tane yumurta alındı, 2si de embriyo oldu ve kondu. Ben çok stresliyim, sanki yine olmadı gibi geliyor, çok üzüleceğim. Burada olumlu sonuçlar alanlar varsa, hamile kaldıysanız, neler hissettiniz? bir ağrınız, ya da bir belirtiniz oldu mu?

X