Aranızda Biontech (Alman aşısı) vurulup kolay bir şekilde hamile kalanınız var mı ?

feyza25nur

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
480
132
25
Kızlar merak ettiğim bir şey var. Ben 2 adet biontech vuruldum. Aşılardan 3 4 ay sonra adet düzensizliğim oldu. Tabi onun yanında stres üzüntülü yaşadığım şeylerde oldu. Evlenmeden önce verdiğim kan tahlillerinde de her şey normaldi. Aşıdan sonra d vitamini demir eksikliği ve b12 eksikliği çıktı ?
Çevremde benimle yaşıt olup benden sonra evlenen herkes hemen hamile kaldı. Hiçbiri aşı vurdurmamış.
Çok merak ediyorum aramızda aşı vurulup tedavisiz hamile kalan var mı ?

Kızlar merak ettiğim bir şey var. Ben 2 adet biontech vuruldum. Aşılardan 3 4 ay sonra adet düzensizliğim oldu. Tabi onun yanında stres üzüntülü yaşadığım şeylerde oldu. Evlenmeden önce verdiğim kan tahlillerinde de her şey normaldi. Aşıdan sonra d vitamini demir eksikliği ve b12 eksikliği çıktı ?
Çevremde benimle yaşıt olup benden sonra evlenen herkes hemen hamile kaldı. Hiçbiri aşı vurdurmamış.
Kovid aşısıyla vitamin eksikliğinin gebe kalmanın ne alakası var?
Milyonlarca insan bu aşıyı olduktan sonra tedavisiz gebe kaldı bunun nesini soruyorsunuz

Kovid aşısıyla vitamin eksikliğinin gebe kalmanın ne alakası var?
Milyonlarca insan bu aşıyı olduktan sonra tedavisiz gebe kaldı bunun nesini soruyorsunuz
Çok alakası var herkesin bünyesi bir değil. Aşılardan sonra vücudumun dengesi değişti.
Aşıdan önce verdiğim tahliller ve aşılardan 4 5 ay sonra verdiğim tahliller arasında çok fark var.
Hacamat yaptırdığım biri var bu konularda çok bilgili, aşılar insan vücudunun zayıf noktasını daha çok köreltiyor demişti.
Yine benimle aynı dönemde evlenen bir arkadaşım var o da 3 tane vuruldu, gebe kalamıyor.
İstediğim şeyi sorabilirim sizi ilgilendirmez

2 değil hatirlatmalarla beraber 4 doz biontech aşı vuruldum ve 2. denememde hamile kaldım. Şu rüzgar esse aşıya bağlama huyumuzdan ne zaman vazgeçeceğiz acaba.
Sizde çok biliyorsunuz gerçekten. Rüzgar esse aşağı bağlamak ne ya. Sizin bağışıklığınız kuvvetlidir aşı vücudunuzun herhangi bir noktasına zarar vermemiştir. Doktorlar d vitamini eksikliğinin bile hamile kalmayı zorlaştırdığını söylüyor ve aşılardan sonra vitamin değerlerim düştü benim

Ananem 2 doz sinovac 2 doz biontech asisi oldu. O da hamile kalamiyor :KK43:

Çok alakası var herkesin bünyesi bir değil. Aşılardan sonra vücudumun dengesi değişti.
Aşıdan önce verdiğim tahliller ve aşılardan 4 5 ay sonra verdiğim tahliller arasında çok fark var.
Hacamat yaptırdığım biri var bu konularda çok bilgili, aşılar insan vücudunun zayıf noktasını daha çok köreltiyor demişti.
Yine benimle aynı dönemde evlenen bir arkadaşım var o da 3 tane vuruldu, gebe kalamıyor.
Aşılar vücudu köreltmez daha o kişiye gitmemenizi öneririm. Zira gebe kalıp çocuğunuz doğduğundan itibaren dünya sağlık örgütünün uygun görüp önerdiği ve her çocuğu çoğu bulaşıcı hastalıktan koruyacak olan aşıları yaptırmayacakmısınız?

