Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Aynı durum bende de oldu arkadaşım kaç doktora gittim tüp bebekcim anladı pko yu çünkü bende hiçbir belirti yoktu.
Ay evet bana da ilk söylenince hayır benim öyle birşeyim yok bile dedim zaten zor kilo alan biriyim şuan kilo almış halim 50 kilo saati saati adet olurum kıl tüy normal kadında ne kadsr varsa o kadsr var hiç anlamadım inanki. Sizden kaç yumurta toplandı. Şahsen ben hala ihtimal vermiyordum ama yumurta normalin üzerinde toplanınca dedim tamam demekki varmış dedim

Ama mesela ilk kan geldigi gibi hemen gittik hala ordaydi bebek hemen bozulurmuki oyle kesr nblm oda bi surec degil mi bu arada agrilarimda azalma var ama kan olayi devam ediyor
Belli olurdu doktorda eger birsey olsaydi.. kan olayi hemen gecmeyebilir icerde ki kanama alani illaki disari atilacak bi sekilde

Kızlar bir süredir topiği takip ediyorum, güzel haber vereyim diye motive idim, ocak ayında transferim oldu, ama negatif oldu maalesef.
Bu ay dinleneyim dedim, kalan 2 dondurulmuşum var, bugün adetin 15. Günü bakalım tutmazsa yeni bir macera bekler beni..
Betası yükselenlere kat kat yükselmeler, kesesi görünenlere kalp atışı pıt pıtlar, atoşı duyanlara bulantısız lekesiz mekesiz mis gibi hamilelik dilerim.
Negatif sonuçlanan arkadaşlara tekrar denemek için maddi, manevi destek ve sabır diliyorum.
düşüğü olan, tedavi, operasyon vs gereken adaylara da önce sağlık sıhhat sonra bebiş diliyorum.
Normalde de totemim vardı güya, güzel haberi paylaşacaktım hesapta ama dayanamadım.
Yakın bir arkadaşımın çocuğunun doğum günü bugün. Pek önem veririm, es geçmeyeyim dedim kutladım, teşekkür etti. Özledim birkaç foto gönder de içim açılsın dedim, okumuş cevap vermedi. Yüreğime öküz oturdu sanki. Ben kendimi bir kenara bırakıp haset etmeden iyi dileklerle, böyle bir çocuk göreyim de içim ısınsın tarzı yaklaşırken karşı taraf anlamıyor bile. Ki kimse de bilmiyor çocuk isteğimi kariyer delisi bir tip olarak addedildim, hani nazara gelmeyeyim diye vs yapmış değil yani 😊
Ne diyim, Allah kendi çocuklarımızın yüzünü görmeyi, onlarla mutlu olmayı nasip etsin inşallah.
Herkese selamlar 😊 güzel haberlerde görüşmek dileğiyle
Canımm, sana da tez vakitte sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin Allahım🥰🍀💕 böyle hassas dönemimizde en yakınlarımızdan yiyoruz zaten kazıkları🤭 inşallahh senin de çocuğun olduğu zaman yüzüne emoji koyup atarsın arkadaşına🥰

Kızlar bir süredir topiği takip ediyorum, güzel haber vereyim diye motive idim, ocak ayında transferim oldu, ama negatif oldu maalesef.
Bu ay dinleneyim dedim, kalan 2 dondurulmuşum var, bugün adetin 15. Günü bakalım tutmazsa yeni bir macera bekler beni..
Betası yükselenlere kat kat yükselmeler, kesesi görünenlere kalp atışı pıt pıtlar, atoşı duyanlara bulantısız lekesiz mekesiz mis gibi hamilelik dilerim.
Negatif sonuçlanan arkadaşlara tekrar denemek için maddi, manevi destek ve sabır diliyorum.
düşüğü olan, tedavi, operasyon vs gereken adaylara da önce sağlık sıhhat sonra bebiş diliyorum.
Normalde de totemim vardı güya, güzel haberi paylaşacaktım hesapta ama dayanamadım.
Yakın bir arkadaşımın çocuğunun doğum günü bugün. Pek önem veririm, es geçmeyeyim dedim kutladım, teşekkür etti. Özledim birkaç foto gönder de içim açılsın dedim, okumuş cevap vermedi. Yüreğime öküz oturdu sanki. Ben kendimi bir kenara bırakıp haset etmeden iyi dileklerle, böyle bir çocuk göreyim de içim ısınsın tarzı yaklaşırken karşı taraf anlamıyor bile. Ki kimse de bilmiyor çocuk isteğimi kariyer delisi bir tip olarak addedildim, hani nazara gelmeyeyim diye vs yapmış değil yani 😊
Ne diyim, Allah kendi çocuklarımızın yüzünü görmeyi, onlarla mutlu olmayı nasip etsin inşallah.
Herkese selamlar 😊 güzel haberlerde görüşmek dileğiyle
Öncelikle güzel dileklerin için çok çooook teşekkür ederim 😍🙏🏻 dilerim en kısa zamanda kendi yavrunu bağrına basarsın Allah bu duyguyu isteği kimseden esirgemesin inşallah 🙏🏻 yazdığın şey dokundu bana bilemem karşındaki ne niyetle öyle yapmıştır ama ben de üzülürdüm açıkcası. Mesela örnek vereyim bende şuan anlatmak istedim nedense 😅 geçtiğimiz yıl benim sıkıntımı bilen Bi arkadaşım vardı. Kendisi şimdilik çocuk düşünmediğini söylüyordu. Arası bir hafta geçti bana mesaj atmış müjdemi isterim diye hayırdır dedim bebiş geliyor dedi. Sevindim Allah analı babalı büyütsün falan dedim neden gelip müjdeyi benden istedi pek de anlamadım hem de durumumu bile bile. Sonrasında biraz kırıldığımı anladı üstüne birde kusura bakma hamilelikten dolayı benim hormonlarım biraz şey dedi 😅😅 ne denir ki ben bunu niye anlattım bilmiyorum. Hani şey gibi oldu sen çabaladım çabaladım yapamadın ben 1 ayda yaptım der gibi 😅😅🤣 bunu niye anlattım bilmiyorum siz de gülün işte 😅

