Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Ya suan sabahaa gore daha iyiyim sabahki sanxim agrim ve kanamam cok fazlaydo auan epey gecti agrilarim sancim demin wcye ciktim mesela gelmedi oyle sabah bildigin wcmi yaparken kandi heryer suanda peceeye silice geldi ama taniki agrim ata ara geliyi bakalim ben simsi bakiyorum takip ediyoeum ve bu hafta full yaticam artik full
Oh iyi bari durduğuna sevindim yaa valla korktum. Aynen tiyat wc harici kalkma hiç ayaklarını uzat

Aynen canim ya bunada binsukur demekki o vajinal ultrason yuzunxen oldu cunki baska bisi olsa azalmazdi sonucta yani dimi
Ya çok ama çok geçmiş olsun inşallah hiçbir şey yoktur bebişin seninledir lütfen bol bol ayetel kürsü dinle youtubedan Meryem süresi sağlıklı gebelik için çok iyi diyorlar onu dinle Allahın izniyle her şey güzel olacak ben de acayip sıkıntıdaydım yarın kese için muayeneye gideceğim bi buraya bakayım dedim senin durumunu yazmışsın çok kötü oldum normalde alttan muayeneden korkmadım bugüne kadar ama yarın yaptırmak istemiyorum alttan muayene çok korkuyorum 🥺🥺 rabbim sana ve bebişine sağlık sıhhat versin inşallah 🤲🏻

Ya suanda messla daha iyiyim sabaha gore agrim azaldi epey birde mesela cok afedersin idrarrimi yaparken gelmedi oyle cok az geldi ve pecetey silimce falan geldi kan o baagi kirmiziydi ama epey azalmia kanamam igne ise yaradi sanirim
Yarar tabiki fitil vermisti bana da doktorum birde günlük prolutex ignem vardi 2 tane gecer zamanla 1 hafta devam eebilir o sekilde leke seklinde sonra gecer inslalah

Aminn allah razi olsun valla umut oluyorsunuz bana yemin ederim okudukca
Yalniz mesela benim kafami karistan ultraon muayneainden sonra oldu yani onu algilayamadim ay insallahh inslalahh oda benle beraner devam eder tutunurrr off vallahi cook zor be kaedes cok zorrr
Neden kafan karıştı canım tüm mesajları okuyamadım

Aynen canım ye dediğin gibi ya da yerleşme kanaması oldu o da tesadüfen muayeneden sonra oldu
Ama oyle yerlesme kanamasi olur mu ya bildigin yikildi ortalik benim icin oluk oluk valla bilmiyorumda ben 9 ay yatarim yeterki ona bjsi olmasinn ki benim annemde boyleymis ya o sikinti iste bilmiyorum

Neden kafan karıştı canım tüm mesajları okuyamadım
Ya soyle benin hic birseyim yoktu muayne ederkende doktir cok iyi sqglikli bir problem yok dedi taki o vajinal ultrason aletini soktu ve eve geli ce asiei bi sanciyla beraber kanamam oldu ben o ultrason aletinin vermis oldugu seyden dolayi dusunuyorum o kafami karistirdi cunki gayet iyiydi oncesinden olsa derdi doktor

Ya soyle benin hic birseyim yoktu muayne ederkende doktir cok iyi sqglikli bir problem yok dedi taki o vajinal ultrason aletini soktu ve eve geli ce asiei bi sanciyla beraber kanamam oldu ben o ultrason aletinin vermis oldugu seyden dolayi dusunuyorum o kafami karistirdi cunki gayet iyiydi oncesinden olsa derdi doktor
Peki devam eden bi kanama mı yoksa bi kere olup bitti mi ? Bazı doktorlar ilk muayenede daha net görebilmek için alttan bakıyor belki cihaz tahriş etmiştir ondan olmuştur bilemedim hiç 🤷🏻‍♀️

