Aralıklı oruç ile hedef 6 kg vermek

Günaydın, 24 saatlik oruç değilde, iki öğün besleniyorsun ya ilk öğünle ikinci öğün arası ara öğün yapmadan beklemeyi dene, bakalım tartı ne gösterecek o zaman? 😉
Ben hiç ara yapmıyordum zaten bir kahvaltı, bir de 4-5 saat sonra yemek.
Eskiden de bazen vücudumu şaşırtmak için 24 saat yapıyordum.
Hatta bazı doktorlar üst üste 2 kez 24 saatlik oruç öneriyorlar 🤭
Eskiden 24 saat dayanırdım da şimdi çocukla dayanamıyorum zor oluyor.

Ama ne zaman düzenli vermeye başlayacağım yani gerçekten hevesim kırılıyor 🙃

Bir kaç gün önce tv de kimdi hatırlamıyorum doktor ya da diyetisyendi ama bundan eminim, yavaş yemenin önemli olduğunu söyledi ve bunu yapabilmek için; kaşığı çatalı elinizden bırakın, tekrar elinize alıp doldurana kadar miğdeniz dinlensin dedi.. 🤗😉

Ben hiç ara yapmıyordum zaten bir kahvaltı, bir de 4-5 saat sonra yemek.
Eskiden de bazen vücudumu şaşırtmak için 24 saat yapıyordum.
Hatta bazı doktorlar üst üste 2 kez 24 saatlik oruç öneriyorlar 🤭
Eskiden 24 saat dayanırdım da şimdi çocukla dayanamıyorum zor oluyor.
O zaman iki öğün arasını uzat mesela sabah kahvaltını 10:00 da akşam yemeğini 18:00 da yemeyi dene, bakalım tartı yine fazla gösterecek mi?

Selam hanimlar bugün oglumun okuluna gitmem gerekiyordu ,saat 10bucuk gibi koştur koştur birseyelr yedim , eve gelince de yedim . 🤭

Selam kizlar iyi aksamlar aksam.uzeri misafirim vardi. Saat 5 bucuk gibi yemek yedim , hemen yemegin ustune cupkek ve meyve vs vs yedim bugünüm patladi resmen.

Günaydın 🌼🌼🌼 sirkeli limonlu suyum ile merhaba.

Eklentiler

• IMG_20230603_095704.jpg
    IMG_20230603_095704.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 24
Tünaydın, sabah 2 bardak su, kakaolu tarçınlı kahve, kahvaltıdsn yarım saat önce 1 bardak su içildi, bol yeşillikli, yumurtalı, meyveli ve kuru yemişli kahvaltı yapıldı, birazdan sporda yapılacak :halay: :KK24::KK73::nazar::KK200:

Saat tam 12 de kahvaltima basladim. Airfryer da cok az yag ile minik patates kizarttim. Yanina roka salatasi yaptim peynirli falan harika birsey oldu. 1 dilim de ekmek 🍞 🤦🏻‍♀️

Son yemegimi yedim ekmeksiz tavuk şiş.
Açlık mesaim başladı 🤗
Birkac saat sonra yürüyüş yapicam. Dün disarda bol bol gezdigim icin ekstra yürüyüş yapmamıştım. Belki Ebru Şallı videosu açıp pilates de yapabilirim. ❤️

İki bardak su içildi, şimdi de balkonda kahve keyfi :KK68:

Eklentiler

• IMG_20230604_085553.jpg
    IMG_20230604_085553.jpg
    126,6 KB · Görüntüleme: 24

Eklentiler

• IMG_20230604_121120.jpg
    IMG_20230604_121120.jpg
    136,5 KB · Görüntüleme: 31
Kahvaltıdan yarım saat önce bi bardak su içildi
10:00 da kahvaltı yapıldı
Spor yapıldı (kahvaltıdan 1 saat sonra)