Aralık - Ocak Transfer olacaklar

Aslında bugün kalkabilsem gidecektim çok ağrım vardı o arada bı üşüme geldi falan kaşık ağrısıyla geldi parça sonra ağrım hafifledi gitmedim birkaç gün sonra gideyim diye düşündüm parça kalıp kalmadığı daha net çıksın diye
Evet muhakkak git ara verme bi kontrol edilsin parça kalıp kalmadığı için rahat eder en azından

Evet muhakkak git ara verme bi kontrol edilsin parça kalıp kalmadığı için rahat eder en azından
Gideceğim canım zaten pskolojim bozuldu çok zor zaman bunlar bı taraftan da diyorumki hepten birakimiversek gerçekten çok zorlu bu bebek isi

Kafam allak bullak yazmayı unutmuşum. Bizim inatçı embriyo o bozul haliyle halen rahimde duruyor. Rahim kalkmış gidiyor, her yer kan, her yer pıhtı 😄 bu halen orada takılıyor. Yaşama ihtimali %1 dedi. Yarın hcg verip düşüyorsa ilaçları keseceğim. Elimde bir kese fotoğrafı ve bolca kötü anı kaldı.
insanoğlu güzel yaratılmış hemen toparlamaya başladım 👍🏼 Kökü bizde, bidaha yaparız. Şimdi kafayı dinlendirip birazcık uzaklaşma zamanı 🥰
Dönüşüm muhteşem olacak 😜
Sabırsızlıkla bekliyorum o dönüşü ♥️

Gideceğim canım zaten pskolojim bozuldu çok zor zaman bunlar bı taraftan da diyorumki hepten birakimiversek gerçekten çok zorlu bu bebek isi
Büyük sabır istiyor gerçekten işin içine girince anlıyorsun maddi manevi inşallah gücümüz yettiğince devam canım pes etme.
Rabbim sonunu güzel eylesin inşallah 🤲

Selamun Aleykum kizlar. Bugün ultrasona gitdim. Kesinleşti. Tek yumurta ikizine hamileyim. Biri 7+4 biri 6+6gun. İkisininde kalb atışi var🥰. Küçük olanda çok🥰
Aleykum selam arada güzel haber almak çok iyi geldi 🤩 Allah tamamına erdirsin inşaallah canım 🤲♥️

Çok haklısın düştükçe kalkmak gerek aa çözülürken bozuldumu nerde tedavi oluyorsun çok büyük talihsizlik olmuş tekini tutmustu iki verdilerde inşallah guzel haberlerle dönersin yüzde 1bile olsa genetik testinizde problem çıksa ne gibi onlem alabilirlerkj donmuş embriyoda
Ben Medipol mega’dayım. Evet 2 verdiler ama biz o kanamanın içinde tek embriyo gördük.
Doktor dedi ki, bizim genetikte problem çıkarsa o zaman embriyoları transfer etmeden mutlaka genetik teste yollamalıymışız. Yoksa Allah korusun yine böyle düşükle uğraşırız 😓

Ben Medipol mega’dayım. Evet 2 verdiler ama biz o kanamanın içinde tek embriyo gördük.
Doktor dedi ki, bizim genetikte problem çıkarsa o zaman embriyoları transfer etmeden mutlaka genetik teste yollamalıymışız. Yoksa Allah korusun yine böyle düşükle uğraşırız 😓
Anladım canım inşallah gerek kalmaz aslında bak bizim karyotiplerde sorun yok ama bizde sorun olmaması embriyonun sağlıklı olacağı anlamına gelmiyor aslında birazda garantilemiş oluyorsun sağlıklı olanı transfer yaptırıp

ben o adamın konuştuklarından hiçbirşey anlamıyorum . içine içine konuşuyor sanki
:) :) sakın konusma tarzı var evet. ama ben o kadar cok kadın dogum doktoruna gıttım kı ılgısız alakasız kaba saba. Barıs beye cok naıf geldı ınsallah bende normal yolla hamıle kalırımda bunca seye gerek kalmaz :KK43:

X