Benim kanama alanı vardı baya

Siz yazmışsınız yaşadıklarınızı bende yazayım içimde kaldı beni en iyi siz anlarsınız çünkü bundan 7-8 ay önce benden sonra evlenen bir akrabamız var eşimin amcasının gelini bebeği oldu Allah bağışlasın inşallah ona bizde hayırlı olsuna gittik orda amcamızın kayınvalidesi herkesin içinde böbürlene böbürlene birazda burun kıvırarak Allah sana da nasip etsin inşallah artık zamanı geldi sana da dedi içime taş oturdu boğazım düğüm düğüm oldu neye uğradığımı şaşırdım sadece tebessüm edip başımı sallayabildim konuşsam ağlardım biliyorum o kadar içim kötü oldu ki insanlar kendilerini ilah sanıyorlar Allahım sen en güzelini bilirsin diye dua ettim hep 😔 bizde hem eşimde hem de bende gebeliği engelleyen sıkıntılar vardı olmuyordu bir türlü gezmediğim doktor kalmadı en son gittiğim doktor ona ilk defa gitmeme rağmen anladı doktor doktor gezdiğimi artık yeter başka doktora görünme git hemen tüp bebeğini yaptır dedi herkesin kolay olmuyor bizim de sınavımız böyle çabalamakla olacakmış demek ki en güzelini Allah bilir ☺️🙏🏻🤲🏻 İnşallah sağlıkla kucağımıza almamızı da nasip eder hepimizin her zaman dua ediyorum 🤲🏻

Ya çok ama çok geçmiş olsun inşallah hiçbir şey yoktur bebişin seninledir lütfen bol bol ayetel kürsü dinle youtubedan Meryem süresi sağlıklı gebelik için çok iyi diyorlar onu dinle Allahın izniyle her şey güzel olacak ben de acayip sıkıntıdaydım yarın kese için muayeneye gideceğim bi buraya bakayım dedim senin durumunu yazmışsın çok kötü oldum normalde alttan muayeneden korkmadım bugüne kadar ama yarın yaptırmak istemiyorum alttan muayene çok korkuyorum 🥺🥺 rabbim sana ve bebişine sağlık sıhhat versin inşallah 🤲🏻
Valla kardes bana bugun bu oldu yarinda allah korusun olmiyacagi belli degil cunki dedim ya ben iyiydim hic bir kanamam olmadi o alet bi girdi oraya canim cok yandi zaten ben anladim bisey olacagini sonrasinda
Valla gerekirse bekle bnce 1 hafta daha sonra duy kalp atisini sonra gor keseni nolcak zaten beklemisiz bu kadar bkrazdaha beklemekten hic bisey olmaz sen bilirsin yine bana cok dediler ama ben dinlemdim doktor bilir ya sonucta ama icine etti gunumun hayatimda boyle bi korku endise yasamadim ya kiz resmen banyo heryer kan muayne odasinsa bile heryer kan oldu korkudan hayatimda ilk defa midem bulndi basim falan dondu bunu yasayacagina bekle canim ben aize burda bi ders olmus olayim

Peki devam eden bi kanama mı yoksa bi kere olup bitti mi ? Bazı doktorlar ilk muayenede daha net görebilmek için alttan bakıyor belki cihaz tahriş etmiştir ondan olmuştur bilemedim hiç 🤷🏻‍♀️
Ya epey azalsi agrim falanda ama vajinamda sancim birqz var ya zaten fitil sokuyoz ya parmakla mesela benim o olunca bile canim yanar acir hemen
Ama simdi sabaha gore iyiyim iste simdi sadexe peceteye silerken geliyo onceden wcyle berabr akiyordu bin sukur suanda ya dusuk olsa devam ederdi dimi kanamm cok

Kizlar suanki son durumum epey azaldi kanamam ya dusuk olsa mesela bitmezdi dimi igneye ragmen yani sabahki gibi oluk oluk akardi dimi

