Aras kargo ve gardrop magduru

mervene

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2020
24
5
33
Merhaba ınanın 1 aydır kendıme gardroptan keske almaz olaydım dedıgım canta ıle ugrasıyorum. Gardrop uygulamasından aldıgım marka ve pahalı cantayı karsı taraf hemen odemesını yaparsanız daha da ındıricem fıyatını dedı. Tabıkı mutluluktan ve bır yandan endıse duyarak tamam dedım. Urun sıze geldı mi kısmı cıktı .... beyefendı ( ısmını paylasmayı cok istiyorum baska ınsanlarıda kandırmasın) onu onaylayın yoksa sıze yolladıgıö kod gardropta gozukmez dedı akılsız ben onayladım. Ptt degıl arasla yollıcakmıs. Benım hayatımın en streslı surecı basladı. Kendıme bırıktırdıgım parayla bır canta aldım kadınlar gunu hedıyem ılk defa. Aras kargoyu sureklı takıp ve arama halındeyım yuklu mıktarda bır para verdım ve gece uyuyamıyorum. Bır hafta ıcınde baska kargomu getıren aras kargo kargomun gerı cekıldıgını soyledı ve satıcıyı aradım yanlıslık oldu dedı. Dogru mu bilemıyorum. Sonra duzeltildi dıyen aras kargodan kısıde var duzeltılmedı dıyen de. Aras kargo tutarsız ve ne dedıgı bellı olmayan bır kurum malesef oncedende evden kargo alımında yasattılar. Kargo o saatten sonra kayıp oldu ve hala antalya plaj subesıne gıtmesı beklıyorum. Arkadaslar Gardroptan aldıgım urun kullanıcısını paylasıcam orjınal........ baslıyor ılerleyen gunlerde cunku sız benım gıbı hata yapmayın. Beyefendı hemen satarken telefona donus yaptı fakat sonraki surecte gunlerce acmadı. Halada sadece cuma yazar sonra bıtiri oda ıadesını yapıyorum der yalan konusur ve kapatır. Kargoyu gerı cektı Suan kargo gelırse ıade yapıcam dıyor. Bakalım dava acmaya hazırlanıyorum. Lutfen Gardrop gıbı sıtelerden alısverıs yapmayın aras kargo zaten hıc bır zaman sıstemı calısmayan ve kargonun nerde oldugunu bılmeyen bır sırket.

Son düzenleme:
Merhaba ınanın 1 aydır kendıme gardroptan keske almaz olaydım bır canta ıle ugrasıyorum. Gardrop uygulamasından aldıgım marka ve pahalı cantayı karsı taraf hemen odemesını yaparsanız daha da ındırcem dedı. Tabıkı mutluluktan ve bır yandan endıse duyarak tamam dedım. Urun sıze geldı mi kısmı cıktı suleyman .... beyefendı onu onaylayın yoksa sızr yolladıgıö kod gardropta gozukmez dedı akılsız ben onayladım. Ptt degıl arasla yollıcakmıs. Benım hayatımın en streslı surecı basladı. Kendıme bırıktırdıgım parayla bır canta aldım kadınlar gunu hedıyem ılk defa. Aras kargoyu sureklı takıp ve arama halındeyım yuklu mıktarda bır para verdım ve gece uyuyamıyorum. Bır hafta ıcınde baska kargomu getıren aras kargo kargomun gerı cekıldıgını soyledı ve satıcıyı aradım yanlıslık oldu dedı. Dogru mu bilemıyorum. Sonra duzeltildi dıyen aras kargodan kısıde var duzeltılmedı dıyen de. Aras kargo tutarsız ve ne dedıgı bellı olmayan bır kurum malesef oncedende evden kargo alımında yasattılar. Kargo o saatten sonra kayıp oldu ve hala antalya plaj subesıne gıtmesı beklıyorum. Arkadaslar Gardroptan aldıgım urun kullanıcısını paylasıcam orjınal........ baslıyor ılerleyen gunlerde cunku sız benım gıbı hata yapmayın. Beyefendı hemen satarken telefona donus yaptı fakat sonraki surecte gunlerce acmadı. Halada sadece cuma yazar sonra bıtiri oda ıadesını yapıyorum der yalan konusur ve kapatır. Kargoyu gerı cektı Suan kargo gelırse ıade yapıcam dıyor. Bakalım dava acmaya hazırlanıyorum. Lutfen Gardrop gıbı sıtelerden alısverıs yapmayın aras kargo zaten hıc bır zaman sıstemı calısmayan ve kargonun nerde oldugunu bılmeyen bır sırket.

