Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

1 ay onceden hazirlayip verdim esime 😂😂 planladigim tarihren biraz gec oldu ama oldu cok sukur 😂 aslinda sunu fark ettim ki bugun partiden ziyade 6 li kilolara yaklasmak beni heyecanlandirdi. Ilk aklima gelen 6 li kilolar oldu . Ben hep Parti gunu icin heyecan yapiyodum ama suan onu yapmasam da dertlenmem yani . Ama yiycem 😂😂😂 zaten dun gece ruyamda burger Kingde kasa da menu soylemeye calisiyodum bi turlu adama derdim anlatamadim ne istesem yok diyodu cok morallerim bozulmisti artik nasil islediyse icime 😂😂😂
İnşallah çabucak 6lıları görmek nasip olur🤗💐 bende kendimi hiç bu kilolarda hatırlayamadığımdan olmayan kıyafetlerimi giyip çıkarıp olduklarını gördükçe mutlu oluyorum😂 hiç inanamazdım ama mide küçülünce iştah kesiliyormuş 😂 canım istiyor ama yiyemiyorum bugün mesela 2 dilim börek yiyip tıkandım şaka gibi baya yerim gibi geliyordu😂

Merhaba kızlar
aranızda öglen yemeyi bırakan var mı 1- 2 arası

herkes kahvaltıyımı atlıyor acaba
Genelde sadece akşam yemeği ya da hafif atıştırma ve akşam yemeği olarak günü kapatıyorum. Kahvaltı saatlerinde genelde uyuduğum için es geçiyorum. 15-16 arası bazen kahvaltıdan daha hafif şeyler yiyorum. Ama güne erken saatlerde başlasaydım kahvaltıyı es geçmezdim. Öğlen de kahve, kuru yemiş, meyve şeklinde akşam yemeğine kadar dururdum.

İnşallah çabucak 6lıları görmek nasip olur🤗💐 bende kendimi hiç bu kilolarda hatırlayamadığımdan olmayan kıyafetlerimi giyip çıkarıp olduklarını gördükçe mutlu oluyorum😂 hiç inanamazdım ama mide küçülünce iştah kesiliyormuş 😂 canım istiyor ama yiyemiyorum bugün mesela 2 dilim börek yiyip tıkandım şaka gibi baya yerim gibi geliyordu😂

Ben uzun zamandir ilk defa 3 hafta once dar tisort giydim 😂 bunye alismis cuval gibi giymeye. Bi garipsedim basta 😂😂

Teker teker alıntılayamadım ama herkes çok güzel kilolar vermiş ne güzel 🤣 Tebrik ederim. Bugün 12-16 arası hiç mola vermeden, su harici bir alım olmadan çılgınlar gibi temizlik yaptım. Az önce de Leslie 1 mil yaparak mayıs ayından beri yapmadığım sporuma geri döndüm. Açlıkta 25.saate yaklaşıyorum. 19:30 gibi yemeyi düşünüyorum. Bir de evde kefir yapmak istiyorum ama marketlerde satılan mayalar nasıldır, doğal içerikli midir pek bilgim yok. Gerçi nasıl mayalamam, öldürmeden nasıl çoğaltmam gerektiğini de bilmiyorum.

Ben uzun zamandir ilk defa 3 hafta once dar tisort giydim 😂 bunye alismis cuval gibi giymeye. Bi garipsedim basta 😂😂
Ay o bende de oluyor bu bana olmaz diyorum, aaa oluyor kıyafetler 😂
Beynimiz alışmadı daha verilen kilolara
Ben de tarz oluşturma konusunda sıkıntı yaşıyorum şu aralar 😊
Teker teker alıntılayamadım ama herkes çok güzel kilolar vermiş ne güzel 🤣 Tebrik ederim. Bugün 12-16 arası hiç mola vermeden, su harici bir alım olmadan çılgınlar gibi temizlik yaptım. Az önce de Leslie 1 mil yaparak mayıs ayından beri yapmadığım sporuma geri döndüm. Açlıkta 25.saate yaklaşıyorum. 19:30 gibi yemeyi düşünüyorum. Bir de evde kefir yapmak istiyorum ama marketlerde satılan mayalar nasıldır, doğal içerikli midir pek bilgim yok. Gerçi nasıl mayalamam, öldürmeden nasıl çoğaltmam gerektiğini de bilmiyorum.
Canım kolay gelsin uzun tutmuş iyi de iş yapmışsın 🥰👏
Kefir mayalamayı bende bilmiyorum belki bilenler vardır yazar,
Ben hazır alıyorum aynı değil tabi ama hiç yoktan iyidir 🙈

Ay o bende de oluyor bu bana olmaz diyorum, aaa oluyor kıyafetler 😂
Beynimiz alışmadı daha verilen kilolara
Ben de tarz oluşturma konusunda sıkıntı yaşıyorum şu aralar 😊

Canım kolay gelsin uzun tutmuş iyi de iş yapmışsın 🥰👏
Kefir mayalamayı bende bilmiyorum belki bilenler vardır yazar,
Ben hazır alıyorum aynı değil tabi ama hiç yoktan iyidir 🙈

Chloe guzel sıkılastirdi diye yine basladim bugun baskanim tisortler olsa da alttaki yagli kismi ister istemez belli oluyo 😂😂😂 ama sunu fark ettim chloe deki hareketleri bu sefer cok daha kolay yaptim . Gecen sefer cok zorlanmistim hatta bazi hareketleri yapamiyodum . Bu sefer o hareketleri de yapabildim.

