Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Selamlar sevgili diyetdaslarim , menu meselesine hic girmek istemiyorum bugun 2.5 ayin patlamasini yasadim ve bitti 😂 son hiz diyete devam olacak suandan itibaren .
Sabah 1 leslie videosu 2 chloe yaptim aksam da 30 dk eliptik ve egzersiz yaparim .
E afiyet olsun 👏😍çalıştın başardın şimdi yeni hedef var mi ?
bugün grup ne kadar sessiz kalmış kimse yazmmaış bi girdim bir sürü yazışma vardır diye hiç yok ben şok:KK64::KK64:
Evet bende aynı şeyi düşündüm ben bugün çok yoğundum hiç bakamadım dedim birikmiştir 😂

slmlar.bende bugün yoğun olanlardanim.
menüme gelecek olursak.
saat 17 15 de
3 tane haşlanmis yumurta ve bolca su.
dün biraz cozuttum.öyle olunca vücudun yağa dönüştürmek icin 24 saate ihtiyaci varmis.ertesi gün bolca su ve protein alinca arti olmuyormus.bende bugün boyle yaptim.
zaten konserve isim vardi.kendime et yada tavuk pisiremedim.hemen bi yumurta kaynatip ayakta ağzima sokuşturdum😅
valla bugün pertim cikti.daha yeni oturdum.birazdan da yürüyüse gidecem.artik nasil yürürüm bilmem.sürünürmüyüm.bebek arabasina binmeye mi çalışırım bilmem😅

E afiyet olsun 👏😍çalıştın başardın şimdi yeni hedef var mi ?

Evet bende aynı şeyi düşündüm ben bugün çok yoğundum hiç bakamadım dedim birikmiştir 😂

65 yeni hedef baskanim . 65 e kadar fast food yok 😂 yarin da tum gun oruc olcam . Persembe de tavuklu salata ve 1 meyve . Anca boyle toparlarim bu gunu 😂 pazartesi eksi cikmak istiyorum cunku .

slmlar.bende bugün yoğun olanlardanim.
menüme gelecek olursak.
saat 17 15 de
3 tane haşlanmis yumurta ve bolca su.
dün biraz cozuttum.öyle olunca vücudun yağa dönüştürmek icin 24 saate ihtiyaci varmis.ertesi gün bolca su ve protein alinca arti olmuyormus.bende bugün boyle yaptim.
zaten konserve isim vardi.kendime et yada tavuk pisiremedim.hemen bi yumurta kaynatip ayakta ağzima sokuşturdum😅
valla bugün pertim cikti.daha yeni oturdum.birazdan da yürüyüse gidecem.artik nasil yürürüm bilmem.sürünürmüyüm.bebek arabasina binmeye mi çalışırım bilmem😅
afiyet olsun canım 🥰
Yumurta düşünmekle iyi yapmışsın geç protein hem hızlı, hem tok tutar
Bazı günler gerçekten çok yoğun geçiyor bende de
Kolay gelsin canım
~Bugünün menüsü~
13:30 iki dilim peynir, 10tane zeytin, iki dilim salam, 1 tane haşlanmış yumurta ve bir tane haşlanmış patates
Spor: 45 dk Leslie 25 tane mekik
Afiyet olsun 🥰
Bende dün fazla kaçırdığımdan bugün tek öğün 12 de kahvaltı yaptım ip atlayamadım henüz gün içinde kesin atlayacağım su da çok içmiyorum bu ara😥
Su çok önemli canım hep hatırlatacak birden bul kendine 🥰
65 yeni hedef baskanim . 65 e kadar fast food yok 😂 yarin da tum gun oruc olcam . Persembe de tavuklu salata ve 1 meyve . Anca boyle toparlarim bu gunu 😂 pazartesi eksi cikmak istiyorum cunku .
O süper hedef 65 🥰
benim de hedefim 65 🙏
Uzun oruçta başarılar şifa olsun şimdiden , yerleşmeden def edersin Fast fooddan gelen yağları 😂🙈

Merhaba uzun zamandır burayı takip ediyorum. Verdiğiniz kilolar harika👏 Bi sorum olacak size bu süreçte yürüyüşten başka spor yaptınız mı? Yürüyüş karın bölgesi için etkili oluyor mu?
Yürüyüş bel bölgesini inceltiyor,yan bölgelerdeki yağların azalmasına yardımcı oluyor.karin bölgesi için özel bir etkisi olduğunu sanmıyorum.

eveett ben eve sürüne sürüne geldim.dermanim kalmadi.dün evi dip köse temizledim.bugun de erken kalkip pazara gittim.esyalari tasi getir konserve yap.kavanozlari kaynat.bulasik tezgah derken mutfaktan cikmadim.simdi gözlerim gidiyor ama yatamiyorum.şu beboş yatsaydi da bende yatsaydim.
Bazen uyusunlar diğer gözlerinin içine bakıyoruz di mi?😀

afiyet olsun canım 🥰
Yumurta düşünmekle iyi yapmışsın geç protein hem hızlı, hem tok tutar
Bazı günler gerçekten çok yoğun geçiyor bende de
Kolay gelsin canım