Gardrop cok skntili, her konuda boyle, dolap ondan daha makul ben daha cok dolap kullaniyorum.. onaylamasaydiniz sorun olmazdi sanirim,kullanici adini paylasinda bizde bakalm bi kimmis bakalm bide biz deneyelim bizede mi ayni sekilde davranicak .. yani satin almadan yem atmaktan bahsediorm cok uzuldum insallah bi an once aydinliga cikar meseleniz

Gardrop cok skntili, her konuda boyle, dolap ondan daha makul ben daha cok dolap kullaniyorum.. onaylamasaydiniz sorun olmazdi sanirim,kullanici adini paylasinda bizde bakalm bi kimmis bakalm bide biz deneyelim bizede mi ayni sekilde davranicak .. yani satin almadan yem atmaktan bahsediorm cok uzuldum insallah bi an once aydinliga cikar meseleniz

Cok haklısınız beyefendı onaylamadan gardropun ptt onun aras kargoyla kargoyu gonderıcegınden gardropta gozukucek sıze urunun sıze ulasıp ulasılmadıgını soyledı. Fakat gardrops otomatık mesajlarla hıc bır sekılde ılgılenmedi. Ben deneyımsızlıkten yaptım sız yapmayın. Ismını paylasıcam beklemedeyım bu gıdısle dava acıcam baska ınsanlarada benım gıbi dolandırmasın dıye.

İlk satışımı gardropstan yapmıştım hiç unutmam.Alıcı ürünü iade etmiş ,kollarında sorun var diye ama hiçbir sorun yoktu.Meğersem dolap uygulamasında indirim yapmadım diye beni bulup ürünü alıp iade edip kargo parasıyla beni zarara uğrattı.Hayır gardrops nasıl kabul etti anlamadım tertemizdi

Cok haklısınız beyefendı onaylamadan gardropun ptt onun aras kargoyla kargoyu gonderıcegınden gardropta gozukucek sıze urunun sıze ulasıp ulasılmadıgını soyledı. Fakat gardrops otomatık mesajlarla hıc bır sekılde ılgılenmedi. Ben deneyımsızlıkten yaptım sız yapmayın. Ismını paylasıcam beklemedeyım bu gıdısle dava acıcam baska ınsanlarada benım gıbi dolandırmasın dıye.
Sizi dolandırmışa benziyor yani onay vermekle sistemde koduj gözükmesi ne alaka.Kaş paraya almıştınız

İlk satışımı gardropstan yapmıştım hiç unutmam.Alıcı ürünü iade etmiş ,kollarında sorun var diye ama hiçbir sorun yoktu.Meğersem dolap uygulamasında indirim yapmadım diye beni bulup ürünü alıp iade edip kargo parasıyla beni zarara uğrattı.Hayır gardrops nasıl kabul etti anlamadım tertemizdi
Ay inanmiorum ya saka gbi.
Bunlarla ugrasan insanlar varmi???
Ego tatmini mi yapiolar ?

Yada boyle kotulukten besleniolar sanirim..

Allah layiklarini versin !!

