Aralıklı oruç ile hedef 6 kg vermek

5 bucukta yemegimi bitirdim. Güya 4 te bitirecektim yeme işini 😒😒Misir püskülü ile kiraz sapımı da demledim.

Eklentiler

• IMG_20230605_212429.jpg
    IMG_20230605_212429.jpg
    104,6 KB · Görüntüleme: 28
Bizde 6 da yemeğimizi yedik, 9 da ıhlamur içtik, şimdi de kakaolu tarçınlı kahve içsem mi ki diye düşünüyorum uykumu kaçırmasından korkuyorum.. :anne:

Günaydın, akşam kahve içmedim, 4 tane yeşil erik yiyip yattım ☺😉

Uyanır uyanmaz 2 bardak su içildi 👍
Kahve karışımı içildi 👍
Kahvaltıdan yarım saat önce bir bardak su içilecek ve 10:00 da kahvaltı yapılacak 😍

Kızlar biz dün ilk defa ara öğün yaptık, uzun süre aç kalınca vücut kıtlıktayım diye düşünüp kendini korumaya alıyormuş ve yağ yakımı duruyormuş bu yüzden ara öğün yapmak gerekiyormuş, bu kilo verme durma nedenlerinden biriymiş.. Siz ara öğünde ne tüketmeyi önerirsiniz? Biz dün 3 malta eriği, yarım salatalık, 6 çiğ fındıkla yaptık ara öğünümüzü..

Günaydın, akşam kahve içmedim, 4 tane yeşil erik yiyip yattım ☺😉

Uyanır uyanmaz 2 bardak su içildi 👍
Kahve karışımı içildi 👍
Kahvaltıdan yarım saat önce bir bardak su içilecek ve 10:00 da kahvaltı yapılacak 😍

Kızlar biz dün ilk defa ara öğün yaptık, uzun süre aç kalınca vücut kıtlıktayım diye düşünüp kendini korumaya alıyormuş ve yağ yakımı duruyormuş bu yüzden ara öğün yapmak gerekiyormuş, bu kilo verme durma nedenlerinden biriymiş.. Siz ara öğünde ne tüketmeyi önerirsiniz? Biz dün 3 malta eriği, yarım salatalık, 6 çiğ fındıkla yaptık ara öğünümüzü..
Günaydın 💗
Ben asla ara öğün yapmıyorum. Direnç olsa da bekliyorum, illa eksiler yine başlıyor bir süre sonra, ara öğün ise benim programımı bozuyor 🤷🏻‍♀️
Bence ara öğününüz gayet iyi görünüyor.
Hep mi ara öğün yapacaksınız? Yoksa eksi görene kadar mı?
O zaman da aralıklı oruç olmuyor sanki yahu…

Gunaydiiinnnn saat 12.05 kahvaltima başlıyorum. Artik kahvaltimda bol dereotlu limonlu salata yapiyorum. Sabah -200gr gördüm. İnşallah persembeye 72.900lere adim atmak istiyorum. C.tesi gunj düğün var ve biz aile evine gidecek haftasonu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ diyetimi bozmamaya calisacagim. Cuma günü de oğlumun okulunun piknigi var. Neyse ki orucumun yeme saatinde abartmadan az miktarda yemeyi düşünüyorum ❣️

Eklentiler

• IMG_20230606_120509.jpg
    IMG_20230606_120509.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 33
Günaydın 💗
Ben asla ara öğün yapmıyorum. Direnç olsa da bekliyorum, illa eksiler yine başlıyor bir süre sonra, ara öğün ise benim programımı bozuyor 🤷🏻‍♀️
Bence ara öğününüz gayet iyi görünüyor.
Hep mi ara öğün yapacaksınız? Yoksa eksi görene kadar mı?
O zaman da aralıklı oruç olmuyor sanki yahu…
İdeal kilomuza inene kadar saat 15:00 ara öğün olarak devam diye düşünüyorum, sabah ve akşam yemeklerinde de azaltma yaptım, bakalım sonuca göre yola devam edeceğiz.. Bi yerde yanlış yaptık ki, ikimizde yaramazlık yapmadığımız halde kilo aldık, bakalım arayıp bulucaz artık ☺😉

16:45 te yemek yeme işini bitirdim 😔 şimdi evde misafirim var yemek hazirladim hem de en sevdigim seyler ama su içiyorum 🙈😭 yarın belki 100gr eksik çıkarım umuduyla. Menüden ayirdim yarın yeme araliginda yiyecegim ❤️

Kızlaaarrrrr 🙃
Bu saatte bir tabak kiraz yedim 🙄
Umarım tartıda çok fark etmez, bu sene hiç yememiştim bulunca abarttım 😅

Günaydın kızlar 🤗
Dünkü kiraz olayından sonra, bu gün de pizza yapacağımı düşünerek kahvaltımı yapmadım.
Şimdi kahvemi içiyorum 🤗
Umarım yarın bol eksili bir güne uyanırız ☺️

Tünaydınnn :emir_bebek:
Sabah 2 bardak su içildi
Kahve içildi
Bol yeşillikli kahvaltı yapıldı
Birazdan spor yapılacak

Akşam kahve deneyimi yaptım, akıllılık yapıyım dedim, kahveden sonra ıhlamur içtim fakat kahve benden akıllı çıktı, hem miğdem ağrıdı hem de uykusuz kaldım :KK11:

Selam kizlar sabah görümcemin günü icin poğaça yapmıştım malesef dayanamaidm yedim. Şimdide disaridayiz birseyler yiyip yeme işini kapsticam. Elbise denedim basenlerim almış başını gitmis kiyafet deneyince sinirlerim bozuldu 🙈bekarden 60kiloydum

Günaydın ☀

Aney: 87
Ben: 62

2 bardak su içildi
Kahve karışımı içildi
09:30 da bir bardak su içilip
10:00 da kahvaltı yapılacak :KK73:

Günaydiiiinnnnn dün orucun dışına ciksamda tartida farketmedi 🥰 tam istedigim gibi 72.900 gordum hatta inanmadim bi tur da oglumu ölçtüm yanlislik olmasin diye .. acelem yok gram gram da olsa gitsin. 💪💪

Eklentiler

• IMG_20230608_102256.jpg
    IMG_20230608_102256.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 23
En son 4bucuk gibi yedim ama saat 6 civari 2 topcuk külahlı dondurma yedim disaridaydik hayır diyemedim Allahim sen onu kaloriden sayma nolur yürüdüğüme merdiven indigim bindigime gitsin Amin ❤️😂🤭

Sular kahveler cepte, kabız oldum 😞 onun içinde doğadan kayısılı form çayı içtim, kahvaltı cepte, akşamdan salata kalmıştı yağsız tuzsuz, mis gibi beklemiş sabahı, bundan sonra akşam salatasını fazla yapıcam 🫶🩷

2 gündür aneyle kahvaltı sonrası maydonoz sapı suyu içiyoruz. Aney de ödem çok var. Bakalım belkim bi faydası olur :KK50:

X