Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Oh iyi içmedim. Aşırı açlık çekiyorum midem bomboş yeşil çay içtim belki bastırır
Benim yeşil çay çok açsam midemi bulandırıyor şekersiz Türk kahvesi ise çok iyi geliyor bana dene istersen 🥰
Selam herkese... Ben gün-de 1 ogun yemeyi deniyorum dünden beri. 17.00 18.00 gibi tek ogun yapacağım.
21250 adım yürüyüş tamamdır. Heyecanla pazartesi tartıllmayı bekliyorum🥰
O 15 km filan mı helal valla 🥳
Umarım güzel sonuçlar gelir 😍
Gunun menusu
Avakadolu salamli kasarli tost
Oglen 1 kepce corba ve bi avuc badem .

Uzun oruc yapacagimi unuttum 😂 yarisini yedigimde esim dedi sen oruc degil miydin diye ama artik cok gecti 😂😂😂 neyse diyet disi bisi yemedim cok sukur 😂 spor 1 leslie videosu eliptik ve 1 chloe videosu . Dukan birasi (🤢🤢) kahve ve çay .
Sayılmaz bozulmuş sayılmaz unuttuğun için diyelim 😂🤣
Afiyet olsun sporunu yapmışsın zaten 😍
slm kızlar.gün tek ogün yaptim.
saat 15.15 de
1 tabak zeytinyağli yesil fasulye
yarim ekmek😣
yarim çay bardağı ayran
2 3 dilim karpuz (ücgen)

mutfak kapandi.
kaptanim bu aralar motivasyonum düstü.kış geliyor.ama bende hâlâ bi rahatlik var.
şu kilolari verim de rahatliyim yok.artidayim.yiyorum.ne yapacam bilmiyorum.eski halime de dönmek istemiyorum.
Canım bu aralar çoğu kişide hissediyorum bunu ben dahil 🙈
Bence üstüne gitmeliyiz sen sadece şu ara karbonhidrat azaltmaya odaklan bence çok kısıntı yapma tümden bırakmamak için azar azar rotaya girersin birde hedeflerini yaz ve göreceğin bir yere as 🥰
Günün menüsü
14:30~ bir dilim yaş pasta ( kakaolu)😋
16:30~ patlıcan yemeği bir küçük tabak üzerine yoğurt
Bol bol su ve çay
Pasta cıs olmuş 😂

Yarım ekmek yerine tavuk et köfte falan yiyip 1 dilim ekmek yerseniz çok iyi olur sanki. Kaptanın da dediği gibi proteini arttırıp karbonhidratı azalınca iki kat kilo verebiliyoruz🥰
evde tek cesit yemek yapriyorum canim.fasulyeyi cok seviyorum.ekmek de yemezsem cok acikiyrium.bu ara istahim cok acik.dün aksam esime yalvardim resmen git yas pasta al diye.o da almadi Allahtan.yeme diyor.eski haline donecen diyor hakli da.
Benim yeşil çay çok açsam midemi bulandırıyor şekersiz Türk kahvesi ise çok iyi geliyor bana dene istersen 🥰

Bence üstüne gitmeliyiz sen sadece şu ara karbonhidrat azaltmaya odaklan bence çok kısıntı yapma tümden bırakmamak için azar azar rotaya girersin birde hedeflerini yaz ve göreceğin bir yere as 🥰

Pasta cıs olmuş 😂
kaptanim.hedeflerim.belli ama o an yiyecekleri gorunce herseyi es geciyorum.motivem eksik.anlik yiyip iciyirum hemen.istahim cok açık😣
Bugün 23/1 yaptım artık biraz daha konsantre olmaya çalışıyorum
2 bardak ayran, 4 kaşık kısır, 4 ızgara köfte, bol Yeşil salata yedim bugün sadece
6 km yürüdüm
Yeşil çay kahve maden suyu ve bol su içtim
afiyet olsun kaptanim.tek oğün ama doyurucu olmus.bu arada menülere bakiyorum.2 3 cesit yemek mi yapiyorsun?evde yemek seçen birileri var galiba.

Pasta cıs olmuş 😂
Yeşil çay cok severim ben iyi geldi. Kahve sevemiyorum pek anca dibek ya da evde kendim Sekersiz nescafe..