İki tane urunum var yarin kargolicam gardrop hesabini kapaticam..
İyiki yazmissiniz, bir cok kisi bu sekilde tepki gosterir ins, sahi nekadara almistiniz merak ettm.. paylasmak istemesseniz saygi duyarm tabi:)

Ay inanmiorum ya saka gbi.
Bunlarla ugrasan insanlar varmi???
Ego tatmini mi yapiolar ?

Yada boyle kotulukten besleniolar sanirim..

Allah layiklarini versin !!
Ya ilk ürünüm olduğu için hiç anlamadım ne olduğunu baktım biri ürünü almış bende iptal ettim.Komisyon olayını vs bilmiyordum ona sinirlenmiş.Paranın 15 günde yattığını bilmiyordum ,ve açıklama yapmıştım.Neyse o ürün 1.5 ay gezdi sonra başkası istiyordu bayağı indirim yapıp verdim,hediye vericem lütfen dedi.Bir baktım bir süre sonra iki katı fiyatına satmış, birde ürünü övmüş.Benden alında değerlendirmeye de fena değil yazmıştı😅

Gardrops ta gorusebılcegımız yetkılı kısı yok bır numara yok. Bılgısayar otomatık herseyı yapıyor sankı. Dolap kesınlıkle daha ıyı bır uygulama sıze katılıyorum. Bazı ınsanlarda vıcdansızlık buyuk olcude varmıs. Sızın kargoya gıdıp o urunu vermenız bır ugras ıadesı ıcın tekrar gıtmenız veya vakıt ayırmanız.

İki tane urunum var yarin kargolicam gardrop hesabini kapaticam..
İyiki yazmissiniz, bir cok kisi bu sekilde tepki gosterir ins, sahi nekadara almistiniz merak ettm.. paylasmak istemesseniz saygi duyarm tabi:)
Baya yuksek bır paraydı marka bır canta oldugu ıcın. beyefendı gardropta kesıntı oluyor dıye kendı hesabından bır kısmını ıstedı dusuk kısmı gardroptan yatırmamızı ıstedı. Bır yonden ıyı olmus dıyorum ısmını ve nerde yasadıgını ogrendık. Inanın ben kendıme kızmaktan uzulmekten nasıl boyle bısey yaptım dıye baska kımse yapmasın ıstıyorum. Suanlıl gardropstan orjınal.... hesap gorunce uzak durun.

Ya ilk ürünüm olduğu için hiç anlamadım ne olduğunu baktım biri ürünü almış bende iptal ettim.Komisyon olayını vs bilmiyordum ona sinirlenmiş.Paranın 15 günde yattığını bilmiyordum ,ve açıklama yapmıştım.Neyse o ürün 1.5 ay gezdi sonra başkası istiyordu bayağı indirim yapıp verdim,hediye vericem lütfen dedi.Bir baktım bir süre sonra iki katı fiyatına satmış, birde ürünü övmüş.Benden alında değerlendirmeye de fena değil yazmıştı😅

Akil hastasi dolu memleket.. bende bi sal sattim bende uygulamadan aldim, renk cok cirt geldi . 35 e aldim 15 e sattim.. onaylamis sonra da yirtik kullanilmis urun die olumsuz yorum yapmis.. ruh hastasi. Madem yirtik foto cek koy iade talebinde bulun..

Gercekten kotulukle beslenen cok insan var..

Yazik. Allah islah etsin ne diyim :)

Baya yuksek bır paraydı marka bır canta oldugu ıcın. beyefendı gardropta kesıntı oluyor dıye kendı hesabından bır kısmını ıstedı dusuk kısmı gardroptan yatırmamızı ıstedı. Bır yonden ıyı olmus dıyorum ısmını ve nerde yasadıgını ogrendık. Inanın ben kendıme kızmaktan uzulmekten nasıl boyle bısey yaptım dıye baska kımse yapmasın ıstıyorum. Suanlıl gardropstan orjınal.... hesap gorunce uzak durun.
neden ismini tam paylasmiosunuz ? Merak ettm smdi bakmak istemistim.. baktm aslinda ama canta satan bulamadim