Bugünkü menü 18/6
13: 50 gr kasar, 50 gr süzme peynir, 10 zeytin domates salatalık yeşillik, yeşil çay
15.30 civarı 2 Ceviz, 1 bardak ayran
17:200 gr somon fırında bol yeşil salata
Yeşil çay, kahve, maden suyu ve bol su içtim Bugün yürüyüş yapamadım
Merhaba uzun zamandır burayı takip ediyorum. Verdiğiniz kilolar harika👏 Bi sorum olacak size bu süreçte yürüyüşten başka spor yaptınız mı? Yürüyüş karın bölgesi için etkili oluyor mu?

Merhaba bugünkü menüm: 16/8
Sabah kuru üzümlü tarçınlı yulaf lapası
Ara kahve 2 ceviz
Öğlen hindi sote,salata
Ara kakaolu kahve, 2 kayısı
Akşam soda limon yoğurt
Bol yeşil çay,2 lt su
Spor 4200 adım yürüyüş,15 dk leslie
blondeaddict blondeaddict canım şimdi hibiskus çayı içsem oruç bozulur mu?

Merhaba. Bugünü bitirdiğimde 26. saate geliyordu.
19:30 ezogelin çorbası, salata, ayran, fırında başamel soslu patlıcan.
3 litre su, ek olarak 1 mil Leslie

Iyı geceler aksam yemegımı de yazıyım
2 adet kucuk boy tavuk pirzola kendi suyunda pisti yanına tarhana corbası cok su ıctım hıc dinlenmesım bugun sureklı ayakta git gel ıs yaptım birazdan bı kahve ıcerım bugunu bitiririm.

Chloe guzel sıkılastirdi diye yine basladim bugun baskanim tisortler olsa da alttaki yagli kismi ister istemez belli oluyo 😂😂😂 ama sunu fark ettim chloe deki hareketleri bu sefer cok daha kolay yaptim . Gecen sefer cok zorlanmistim hatta bazi hareketleri yapamiyodum . Bu sefer o hareketleri de yapabildim.
Süper çok sevindim performans gün be gün artıyor kilo azaldıkça 💪👏🤩
Merhaba uzun zamandır burayı takip ediyorum. Verdiğiniz kilolar harika👏 Bi sorum olacak size bu süreçte yürüyüşten başka spor yaptınız mı? Yürüyüş karın bölgesi için etkili oluyor mu?

çok teşekkür ederim 🥰 yok bir tek yürüyüş yapıyorum ah bir yapabilsem fazlasını ağırlık çalışmak istiyorum olmuyor bu da benim kusurum 🙈
Bende karın neredeyse kalmadı ama yürüyüş mü etki etti az karbonhidrat( ekmek makarna pilav hiç yemiyorum )tüketimi mi yoksa ikisi birden mi bilmiyorum açıkçası 🥰
Merhaba bugünkü menüm: 16/8
Sabah kuru üzümlü tarçınlı yulaf lapası
Ara kahve 2 ceviz
Öğlen hindi sote,salata
Ara kakaolu kahve, 2 kayısı
Akşam soda limon yoğurt
Bol yeşil çay,2 lt su
Spor 4200 adım yürüyüş,15 dk leslie
blondeaddict blondeaddict canım şimdi hibiskus çayı içsem oruç bozulur mu?
Bozar. Umarım geç kalmamışımdır 🙈

GÜNAYDIN

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim. Dün 57,50 kg ile yoluma devam içinde bulunduğum sıkıntılardan dolayı bazen kusana kadar yedim bazen aç gezdim. Sonuç pekte değişmedi kilom aynı sayılır. Dün klasik kahvaltı öğlen ayran k.yemiş
akşamda yoğurtlu kimyon yedim. basırsaklarım berbat durumda

Bu sabah yumurta 3 ad. parmak galete ,peynir,şekersiz çay ile başladım yeni düzene
iş yerimdeyim muhtemelen gene yemek yok ayran ve kuru yemişle geçiştireceğim.,,

herkese kolay gelsin. burda olmak güzel

Selam kızlar 🥰
Bugün çok yoğunum bir merhaba demek için yazıyorum akşama girmeyi umuyorum rahatça
Herkes iyidir umarım 🙏

GÜNAYDIN

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim. Dün 57,50 kg ile yoluma devam içinde bulunduğum sıkıntılardan dolayı bazen kusana kadar yedim bazen aç gezdim. Sonuç pekte değişmedi kilom aynı sayılır. Dün klasik kahvaltı öğlen ayran k.yemiş
akşamda yoğurtlu kimyon yedim. basırsaklarım berbat durumda

Bu sabah yumurta 3 ad. parmak galete ,peynir,şekersiz çay ile başladım yeni düzene
iş yerimdeyim muhtemelen gene yemek yok ayran ve kuru yemişle geçiştireceğim.,,

herkese kolay gelsin. burda olmak güzel
Hoşgeldin 🥰
seni de görmek çok güzel 😍
Umarım kısa zamanda düzene girer hem yeme durumun hem de sıkıntıların 🙏💐

X