Ay evet bana da ilk söylenince hayır benim öyle birşeyim yok bile dedim zaten zor kilo alan biriyim şuan kilo almış halim 50 kilo saati saati adet olurum kıl tüy normal kadında ne kadsr varsa o kadsr var hiç anlamadım inanki. Sizden kaç yumurta toplandı. Şahsen ben hala ihtimal vermiyordum ama yumurta normalin üzerinde toplanınca dedim tamam demekki varmış dedim
Ben tatlı isteği çok olan hep kilo alıp veren biriyim yani 58 ile 68 arası gider gelirim ☺️ Benden 20 tane toplandı. Pgt yapıldı translokasyon var bende. Şuan 5+3 üz. Sizin kaçıncı hafta oldu ikiz durumunu takipteyim🥰 kese ölçümü yapıldı mı

Öncelikle güzel dileklerin için çok çooook teşekkür ederim 😍🙏🏻 dilerim en kısa zamanda kendi yavrunu bağrına basarsın Allah bu duyguyu isteği kimseden esirgemesin inşallah 🙏🏻 yazdığın şey dokundu bana bilemem karşındaki ne niyetle öyle yapmıştır ama ben de üzülürdüm açıkcası. Mesela örnek vereyim bende şuan anlatmak istedim nedense 😅 geçtiğimiz yıl benim sıkıntımı bilen Bi arkadaşım vardı. Kendisi şimdilik çocuk düşünmediğini söylüyordu. Arası bir hafta geçti bana mesaj atmış müjdemi isterim diye hayırdır dedim bebiş geliyor dedi. Sevindim Allah analı babalı büyütsün falan dedim neden gelip müjdeyi benden istedi pek de anlamadım hem de durumumu bile bile. Sonrasında biraz kırıldığımı anladı üstüne birde kusura bakma hamilelikten dolayı benim hormonlarım biraz şey dedi 😅😅 ne denir ki ben bunu niye anlattım bilmiyorum. Hani şey gibi oldu sen çabaladım çabaladım yapamadın ben 1 ayda yaptım der gibi 😅😅🤣 bunu niye anlattım bilmiyorum siz de gülün işte 😅
Ooo bak bende anlatayım o halde. Ben toplam 7 kimyasal geçirdim birinde yanlış işlem vs bişeyler oldu. Arkadaşım dedi ki doktorlarda olayı ne çok dramatize ediyor ya kimyasal nedirki bi hormon yükselmesi. Onun ardında önünde yaşananları ne bilirler. Bide bi gün pozitif oldum heyecanladık buruk bi şekilde ona da söylemiş bulundum yine mi ya dedi bana . Ben şok 😳 ben bu çocuk olayına hiç takmazdım biraz iş koliğim toplum beni baskısıyla klasik ve kendini eksk hisseden birine dönüştürdü beni kıran o kadar çok şey oldu ki