Aşılar vücudu köreltmez daha o kişiye gitmemenizi öneririm. Zira gebe kalıp çocuğunuz doğduğundan itibaren dünya sağlık örgütünün uygun görüp önerdiği ve her çocuğu çoğu bulaşıcı hastalıktan koruyacak olan aşıları yaptırmayacakmısınız?
Evet olursa inşallah hiçbir aşısını yaptırmayı düşünmüyorum. Sadece o kişi değil. Bir hastane labaratuvarında çalışan akrabam var. 2. Çocuğunu doğurdu 2 sinede aşı falan vurdurmadı. Kendi doktoru var o çocuğuna aşıları yaptırmamış. Emin ol çocukları hasta bile olmuyor. Maşallahları var.

50 60 yaşındaki teyzelerin bir tabiri var eskiden kocalarımız ceket atsa hamile kalıyorduk diye.
Şimdi nasıl milyonlarca gebe kalamayan insanlar var. Aşılar dünyanın nüfusunu azaltmak için yapılmış bir şeydi. Ben artık buna gerçekten inanıyorum. Kadınlar Gebe kalsalarda çocuklarda hep otizm farklı hastalıklar. Bunlar normal mi

Haydi aşıyla bunların alakasını kanıtlayın
Herkesin bünyesi bir değilse sizinle aynı yaşta aynı vakitte evlenenlerin gebe kalmasından size ne? Onların bünyesi öyle hop hamile sizinki böyle
Benim geçen hafta verdiğim tahlillerle bu hafta verdiklerim arasında da çok fark var iki tahlil arasında aşı olmadım
Bir kere tahlil yaptırdınız ölene dek artık sonuçlar aynı çıkacak diye bir durum mu var? Vücudunuz her an aynı mı çalışıyor?
D vitamini demir b12 eksikliği kadınlarda en çok görülen durumdur. Çevremdeki herkes aşı olan olmayan ara ara bunların eksikliği nedeniyle takviye alıyor ben dahil. İlk kez mi duydunuz bunların eksik olabileceğini? Adet olan çoğu kadının zaman zaman bu değerleri düşer, kovidden aşıdan önce de düşüyordu şimdi de düşüyor
Hacamat yapan biri çok bilgili, nereden bilgili? Hangi tıp fakültesinden mezun? Hangi ek eğitimleri almış? Hangi bilimsel araştırmaları yapmış? Hangi makaleleri yazmış? Aşı geliştiren bilim insanlarından biri mi?
Aşılar hayat kurtarıyor, aşının ilk üretim amacı da insan neslinin yok olmaması. Ne biliyorsunuz bu konuda? Dünyanın yaşadığı ilk salgın bu üretilen ilk aşı bu mu zannediyorsunuz? O çocukken olduğunuz çiçek-menenjit-kızamık aşıları hayatınızı kurtarmak için üretildi ve işe yaradı hiç mi düşünmüyorsunuz ya. Benim babam zamanında hepatit aşısı olmadığı için kendisine bulaşan hepatit neticesinde karaciğerini kaybetti organ nakliyle hayatta kaldı ama hayatı bitti yatağa mahkum, annem ve ben ise babamın hepatit olduğunu öğrendiğimiz anda aşı olduk, bana bulaşmadı anneme de bulaşmadı. Şimdi bu aşı benim hayatımı çevremdekilerin kocamın çocuğumun hayatını mı kurtardı yoksa hacamatçı bilirkişinin salladığı gibi vücudumuzun zayıf noktasını mı köreltti? Yaw oda ne demekse artık
Arkadaşınızın henüz gebe kalmamış olmasının sebebinin bu aşılar olduğunu lütfen kanıtlarmısnız
Kovid aşısından önce kısırlık yoktu, üreme sistemi problemleri yoktu, sperm problemleri yoktu, nasip kısmet vakit olguları yoktu herkes istediği anda hop gebe kalıyordu aşıdan sonra tüp bebek merkezleri açıldı dimi

Aşılar dünyanın nüfusunu azaltmak için yapılmış bir şeydi. Ben artık buna gerçekten inanıyorum. Kadınlar Gebe kalsalarda çocuklarda hep otizm farklı hastalıklar. Bunlar normal mi
Bir gozlemim var. "Aşi otizm yapıyor" kafasındaki annelerin neredeyse hiçbirinde ekran hassasiyeti yok. Hepsi doğar doğmaz çocukların eline veriyorlar tableti, hipnoz ola ola yemek yiyor çocukları, üç yaşındaki bebeğe sussun diye cizgifilm aciyorlar, çocuk odadayken dizi izliyorlar.
Ama otizme sebep olan aşi 🤣🤣

