Arıyorum : Topuklu terlik

Seaslug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
996
978
Kızlar 38 numara dolgu topuk olmayan biraz platformlu siyah terlik arıyorum hem çeyizlik hem de dışarda giymek için

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-07-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ciko07

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2010
5.906
825
Kızlar 38 numara dolgu topuk olmayan biraz platformlu siyah terlik arıyorum hem çeyizlik hem de dışarda giymek için

Bende terlik pembe dolgu topuk var ck gzel 39 numara ama dar kalip syah ve beyaz gucci terlik var parmak arası istersen

Seaslug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
996
978
Dolgu topuk istemedim canımcım parmakarası da hiç yakışmıyor bana ayaklarım taraklı :KK43:

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Seaslug

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2014
996
978
Canım güzelmiş ama 39 olur mu bilemedim 37-38 giyiyorum

f1453

Rabiş
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2013
2.329
130
Resim koyayim bakmak istersen? Bi kez giyildi ?
Taba rengi
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme: