Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Merhaba iyi geceler, bugün 18/6 yaptım. Birkaç gündür 20 saatten fazla aç kalıyordum. Sonra farkettim ki akşam yemeğinde çozutuyorum, porsiyonları fazla fazla koyuyorum. Çok uzun süreli açlık şimdilik yolunda gitmedi. Bugün yemek de yapamadım, geç saate de kaldı. Üstüne üstlük gereğinden fazla meyve şekeri aldım. Bugünkü menüm ise;
14:30 1 bardak süt, 1 tane domates, 1 tane küçük kapya biber, 10 tane zeytin, kibrit kutusundan biraz büyük peynir.
17:30 ayran, soğuk sütlü kahve
20:30 1 kase çorba, 1 tane muz, yarım armut, 1 dilim karpuz ve yarım elma. 🙈🙊
2,5 litre su. 20 dk Leslie. Önümüzdeki hafta süreyi arttıracağım.

günaydın kızlar herkese güzel bir gün diliyorum.
dün sabah 8 gibi yarım poaça yarım simit yedim oruca başladım.
şuan 24. saatteyim 48 saat yapacagım min ve tartılacagım inşallah güzel sonuçlar alırım.

Günaydın kızlar
Harika bir gün diliyorum hepinize 💐❤️

Selamlarr

Bugünkü menüm

9.30 patatesli yumurta 4 5 kaşık, peynir, 1 dilim ekmek, salatalık, 1 hurma

14.30: 2 lahmacun, 2 bardak ayran
Afiyet olsun 🥰
Bugünkü menüm: 16/8
Sabah çilekli yulaf lapası
Ara kahve,ceviz
Öğlen balık ızgara,salata,şalgam suyu
Ara kahve,1/2 züber bar
Akşam pancar+yoğurt+maden suyu
Spor 15 dk leslie ve 4740 adım
*Kızlar haşlanmış pancar effsane yakıştı BAYILDIM :21:
Pancar çok faydalı bende çok severim afiyet olsun 🥰
eveett ben eve sürüne sürüne geldim.dermanim kalmadi.dün evi dip köse temizledim.bugun de erken kalkip pazara gittim.esyalari tasi getir konserve yap.kavanozlari kaynat.bulasik tezgah derken mutfaktan cikmadim.simdi gözlerim gidiyor ama yatamiyorum.şu beboş yatsaydi da bende yatsaydim.
Ah ah ne emekle büyüyor bu bebişler ana hakkı gerçekten ödenmez 🙏🥰
İyi geceler 2 gundur hastayım bugun çok dengesiz ve yanlıs yedim iştahım sıfır su bile midemi bulandırıyor 😑
Bugün toplam yediklerim
88 gr karabuğday patlağı (ishal olduğum için kuru şeyler iyi geliyor)
Oğlumdan kalan cips 50gr (yememem gerekiyordu ama çok iiyi geldi Tuzlu tuzlu. Cunku ishal den çok tuz kaybettim)
1 tane orman meyveli kefir
1 tane havuç
30gr Çiğ yer fıstığı

2 lt su spor yok malesef. İyileşene kadar böyle devam eder. Çunku genelde yatıyorum. İyi hissettiğim zamanlarda da kalkıp ev işi yapıyorum yemek yapıyorum öyle işte. Herkese iyi geceler
Çok geçmiş olsun acil şifalar 💐🥰
Kizlar tatilde herseyden yedim gec saatlerde yedim ama gezdik dolastik yuruduk yuzduk derken bugun odemlerim.gittikten sonra tartildim ve sadece 500 gram.artida oldugumu gordum hem.cok.mutlu oldum hemde cok uzuldum cunku dikkat etseydim bu tempoyla 2 kilo verirmistim...
Bir tabak tatli yedim kadayif baklava ve gece 12 de cig kofte yemek en buyuk kacamagimdi hemde iki kere...
Neyse olan oldu en azindan 1 kilo bile almamis olmaktan dolayi mutluyum..iki gundur yemek.duzenimin bozulmasindan dolayi diyete odaklanamadim.ama tekrar tum dikkatimi toplamaya calisiyorum..hedefe kadar durmak.yok...
Süper çok sevindim almamış sayılırsın bir haftada toparlarsın 🙏🥰
Merhaba iyi geceler, bugün 18/6 yaptım. Birkaç gündür 20 saatten fazla aç kalıyordum. Sonra farkettim ki akşam yemeğinde çozutuyorum, porsiyonları fazla fazla koyuyorum. Çok uzun süreli açlık şimdilik yolunda gitmedi. Bugün yemek de yapamadım, geç saate de kaldı. Üstüne üstlük gereğinden fazla meyve şekeri aldım. Bugünkü menüm ise;
14:30 1 bardak süt, 1 tane domates, 1 tane küçük kapya biber, 10 tane zeytin, kibrit kutusundan biraz büyük peynir.
17:30 ayran, soğuk sütlü kahve
20:30 1 kase çorba, 1 tane muz, yarım armut, 1 dilim karpuz ve yarım elma. 🙈🙊
2,5 litre su. 20 dk Leslie. Önümüzdeki hafta süreyi arttıracağım.
Afiyet olsun bazen insanın canı tatlı çekiyor en azından meyve ile telafi etmişsin 🥰
günaydın kızlar herkese güzel bir gün diliyorum.
dün sabah 8 gibi yarım poaça yarım simit yedim oruca başladım.
şuan 24. saatteyim 48 saat yapacagım min ve tartılacagım inşallah güzel sonuçlar alırım.
Şifa olsun uzun oruç kolay gelsin 🥰

Ne güzel, 6'lara koşuyorsun bak. Eşim de aralıklı oruca başladı zaten, benimle aynı şeyleri yiyiyor, o erkek ya, daha kolay gider inşallah.
Rapor mu istediler, te Allahim
saol canim.bian evvel görseydik iyi olurdu su 6 lari.
bu arada esinin o kadar az yemesine gerek yok.erkeklerde kas onemli.kasları erir.bide herkesin ihtiyac seviyesi farkli.
nette bununla ilgili hesaplama yapan siteler var.boy kilo ve cinsiyete göre yag protein ve karbonhidrat degerleri var.ona gore ilerleyin.

Selamlar orucumda 20. Saatin icindeyim . Bugun oruc gunu bende. 4 tane chloe videosu yaptim . Ogleden sona da leslie ve eliptik yapmayi dusunuyorum . Bakalim kismet 😂😂
Ooo parti sonrası konsantrasyon süper tebrikler 👏 bu hafta da iyi sonuçlar gelecek bu gidişle 🙏🧿

Bende 22 saat 20 saat yapıyorm son öğünümü yedim sabah sporumu yaptm 2 kabaga 2 yumurta dereotu maydonoz 1 yemek kasıgı un omlet yaptm salatalık domates cocuklarda biraz Makarna yaptım ondan yedim 6,7 çatal ve 1 kase aşure yedim artık şu aşure Bi bitseydi ne kdr yapmışsam bir surude dagıttım ziyan olcak diye yedim neyse pişman değilim :mad: :KK15: akşama çok var eritirm inş spor su ile Bi aksilik olmazsa 30 saate tamamlıcam bakalım

Günaydın.

07:30 2 parmak galete,1 haşlanmış yumurta,peynir,zeytin,şekersiz çay,kayısı,ceviz

Ara : 1 soda,1 elma,1 kupa rezene çay

13:00 kapanış öncesi 1 tabak çorba, 1 kase kimyonlu yoğurt.

özüne dönmek güzel şey hayırlısıyla şu kalan kg bir gitse hepimizden.

sağlıklı günler.
Afiyet olsun 🥰
Bende 22 saat 20 saat yapıyorm son öğünümü yedim sabah sporumu yaptm 2 kabaga 2 yumurta dereotu maydonoz 1 yemek kasıgı un omlet yaptm salatalık domates cocuklarda biraz Makarna yaptım ondan yedim 6,7 çatal ve 1 kase aşure yedim artık şu aşure Bi bitseydi ne kdr yapmışsam bir surude dagıttım ziyan olcak diye yedim neyse pişman değilim :mad: :KK15: akşama çok var eritirm inş spor su ile Bi aksilik olmazsa 30 saate tamamlıcam bakalım
Sırf bu sebeple bu sene yapmadım Allah biliyor bende hiç dayanamam aşureye 🙈
Afiyet olsun 🥰

Bugün diyetimin 3.ayı dolmuş bulunmakta, aklımda olanı gerçekleştirmek kadar güzel bir şey olmamalı kilo vereceğime inanmayarak başladım ki işin bu noktalara geleceğini hiç düşünmemiştim bile🙈
3 ay sonunda toplam 18 kilo verdim kalan 5,5 kiloyu da bir an önce vermek istiyorum darısı diğer arkadaşlara🤗😍

menüyü yazıp kaçıyorum kızlar bugünlük işler çok yoğun sonra girmeye çalışacağım
Tek öğün yaptım
5 köfte, salata, 1 kase cacık, 1/2 tabak zeytinyağlı Barbunya
Yeşil çay kahve maden suyu bol su içtim
7 km yürüdüm

X