Afiyet olsun 🥰

Su çok önemli canım hep hatırlatacak birden bul kendine 🥰

O süper hedef 65 🥰
benim de hedefim 65 🙏
Uzun oruçta başarılar şifa olsun şimdiden , yerleşmeden def edersin Fast fooddan gelen yağları 😂🙈

Benim esas hedef 58 ama bi daha ki Parti hedefi 65 😂 aynen yerlesmeden def etmek lazim yoksa surec uzuyo 😂

İyi geceler 2 gundur hastayım bugun çok dengesiz ve yanlıs yedim iştahım sıfır su bile midemi bulandırıyor 😑
Bugün toplam yediklerim
88 gr karabuğday patlağı (ishal olduğum için kuru şeyler iyi geliyor)
Oğlumdan kalan cips 50gr (yememem gerekiyordu ama çok iiyi geldi Tuzlu tuzlu. Cunku ishal den çok tuz kaybettim)
1 tane orman meyveli kefir
1 tane havuç
30gr Çiğ yer fıstığı

2 lt su spor yok malesef. İyileşene kadar böyle devam eder. Çunku genelde yatıyorum. İyi hissettiğim zamanlarda da kalkıp ev işi yapıyorum yemek yapıyorum öyle işte. Herkese iyi geceler

Kizlar tatilde herseyden yedim gec saatlerde yedim ama gezdik dolastik yuruduk yuzduk derken bugun odemlerim.gittikten sonra tartildim ve sadece 500 gram.artida oldugumu gordum hem.cok.mutlu oldum hemde cok uzuldum cunku dikkat etseydim bu tempoyla 2 kilo verirmistim...
Bir tabak tatli yedim kadayif baklava ve gece 12 de cig kofte yemek en buyuk kacamagimdi hemde iki kere...
Neyse olan oldu en azindan 1 kilo bile almamis olmaktan dolayi mutluyum..iki gundur yemek.duzenimin bozulmasindan dolayi diyete odaklanamadim.ama tekrar tum dikkatimi toplamaya calisiyorum..hedefe kadar durmak.yok...

ozellikle geceleri.
bu arada sen nerdesin kaçak.boşladin iyice burayi.
Ayh evet ya, Sabah uykusu da uyusunlar.. azcik çok uyusunlar, n'olur😀. Okul başladı, canlı dersi,ödevi, toplantısı derken işim bitince teknolojik alet görmek istemiyorum kuzum bu ara,fazla geldi😀😅 . Ama devam ediyorum, bugün eşim de başladı, ben 7 km kadar yürüdüm, o 13 km ile başladı hatta, düşmezse performansi, iyi şimdilik😀. Sen nasılsın kuzum, nasıl gidiyor?

Ayh evet ya, Sabah uykusu da uyusunlar.. azcik çok uyusunlar, n'olur😀. Okul başladı, canlı dersi,ödevi, toplantısı derken işim bitince teknolojik alet görmek istemiyorum kuzum bu ara,fazla geldi😀😅 . Ama devam ediyorum, bugün eşim de başladı, ben 7 km kadar yürüdüm, o 13 km ile başladı hatta, düşmezse performansi, iyi şimdilik😀. Sen nasılsın kuzum, nasıl gidiyor?
zamanla sabah uykusu da uyuyorlar canim.2 yasi beklemen lazim.
okul isi zor ya.esim de bugun biseye sinirlendi.
canli ders sonrasi rapor istiyorlarmis okuldan.yani ne gerek var.zaten katılim belli.ekstra iş.
eşine de kolay gelsin.ona söyle hiç kolay değil😅sadece yürümekle olmaz
yemenden de kıs de.
benim esimde benimle birlikte yürüyor hergün.yemesi yine ayni
aburcuburun hakkını veriyor.kilosu sabit.
bende aynen devam ediyorum.7 lerin icindeyim.6 lara koşuyorum😅

zamanla sabah uykusu da uyuyorlar canim.2 yasi beklemen lazim.
okul isi zor ya.esim de bugun biseye sinirlendi.
canli ders sonrasi rapor istiyorlarmis okuldan.yani ne gerek var.zaten katılim belli.ekstra iş.
eşine de kolay gelsin.ona söyle hiç kolay değil😅sadece yürümekle olmaz
yemenden de kıs de.
benim esimde benimle birlikte yürüyor hergün.yemesi yine ayni
aburcuburun hakkını veriyor.kilosu sabit.
bende aynen devam ediyorum.7 lerin icindeyim.6 lara koşuyorum😅
Ne güzel, 6'lara koşuyorsun bak. Eşim de aralıklı oruca başladı zaten, benimle aynı şeyleri yiyiyor, o erkek ya, daha kolay gider inşallah.
Rapor mu istediler, te Allahim

X