Ayrica kendinizi suclamayin, basiretiniz baglanmis gbi boyle bi hata yapmissiniz, herkes yapabilir hepimiz yapablriz.. kotu niyetli insana catmayalim ins:)

Ben bi ayakkabi sattim, dolaptan, yurtici kota doldu die gondermedi, yarin gonderelim
Dediler, araya bayram girdi.. hala kargolanmadi.. sonra aliciya durumu annattm, kargoda zarar gormus olablr die endise etti iptal etti , gidip urunu kargodan geri aliyim diye dusunuyorum, denk gelip gidemedm, sonra alici aradi beni ayakkabiniz geldi die :)

Halbuki iptal ettigi icin kodu goremeyiz diyolar.. muhtemelen iptal etmeden once kargo yola cikmis..

Yine dolap uzerinden satin alma yapalim dedi. Yeniden ayakkabi koydum. Satin aldi. Bos kargo gonderdim, onayladi..

Diyecegim su, kotu niyet olsa, alir ayakabiyi ustune yatar..

Bi insanda allah korkusu olacak.. olmadimi haram helal kavrami olmuyor ne yazikki..

Allah her daim boyle guzel insanlar karsimiza cikartsin..

Insallah umut edı
Ayrica kendinizi suclamayin, basiretiniz baglanmis gbi boyle bi hata yapmissiniz, herkes yapabilir hepimiz yapablriz.. kotu niyetli insana catmayalim ins:)

Ben bi ayakkabi sattim, dolaptan, yurtici kota doldu die gondermedi, yarin gonderelim
Dediler, araya bayram girdi.. hala kargolanmadi.. sonra aliciya durumu annattm, kargoda zarar gormus olablr die endise etti iptal etti , gidip urunu kargodan geri aliyim diye dusunuyorum, denk gelip gidemedm, sonra alici aradi beni ayakkabiniz geldi die :)

Halbuki iptal ettigi icin kodu goremeyiz diyolar.. muhtemelen iptal etmeden once kargo yola cikmis..

Yine dolap uzerinden satin alma yapalim dedi. Yeniden ayakkabi koydum. Satin aldi. Bos kargo gonderdim, onayladi..

Diyecegim su, kotu niyet olsa, alir ayakabiyi ustune yatar..

Bi insanda allah korkusu olacak.. olmadimi haram helal kavrami olmuyor ne yazikki..

Allah her daim boyle guzel insanlar karsimiza cikartsin..

vıcdan sahıbı ınsanları Rabbım karsımıza cıkarsın ınsallah. Benı bulan gıbı vıcdansız cıkmasın kımseye. Ikı haftadır paranızı yolluyorum yazıp sonradan gunlerce yazmaması var. Ah su surec bır gecsın hesabını paylasıcam tabı o zamana baska hesapla acmazsa.

Adamın kargoladigina emin misiniz?
Aras kargo dan takıp no attı. Plaj subeden cıkmıstı florya aras kargoya gelıp gerı cekılmıs duruyor. Bu arada bugun aras kargo Florya Tuketıcı Hakem Heyetı ne basvurun diye soyledı. Teblıgat gıdermıs 1 haftaya gorucez. Bugun basvuruyorduk.

Aras kargo dan takıp no attı. Plaj subeden cıkmıstı florya aras kargoya gelıp gerı cekılmıs duruyor. Bu arada bugun aras kargo Florya Tuketıcı Hakem Heyetı ne basvurun diye soyledı. Teblıgat gıdermıs 1 haftaya gorucez. Bugun basvuruyorduk.
Bana satıcı yalan söylüyor gibi geldi. Çünkü sizden ürünü aldığıniza dair uygulamadan onay vermenizi istemis. Normalde ürünü teslim alınca onay verirsiniz.

X