Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugün diyetimin 3.ayı dolmuş bulunmakta, aklımda olanı gerçekleştirmek kadar güzel bir şey olmamalı kilo vereceğime inanmayarak başladım ki işin bu noktalara geleceğini hiç düşünmemiştim bile🙈
3 ay sonunda toplam 18 kilo verdim kalan 5,5 kiloyu da bir an önce vermek istiyorum darısı diğer arkadaşlara🤗😍

Tebrik ederim , Allah korumayi nasip etsin 😂

Bugün diyetimin 3.ayı dolmuş bulunmakta, aklımda olanı gerçekleştirmek kadar güzel bir şey olmamalı kilo vereceğime inanmayarak başladım ki işin bu noktalara geleceğini hiç düşünmemiştim bile🙈
3 ay sonunda toplam 18 kilo verdim kalan 5,5 kiloyu da bir an önce vermek istiyorum darısı diğer arkadaşlara🤗😍
Canım süper :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: Ben 3 ayda 9,7 ile övünüyorum:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:Nerdeyse iki katı helal olsun.Apa yapıyorsun demi?

saol canim.bian evvel görseydik iyi olurdu su 6 lari.
bu arada esinin o kadar az yemesine gerek yok.erkeklerde kas onemli.kasları erir.bide herkesin ihtiyac seviyesi farkli.
nette bununla ilgili hesaplama yapan siteler var.boy kilo ve cinsiyete göre yag protein ve karbonhidrat degerleri var.ona gore ilerleyin.
Haklısın kuzum ama onun nedense pek gitmiyor. Kilo almaya müsait. Dün 13 km yürüdü, dikkat etti. Akşam 6'da yemeyi sonlandırdı. 200 gram gitmiş sadece.
Eski kıyafetlerindrn var mı 60'larda giydikleri in? Yavaş yavaş denemeye başla. O seni şevklendirir, giremesen biile hemen içine, az daha versem girerim deyip gudulenirsin. Ben 28 beden pantolonuma girdim , rejim yapmak için tutuyorum onu hep, çok mutlu oldum.

Ayh harika. Çok tebrik ederim, ölçüm de yapmış miydin, ne kadar inceldin,kaç cm, merak ettim.Herkes zaten dile getiriyordur ne kadar zayıfladığını.

Günaydın kızlar 🥰

Harika bir gün diliyorum evet bugün diyette 4.ayım bitti ve az evvel tartıldım güzel haberler var çok şükür
71 kiloyum :halay::KK76:

4 Agustos-4 Eylül dönemi kayıp -5
4 Ayda toplam kayıp -25 :rolleyes::KK6:
Ve artık çizelgede YEŞİL çok çok yakın :KK76:
( hafta başından beri -1.5 kilo oldu, ana listede tartı günümüzde pazartesi güncelleyeceğim)
Daha ne yazayım bilemedim mutluyum işte ya devamını getirmek için çalışmaya devam :KK68:
Canımmmm ok mutlu oldum hedefe çok az kalmış:KK60: :KK60: :KK200::KK200::KK200:

X