Sizde çok biliyorsunuz gerçekten. Rüzgar esse aşağı bağlamak ne ya. Sizin bağışıklığınız kuvvetlidir aşı vücudunuzun herhangi bir noktasına zarar vermemiştir. Doktorlar d vitamini eksikliğinin bile hamile kalmayı zorlaştırdığını söylüyor ve aşılardan sonra vitamin değerlerim düştü benim
Benim çocukluğumdan beri düşük ne olmuş
Ömrü billah vitamin değerleriniz stabil kalacak diye bir garantiniz vardıda bu aşı mı feshetti
Kullanın takviyelerinizi bir ayda düzelsin değerleriniz sanki dermansız dert
Yaw tamam hangi doktor hangi araştırma tahlil muayene sonucu aşının sizin vücudunuza zarar verdiğini söyledi onu anlatın

Evet olursa inşallah hiçbir aşısını yaptırmayı düşünmüyorum. Sadece o kişi değil. Bir hastane labaratuvarında çalışan akrabam var. 2. Çocuğunu doğurdu 2 sinede aşı falan vurdurmadı. Kendi doktoru var o çocuğuna aşıları yaptırmamış. Emin ol çocukları hasta bile olmuyor. Maşallahları var.

50 60 yaşındaki teyzelerin bir tabiri var eskiden kocalarımız ceket atsa hamile kalıyorduk diye.
Şimdi nasıl milyonlarca gebe kalamayan insanlar var. Aşılar dünyanın nüfusunu azaltmak için yapılmış bir şeydi. Ben artık buna gerçekten inanıyorum. Kadınlar Gebe kalsalarda çocuklarda hep otizm farklı hastalıklar. Bunlar normal mi
Aşılar çıktıktan sonra bebek çocuk ölümlerinde bariz azalmalar var umarım bir çocuğa sahip olduğunuz da difteri boğmaca gibi hastalıklara yakalanmaz, doğabilecek çocuğunuza yapacağınız seçimler için üzüldüm. Ayrıca eskiden ne amcalar ne de teyzeler doğum kontrol yöntemi bilmiyordu ve ulaşması çok güçtü bunu da hatırlatırım.

Bir gozlemim var. "Aşi otizm yapıyor" kafasındaki annelerin neredeyse hiçbirinde ekran hassasiyeti yok. Hepsi doğar doğmaz çocukların eline veriyorlar tableti, hipnoz ola ola yemek yiyor çocukları, üç yaşındaki bebeğe sussun diye cizgifilm aciyorlar, çocuk odadayken dizi izliyorlar.
Ama otizme sebep olan aşi 🤣🤣
Herkesin gözlemi var, bu aşılar da gözleye gözleye bizim arka mahallede üretiliyor zaten. Bunca bilim insanı tıp insanı boşa uğraşıyor az şu işgüzarları çok bilmişleri gözleseler neler neler öğrenecekler

Valla bence sizden daha çok biliyorum (çok şükür) d vitamini çok güneş gormuyorsaniz düşer zaten ki ben Antalya'da yasiyorum o kadar güneşe rağmen benim bile bi düşer bi çıkar bu aşıdan önce de böyleydi sonrada böyle devam etti. Üstelik bizde mesleğim gereği aşı zorunluydu ve çocuk yapmakta zorlanan tek bir meslektasim bile olmadı. 2000 kusur kişinin çalıştığı bir yerden bahsediyorum.

Valla bence sizden daha çok biliyorum (çok şükür) d vitamini çok güneş gormuyorsaniz düşer zaten ki ben Antalya'da yasiyorum o kadar güneşe rağmen benim bile bi düşer bi çıkar bu aşıdan önce de böyleydi sonrada böyle devam etti. Üstelik bizde mesleğim gereği aşı zorunluydu ve çocuk yapmakta zorlanan tek bir meslektasim bile olmadı. 2000 kusur kişinin çalıştığı bir yerden bahsediyorum.
Konuyu uzatmayıp bu şekilde de cevap verebilirdiniz. Burda herkesin istediği her şeyi sormaya hakkı var değil mi ? Sadece vitamin değil ben kendi vücudumu biliyorum. Kalbimde sıkışmalar sırt ağrılarımda oluyor. Dahiliye doktorumda dedi aşılardan sonra daha çok böyle şikayetler almaya başladık diye. Aklıma takıldı benimde sormak istedim

X