Canımm, sana da tez vakitte sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip etsin Allahım🥰🍀💕 böyle hassas dönemimizde en yakınlarımızdan yiyoruz zaten kazıkları🤭 inşallahh senin de çocuğun olduğu zaman yüzüne emoji koyup atarsın arkadaşına🥰
Allah razı olsun canım, sabrını takdir ettiğim çok pozitif insanlardansın, bu pozitifliğin bir dahakine testine de yansısın, güler yüzün gibi hayatın olsun inşallah 😊 iyi dedin valla, bir dalga geçmek lazım, inşallah şimdi kırıldığımız şeylere gülüp geçer hale geliriz 😊😊🙏🏻
Ay dimi işte bir dokundu, ben de ondan doldum taştım, bir de sabahki yaprak dökümü tekrarını açtım, ağlayıp içimi döküyorum böyle bir patlama oldu nedense.mazoşistim galiba 🤪
Senin olay da ilginçmiş doğrusu, düşünmüyorum demek ne hadi belli etmek istemiyorsun kısmet bakalım de orta yollu konuş geç, dimi? Hadi tuttu diyelim ne diye 1 hafta sonra haber veriyorsun, insan kendi dediğinden utanır, ay yalancı çıkmayayım der susar yahu 😂 içine dert olmuş demek, aklına düştü, ruhen yıpranıyoruz bu süreçte böyle böyle içimizden atmak iyi gelir, zihinlerimiz tertemiz olur inşallah 💓

Ooo bak bende anlatayım o halde. Ben toplam 7 kimyasal geçirdim birinde yanlış işlem vs bişeyler oldu. Arkadaşım dedi ki doktorlarda olayı ne çok dramatize ediyor ya kimyasal nedirki bi hormon yükselmesi. Onun ardında önünde yaşananları ne bilirler. Bide bi gün pozitif oldum heyecanladık buruk bi şekilde ona da söylemiş bulundum yine mi ya dedi bana . Ben şok 😳 ben bu çocuk olayına hiç takmazdım biraz iş koliğim toplum beni baskısıyla klasik ve kendini eksk hisseden birine dönüştürdü beni kıran o kadar çok şey oldu ki
Yine mi ya ne demek arkadaş anlamış değilim insanlara söylesen böyle üzer söylemesen ay gizli saklı iş yapıyor derler ben yeni evliydim akrabadan biri geldi çocuk sordu yok daha dedim çok istiyorsan git tüp bebek yaptır dedi hoş şimdi yaptırdım ama o zaman daha yeni evliyim olcak olmayacak bişe bilmiyoruz direk psikoloji bozukluğuna itiyorlar sonra çok umurlarındaymış gibi aman üzülme olur olur deyip duruyorlar eksik hissetme o kadar çok hissettim ki daha sonra çok üzüldüğüm için heralde bir rüya gördüm artık hissetmiyorum kimse hissetmemeli bence normal olsun tüp bebek olsun Rabbi ol derse oluyor normal hamile kalanlar ay hemen yaptım oldu sanki haşa kendileri can ve şekil veriyor Rabbim nasip ediyor ve oluyor sanki kendi yapmış gibi sende yapsana demezler mi 😤😤😤

Ben tatlı isteği çok olan hep kilo alıp veren biriyim yani 58 ile 68 arası gider gelirim ☺️ Benden 20 tane toplandı. Pgt yapıldı translokasyon var bende. Şuan 5+3 üz. Sizin kaçıncı hafta oldu ikiz durumunu takipteyim🥰 kese ölçümü yapıldı mı
Pgt bana yapılmadı onlar ne oluyo hiç bilmiyorum 😊 ben 6+1 görünüyorum şuan kese görmeye 5+3 iken gitmiştim ama keseyi ölçmedi doktor. Tek kese göründüğünü söyledi. Sizin ikiz mi 🥰

Ay o nasıl bir cümle yine mi derken. Ben 1 kez kimyasal yaşadım gerçekten çok yıpratıcı seni düşünemiyorum bile her seferinde hevesin kursağında kalmıştır 😪 insanlar düşüncesiz gerçekten illaki yaşamak gerekmiyor biraz düşünce yeterli. İnan ben de öyleyim işkoliğim benim eşim çok istiyordu yoksa ben daha bekleyebilirdim. Seni çok iyi anlıyorum...

Allah razı olsun canım, sabrını takdir ettiğim çok pozitif insanlardansın, bu pozitifliğin bir dahakine testine de yansısın, güler yüzün gibi hayatın olsun inşallah 😊 iyi dedin valla, bir dalga geçmek lazım, inşallah şimdi kırıldığımız şeylere gülüp geçer hale geliriz 😊😊🙏🏻

Ay dimi işte bir dokundu, ben de ondan doldum taştım, bir de sabahki yaprak dökümü tekrarını açtım, ağlayıp içimi döküyorum böyle bir patlama oldu nedense.mazoşistim galiba 🤪
Senin olay da ilginçmiş doğrusu, düşünmüyorum demek ne hadi belli etmek istemiyorsun kısmet bakalım de orta yollu konuş geç, dimi? Hadi tuttu diyelim ne diye 1 hafta sonra haber veriyorsun, insan kendi dediğinden utanır, ay yalancı çıkmayayım der susar yahu 😂 içine dert olmuş demek, aklına düştü, ruhen yıpranıyoruz bu süreçte böyle böyle içimizden atmak iyi gelir, zihinlerimiz tertemiz olur inşallah