11. 00 de 2 haslanmış yumurta 2 hindi füme 2 dilim beyaz peynir 7 zeytin salatalık domates marul ve 2 kayısı
Arada yarım erik yarı armut ve kavun yedim
18.00 de 1 tabak tam bugday makarna sarımsak yoğurtlu u ve salata 2 3 Çatal kızartma 🤦‍♂️🙄 bol su yaşil çay. Çok değil demi kaptanım

Merhaba. Dün uğrayamadım siteye. Umarım herkes iyidir. :) Dünün ve bugünün menüsünü yazayım. Zaten hemen hemen aynı.

29.09.2020 (19/5)
14:30 2 tane yumurtadan sütlü omlet, 1 bardak süt, 1 tane hindi füme, 10 tane zeytin, 2 parça peynir, yarım kapya biber, üçer tane ceviz içi, tuzlu fıstık ve antep fıstığı
19:30 çorba, etli nohut yemeği, 3 çorba kaşığı sebzeli bulgur pilavı, 1 kase yoğurt, 10 tane üzüm
22:30 1 fincan şekersiz filtre kahve

2 litre su ve 1 saat egzersiz.

30.09.2020 (19/5)
12:30 şekersiz türk kahvesi
14:30 3 tane galeta (1 dilim ekmeğe eşitmiş) , 2 parça peynir, 10 tane zeytin, 1 tane salatalık, yarım kapya biber, 1 bardak süt, birer tane hindi füme ve salam
18:00 üzüm
19:30 çorba, etli nohut yemeği

2 litre su, 50 dk egzersiz.

Bu hafta regl haftam. + olarak tartıya yansıdı bile. 😭 Kendimi hiç enerjik hissetmiyorum. Hantal ve isteksizim iki gündür. Spor yapmak bile gözümde büyüyor.

Pasta cıs olmuş 😂

Neyse pazar gunu mecbur yapcam cunku cumartesi bi yere davetliyiz 😂 pazar gunu oruc yapmasam pazartesi istedigim eksiyi goremem 😂😂

Menü bırakayım :KK45: :kk77:
İf dünden beri 24 saat açlık yaptım 😁😁
Bugün 22/2 yaptım.

9 Duble Türk kahvesi
11 Sade Nescafe
13 3-4 kupa çay

17.25 Akşam yemeği

4 tane kırmızı-mor erik
2 büyük tavuk pirzola derisiz,bol bol kıvırcık marul, domates,kuru soğan , maydanoz,1 bardak ayran

19.25 Ara öğün

1 tane büyük boy haşlanmış mısır

Su bolca

Spor
68 dk tempolu+17 dk Leslie fitness+5000 adım

evde tek cesit yemek yapriyorum canim.fasulyeyi cok seviyorum.ekmek de yemezsem cok acikiyrium.bu ara istahim cok acik.dün aksam esime yalvardim resmen git yas pasta al diye.o da almadi Allahtan.yeme diyor.eski haline donecen diyor hakli da.

kaptanim.hedeflerim.belli ama o an yiyecekleri gorunce herseyi es geciyorum.motivem eksik.anlik yiyip iciyirum hemen.istahim cok açık😣

afiyet olsun kaptanim.tek oğün ama doyurucu olmus.bu arada menülere bakiyorum.2 3 cesit yemek mi yapiyorsun?evde yemek seçen birileri var galiba.
Canım burcun ne?
Karbonhidrat yemesen açlık hissi olmaz.
Kahve ile güne basla acaip tok tutuyor.

Regl bitişi sonrası hala 66.1 olmak beni bir miktar üzmüş olsa da. :duduk: Hala kilo verdiğimin farkındayım. Araştırmalarıma göre reglden sonraki 3 gün şişliğin gitme süreciymiş. :silah: Umarım öyledir. Çünkü tek öğün yiyorum. Daima. :KK68: :KK30:

Günaydın güzel hanımlar
Güzel neşeli harika bir gün diliyorum hepinize 😍

kova burcuyum.
kahve icsem de gözüm yiyeceklerde benim.irade yok.patlayana kadar yerim😣
Canım bence iradesiz olsan bu kadar yol iletleyemezdin bence bir geçiş dönemi yaşıyorsun.
Bu dönemi atlatmanın yolu ekmekten kesin kurtulmak başka yolu yok o daha da acıktırıyor
Onun yerine sevdiğin başka alternatif koysan?
çünkü o ekmek veya pasta tamamen şeker düzeyini eski seviyelerine çıkartıp daha da acıktıracak
Tavsiyem -şekerini daha kontrollü çıkartacak karbonhidrata (Bulgur Tam bugday yulaf vs gibi )yönelmen -(normalde karbonhidratları azaltma taraftarıyım ama belli iştah açıkken azar azar kontrol edebilirsin
bizim evde yemek seçme durumu var maalesef Mutfak işi hiç bitmiyor 🙈😂
11. 00 de 2 haslanmış yumurta 2 hindi füme 2 dilim beyaz peynir 7 zeytin salatalık domates marul ve 2 kayısı
Arada yarım erik yarı armut ve kavun yedim
18.00 de 1 tabak tam bugday makarna sarımsak yoğurtlu u ve salata 2 3 Çatal kızartma 🤦‍♂️🙄 bol su yaşil çay. Çok değil demi kaptanım
Afiyet olsun bence çok değil 🥰 sadece makarna buğday da olsa, kızartma da çok tercih etmeyelim Arada bir olur
Menüm
4 kasik bulgur pilavı
1 tabak etli nohut
Salata ve ayran
21250 adım yürüyüş ve 1 saat reformer pilates..
Bir de bacak sıkılaşması için G5 20 dakika
🥰🥰🧿🙏
Afiyet olsun 🥰 sporlar 👍👏
iyi akşamlar.ben 20/4 olanı uyguluyorum.
14:00 1 kase çorba 4 kaşık mantar yemeği
16:20 1 tane armut
17:45 2 dilim ekmek çorba
kahve,su.çay
Afiyet olsun 🥰
Menü az ama karbonhidrat çok , biraz protein eklemek kolay kilo verdirir daha tok tutar
Merhaba. Dün uğrayamadım siteye. Umarım herkes iyidir. :) Dünün ve bugünün menüsünü yazayım. Zaten hemen hemen aynı.

29.09.2020 (19/5)
14:30 2 tane yumurtadan sütlü omlet, 1 bardak süt, 1 tane hindi füme, 10 tane zeytin, 2 parça peynir, yarım kapya biber, üçer tane ceviz içi, tuzlu fıstık ve antep fıstığı
19:30 çorba, etli nohut yemeği, 3 çorba kaşığı sebzeli bulgur pilavı, 1 kase yoğurt, 10 tane üzüm
22:30 1 fincan şekersiz filtre kahve

2 litre su ve 1 saat egzersiz.

30.09.2020 (19/5)
12:30 şekersiz türk kahvesi
14:30 3 tane galeta (1 dilim ekmeğe eşitmiş) , 2 parça peynir, 10 tane zeytin, 1 tane salatalık, yarım kapya biber, 1 bardak süt, birer tane hindi füme ve salam
18:00 üzüm
19:30 çorba, etli nohut yemeği

2 litre su, 50 dk egzersiz.

Bu hafta regl haftam. + olarak tartıya yansıdı bile. 😭 Kendimi hiç enerjik hissetmiyorum. Hantal ve isteksizim iki gündür. Spor yapmak bile gözümde büyüyor.
Afiyet olsun canım 🥰
Regl haftası tartıya küsün ya 😂

o isteksizlik regl kaynaklıdır ağır spor değil de sadece bi 30 dakika yürüyüş yapsan modunu düzeltir bence 🥰
Menü bırakayım :KK45: :kk77:
İf dünden beri 24 saat açlık yaptım 😁😁
Bugün 22/2 yaptım.

9 Duble Türk kahvesi
11 Sade Nescafe
13 3-4 kupa çay

17.25 Akşam yemeği

4 tane kırmızı-mor erik
2 büyük tavuk pirzola derisiz,bol bol kıvırcık marul, domates,kuru soğan , maydanoz,1 bardak ayran

19.25 Ara öğün

1 tane büyük boy haşlanmış mısır

Su bolca

Spor
68 dk tempolu+17 dk Leslie fitness+5000 adım
Afiyet olsun 🥰 sporlar da 👏

slm bende aranıza katılmak istiyorum.ama daha yeni üye oldum.pek bilgim yok site ve kullanımla ilgili.kabul edip yardımcı olursanız sevinirim.

Dünün menüsü
11: haşlanmış yumurta peynir zeytin domates çay
14: etli barbunya yemeği
1500 ip atladım
1500 ü kaç defada atlıosuN, ara verdim demişsin ondan anlamadım.. bende atlatacaktkm, avizeyi aşağı indirince bıraktım 😂
Bahçedemi denesem ne
100lük set şeklinde atlıyorum yaklaşık 1 er dk ara ile, o ara nefesim fazla kesilmiş olabilir molayı uzatmışım😂 10-15 gündür ip atlamayınca tıkanmıştım ondan dolayı pzt günü 1000 işkence gibiydi artık 1500 zorluyorum😅
Avizeye geçmiş olsun🙈😂 bahçede atlayabilirseniz çok güzel olur

X