Valla kardes bana bugun bu oldu yarinda allah korusun olmiyacagi belli degil cunki dedim ya ben iyiydim hic bir kanamam olmadi o alet bi girdi oraya canim cok yandi zaten ben anladim bisey olacagini sonrasinda
Valla gerekirse bekle bnce 1 hafta daha sonra duy kalp atisini sonra gor keseni nolcak zaten beklemisiz bu kadar bkrazdaha beklemekten hic bisey olmaz sen bilirsin yine bana cok dediler ama ben dinlemdim doktor bilir ya sonucta ama icine etti gunumun hayatimda boyle bi korku endise yasamadim ya kiz resmen banyo heryer kan muayne odasinsa bile heryer kan oldu korkudan hayatimda ilk defa midem bulndi basim falan dondu bunu yasayacagina bekle canim ben aize burda bi ders olmus olayim
Dediğin gibi aklıma çok takılmıştı bugün içim bir sıkkındı alttan muayene nedeniyle endişeliydim sonra buraya baktım senin durumunu görünce baktırmam alttan seninde dediğin gibi bir hafta daha beklerim artık Allah büyük o zamana kadar yarın karından görmezse alttan baktırmayacağım ben 🥺😔 bu arada yine youtube da sağlıklı gebelik geçirmek için rukye düşük tehlikesi için rukye duaları var onları da dinle olur mu 😔

Yine mi ya ne demek arkadaş anlamış değilim insanlara söylesen böyle üzer söylemesen ay gizli saklı iş yapıyor derler ben yeni evliydim akrabadan biri geldi çocuk sordu yok daha dedim çok istiyorsan git tüp bebek yaptır dedi hoş şimdi yaptırdım ama o zaman daha yeni evliyim olcak olmayacak bişe bilmiyoruz direk psikoloji bozukluğuna itiyorlar sonra çok umurlarındaymış gibi aman üzülme olur olur deyip duruyorlar eksik hissetme o kadar çok hissettim ki daha sonra çok üzüldüğüm için heralde bir rüya gördüm artık hissetmiyorum kimse hissetmemeli bence normal olsun tüp bebek olsun Rabbi ol derse oluyor normal hamile kalanlar ay hemen yaptım oldu sanki haşa kendileri can ve şekil veriyor Rabbim nasip ediyor ve oluyor sanki kendi yapmış gibi sende yapsana demezler mi 😤😤😤
Evet onlar yüzünden bu psikolojiye girdik yoksa allah nasp eder etmez bilinmez herşey insanlar için. Ama cidden yıldırıyorlar bazen pes diyorum

Karasbaby Karasbaby çok ama çok üzüldüm güzel haberini dört gözle bekliyordum bende Allahım en kısa zamanda en güzel şekilde nasip etsin her karanlığın sonu aydınlık olur Rabbim sınavını kolaylaştırsın inşallah 🥺🤲🏻💕
Amin canım Allah razı olsun, kucağımıza bir evlat verir inşallah rabbim en kısa zamanda🍀

Pgt bana yapılmadı onlar ne oluyo hiç bilmiyorum 😊 ben 6+1 görünüyorum şuan kese görmeye 5+3 iken gitmiştim ama keseyi ölçmedi doktor. Tek kese göründüğünü söyledi. Sizin ikiz mi 🥰
Bilmiyorum ki ikiz için bişey demedi ama biz kendimiz öyle bi heveslendik sanki 🥰🥰 5+6 da cuma günü kontrolüm var neler olacak bakalım 🤔 birde benim hiç belirtim yok göğüs şişkinliği dışında hep bişey mi oldu acaba endişesi yaşıyorum. Bu dönemde aşırı uyku olurmuş mide bulantısı falan bende hiçbiri olmadı sizde var mı?

Dediğin gibi aklıma çok takılmıştı bugün içim bir sıkkındı alttan muayene nedeniyle endişeliydim sonra buraya baktım senin durumunu görünce baktırmam alttan seninde dediğin gibi bir hafta daha beklerim artık Allah büyük o zamana kadar yarın karından görmezse alttan baktırmayacağım ben 🥺😔 bu arada yine youtube da sağlıklı gebelik geçirmek için rukye düşük tehlikesi için rukye duaları var onları da dinle olur mu 😔
Dinlerim canim dinlerim valla bak sana yemin ederim bu aikintiyi cekecegine 2 hafta bekle inan bisi degil cok zor be vallahi cok zorr yeminlenn demekki benim o bolgem hasssas cok nblm artik bilmiyorukii

X