Senin olay da ilginçmiş doğrusu, düşünmüyorum demek ne hadi belli etmek istemiyorsun kısmet bakalım de orta yollu konuş geç, dimi? Hadi tuttu diyelim ne diye 1 hafta sonra haber veriyorsun, insan kendi dediğinden utanır, ay yalancı çıkmayayım der susar yahu 😂 içine dert olmuş demek, aklına düştü, ruhen yıpranıyoruz bu süreçte böyle böyle içimizden atmak iyi gelir, zihinlerimiz tertemiz olur inşallah 💓
Yok yok bacım mazoşist olma değmez 😅 insanları anlamak çok güç herkese he diyip geçeceksin valla yoksa her biri insanın içine oturur. Kız o doğal yolla kaldı o ay denedi şak diye oldu ben de o aralar klomen falan kullanıyordum işte ben yaptım oldu hesabına getirdi 🤣🤣 neyse anacım bizim öyle şak diye olmuyor ne yapalım Allah daha zorlu sınavlardan korusun hepimizi herkes bişeylerle sınanıyor çünkü buradaki her kadın o kadar güçlü ki bir bilseler. Valla bazen bu kadar hormon alıyoruz ediyoruz kimimiz ailelere söylemiyor onları. İdare ediyor gizlemeye çalışıyo. Kimi evinde sinirleniyodur atışıyodur belki eşiyle belki arkadaşıyla ama Bi yandan da bu tedaviyi göğüslüyodur yani herkes yapamaz o yüzden Allah herkesin yüzünü güldürsün evlatlar taçlandırsın diyorum 🙏🏻🌸

Amin inşaAllah tutunur çok ara vermek istemiyorum ama kararsız kaldım bu sefer ikimizde pozitif görürüz inşaAllah 🥰
En güzel kararı sen verirsin canim nasil istersen öyle yap.
insallah canim inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin bu yolda kolaylıklar versin herkese bizede inşallah hep dua ediyorum hepimize 🤲

Sevinçlimm marta ne kaldı şurda🥰 ayy bu reglinle başlıcaksın o zaman💕🍀 hadi güzel haberler inşallah canım benim, kaç tane bebiş koyduracaksın
Valla marta bisey kalmadı çok üşümesin bebişler cok beklemesin yaşta gidiyor zaman akıp gidiyor cok uzatmak istemiyorum kuzum inşallah güzel haberler veririm ikinci denememde inşallah 🤲
Valla ben iki istiyorum bu sefer inşallah istediğim gibi olur ilk denemede de iki istedim yaştan dolayi olmaz dedi keltoşum 🤣
Insallah bu sefer sorunsuz olur bakalim

Allah allah canım doktorlar genelde alttan bakarlar, hatta alttan bakmayla bebeğe zarar gelmez derler, bizler de bilmediğimiz için alttan bakmayın demeyiz, çok mu itti aleti, ya da kendi mi kastın acaba istemsizce🥺 geçti mi kanaman azaldı mı inşallah, takip ediyor musun
Canim uyudum biraz iste simdi uyandim yaa soyle olmus suanda pedim asiri derecese az var suanda oda cok afedersin wcmi yaparken cok akiyor demisgim ya oda neredeyse hic akmadi peceteye iste silerken geldi bi okdad ya bide sanki karnim rahatladi he siskinligim indi gibi

Belli olurdu doktorda eger birsey olsaydi.. kan olayi hemen gecmeyebilir icerde ki kanama alani illaki disari atilacak bi sekilde
Ya suanda messla daha iyiyim sabaha gore agrim azaldi epey birde mesela cok afedersin idrarrimi yaparken gelmedi oyle cok az geldi ve pecetey silimce falan geldi kan o baagi kirmiziydi ama epey azalmia kanamam igne ise yaradi sanirim

Hay Allah neden öyle yaptı ki. Dur bakalım kötü düşünme sen takip et bakalım kanamayı
Ya suan sabahaa gore daha iyiyim sabahki sanxim agrim ve kanamam cok fazlaydo auan epey gecti agrilarim sancim demin wcye ciktim mesela gelmedi oyle sabah bildigin wcmi yaparken kandi heryer suanda peceeye silice geldi ama taniki agrim ata ara geliyi bakalim ben simsi bakiyorum takip ediyoeum ve bu hafta full yaticam artik full

X